ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رازهای موفقیت .....(صوتی)
زمان کنونی: 05-20-2024, 02:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 14
بازدید: 3313

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-21-2013, 02:26 PM
ارسال: #1
سلام دوستان

پیرو جلسه آنلاین آقای اکبری، و قولی که گذشته بر این جلسه، به دوستان عزیز این انجمن داده ام، فایلهای صوتی همایش های آقای اکبری رو در این تاپیک میگذارم.

آقای مرندی پنجشنبه گذشته، لطف کردند و فایلی از یکی از سخنرانی های ایشون رو در اختیار من قرار دادند.

باشد از هر فرصتی و از هر شرایطی که به شما راه موفق شدن را نشان میدهد به بهترین وجه ممکن استفاده کنید.

(باتشکر از آقای علی اکبری بزرگوار نویسنده کتاب رازهای جذب پول در ایران
آقای مرندی گرامی و
از دوست گرامی آقا یوسف بابت آپلود فایل برای انجمن)

http://up.iranjoman.com/images/mfsvyyjq93drkopncdo.zip

دیگر فایل ها و پاسخ سئوالات دوستان هم به زودی آپلود و در همین تاپیک گذارده خواهد شد.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohsenspring , tondar12 , blacknight19 , مسعود کوچولو , yu3f , dara , یک همراه سبز , Andisheh , arak_2008 , zoofanoon , rad86 , s_a , m_grate29 , سهیلا , pedii , bahador , حامد , mosafer bedar , M3HDI , GreatNavid , successman , Marandi , jahanagahi , parnoosh , mir abbas , minoo , madar , goldmen , mrsb , hamidmh
04-22-2013, 12:36 AM
ارسال: #2
RE: رازهای موفقیت .....(صوتی)
داشتن یک دونه ماهی شما را برای یک روز سیر میکنه * بلد بودن ماهیگیری برای یک عمر
خیلی زیبا بود10_004

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: mallarme , Andisheh , یک همراه سبز , rezaho , Marandi , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , habib tousi , hamidmh
04-22-2013, 05:26 PM
ارسال: #3
ضمن تشکر از جناب آقای اکبری و جناب آقای مرندی و همچنین سرکار خانم مالارمه

در این فایل صوتی ،باز هم تاکید جناب اکبری برای عمل کردن و اراده و همت بودکه به جا و موثر بود

ولی نکته ای که خیلی ها از جمله خود من باهاش درگیر هستم اینه که کدام راه را برای رسیدن به هدفم انتخاب کنم

همونطور که می دونید هریک از ما استعداد ذاتی داریم درست مثل اثر انگشت که منحصر بفرد هست و مخصوص یه نفر!

که مطمئنم اگه کسی بطور دقیق استعداد ذاتی خودشو بشناسه و اونو پرورش بده صد در صد موفقه

حالا سوال من اینه که چطوری میشه این استعداد ذاتی را شناخت

دوستان خیلی خوشحال میشم نظرات کاربردی خودتون را بگین
با سپاس

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , Andisheh , successman , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , dara , habib tousi , Marandi , hamidmh
04-22-2013, 08:40 PM
ارسال: #4
(04-22-2013 05:26 PM)محمد رضوانی نوشته شده توسط:  همونطور که می دونید هریک از ما استعداد ذاتی داریم درست مثل اثر انگشت که منحصر بفرد هست و مخصوص یه نفر!

که مطمئنم اگه کسی بطور دقیق استعداد ذاتی خودشو بشناسه و اونو پرورش بده صد در صد موفقه

حالا سوال من اینه که چطوری میشه این استعداد ذاتی را شناخت

سلام
خواستم خلاصه وار آنچه یاد گرفتم رو بگم دیدم بهتره عینا مواردی رو ذکر کنم که در مقاله ای در یکی از وبلاگ های اقتصادی ذکر شده بود، و من پیشتر تو سیستمم سیو کردم جلب میکنم....
اما متأسفانه نام نویسنده نبود.

ضمن احترام به نویسنده این موارد:

چگونه استعداد پنهان خود را کشف کنیم؟

جرقه درونیتان را آتش بزنید

استعدادهای واقعی ما با احساس خود ما شعله می گیرند.
به ضربان قلبمان گوش دهید. وقتی سرعت آن بالا می رود، هدفمان با احساس سوختگیری می کند و باعث می شود بتوانیم وارد عمل شویم. عمل کلید کار برای یافتن استعدادهای درونیمان است. اگر آن جرقه آنجا نباشد شما استقامت کافی برای عبور از موانع و مشکلات راه را نخواهید داشت.

21. به صدای درونتان گوش کنید

ببینید صدای درونتان چه می گوید. گاهی وقت ها قبل از اینکه آن صدا را بشنویم راه میافتیم و سقوط می کنیم.

شکلک خندان

چه کاری باعث می شود که روی لبهایتان لبخند بنشیند؟ همان کار را بکنید.

ناامیدی هایتان را برطرف کنید

از خودتان بپرسید، چه چیزی ناامیدتان می کند؟ آیا می توانید آن را درست کنید؟ شاید درست کردن آن منبع ناامیدی همان استعداد پنهان شما باشد یا همان توانایی که شما را از بقیه آدم ها متمایز می کند.

دنبال بزرگترین باشید

همه ایده هایتان را در نظر بگیرید و آنها را یادداشت کنید. دور همه آن کارهایی که دوست دارید یک دایره بکشید و چند روز در مورد آنها فکر کنید. حالا باید آنی را پیدا کنید که از بقیه بزرگتر است و بقیه موارد را هم درخود می گنجاند. حالا همان را انجام دهید.

. به خودتان روی بیاورید

بهترین راه برای کشف استعداد پنهانتان این است که ... گاهی اوقات استعدادهای ما به این دلیل پنهان می شوند که ما خودمان را مشغول کارهای دیگری می کنیم تا پول دربیاوریم. به جای این باید به کارهایی فکر کنیم که واقعاً دوست داریم. مثلاً من همیشه نویسنده خیلی خوبی بودم ولی هیچوقت فکر نمی کردم که این می تواند شغلم باشد. در دانشگاه محیط زیست خواندم و بعد از فارغ التحصیلی در صنعت محیط زیست وارد کار شدم. آنجا بود که موقع نوشتن گزارش ها فهمیدم استعداد واقعی من نویسندگی است و از آنجا بود که وارد اینکار شدم.

از قلمروتان بیرون بیایید

در کلاسی شرکت کنید یا سرگرمی برای خودتان انتخاب کنید که کاملاً خارج از قلمرو آرامشتان است. اگر مطمئن نیستید چه کاری را انتخاب کنید می توانید از دوستانتان، خانواده یا همکارانتان بپرسید.

. روی سنگ قبرها را بخوانید
به قبرستان بروید و کمی قدم بزنید. روی خیلی از سنگ قبرها هنرها و استعدادهای متوفیان را می توانید بخوانید. خیلی وقت ها به این فکر می کنم که روی سنگ قبر من چه می نویسند، اینکه در چه کاری مهارت دارم و چه چیزهایی را هنوز کشف نکرده ام؟ من استعدادم در شعر را از همین راه خواندن یک سنگ قبر در قبرستان کشف کردم.

. آیا ماهی می تواند آب را توصیف کند؟

دانستن بهترین استعدادتان مثل شناخت ماهی از آب است. بهترین استعدادهای شما بااینکه خیلی طبیعی هستند اما شناختنشان سخت است. می توانید از گروهی از دوستان و نزدیکانتان، چه متعلق به گذشته و چه حال، استفاده کنید و از آنها بپرسید که به نظرشان در کاری خوب هستید یا نه.

. گروه های مشاوره استعدادیابی
در گروه های مشاوره به اعضاء آموزش داده می شود که چطور استعدادهای پنهان اعضای دیگر را حدس بزنند. با شرکت در این گروه ها می توانید به بحث و بررسی استعدادهای خودتان و دیگران بپردازید.

. پرافتخارترین لحظه های زندگیتان را به یاد بیاورید

موفقیت ها و دستاوردهای زندگی گذشته تان را به یاد آورده و جایی یادداشت کنید، حتی موفقیت هایی که در کودکی به آن دست پیدا کردید. مطمئناً یک نقطه مشترک در همه آنها احساس خواهید کرد و به همین ترتیب استعداد پنهانتان را کشف می کنید.

. به فرزندانتان گوش کنید

وقتی به یک خانه جدید اسباب کشی کردیم، دختر 9 ساله ام گفت که دوست دارد روی سقف اتاقش یک آسمان نقاشی شود و روی دیوارها هم گل کشیده شود. اصرار داشت که من اینکار را انجام دهم و می گفت که میداند از عهده اش برمی آیم. اول گیج بودم ولی با پرسیدن از چند نفر درمورد نحوه قاطی کردن رنگ ها و کشیدن یک طرح جالب کارم را شروع کردم. از همانجا بود که کارم را شروع کردم.

. دوست دارید زندگیتان چه شکلی باشد؟

خیلی وقت ها برای اینکه بفهمیم علاقه مان چیست از ما می پرسند که دوست داریم چه کار کنیم. اما برای خیلی از ما این لیست چندان طول و دراز نیست. من معمولاً بهترین اطلاعات را از ارباب رجوع هایم وقتی به دست می آورم که از آنها می خواهم یک روز/یک ماه یا یک سال از زندگی ایده آل شان را برای من توصیف کنند. اینکار باعث می شود دقیقاً بفهمید که دوست دارید زندگیتان را چطور بگذرانید و خیلی از علایقتان را کشف خواهید کرد.

. چه چیزی ضربان قلبتان را بالا می برد و چشهایتان را برق می اندازد؟

چه کارهایی هست که گذر زمان را برایتان ساده تر می کند و می توانید ساعت ها درمورد آن حرف بزنید؟ شاید به نظرتان اینها استعداد نباشد اما اگر اینقدر از انجام آنها لذت می برید، این احتمال وجود دارد که بتواند شما را به استعدادهایتان برساند.

. توانایی های منحصربه فرد—فقط سوال کنید

یک تمرینی بود که من برای پیدا کردن توانایی منحصر بفردم از آن استفاده کردم. در این تمرین سوالی را برای همه دوستان، اعضای خانواده و همکارانم می فرستادم و از آنها می خواستم بگویند که چه چیزی من را فردی خاص می کند. اکثر آنها جواب دادند و من همه پاسخها را نگه داشتم. بین همه آنها پاسخ های مشترکی پیدا کردم که باعث شد بتوانم استعداد پنهانم را کشف کنم.

. ذهن ناخودآگاهتان را آشکار کنید

یاد بگیرید که چطور وقتی حتی یک درخت ساده نقاشی می کنید، آنرا بخوانید و تفسیر کنید. این تکنیک ساده به شما این امکان را می دهد تا خود درونیتان را کشف کنید. هرچه بیشتر درمورد ذهن ناخودآگاهتان بدانید بیشتر پی به استعدادهای ذاتی خود می برید.

. ساز زدن همراه با عشق
اگر فرصت این را نداشتم که موقع جوانی ساز زدن یاد بگیرم، فکر نمی کنم به موقعیتی که الان دارم دست پیدا می کردم.

. تعریف و تمجیدها را جدی بگیرید

به تعریف و تمجیدهایی که دیگران از شما می کنند خوب فکر کنید. بااینکار متوجه می شوید که در انجام چه کارهایی مهارت و استعداد دارید.

. به لذت های دوران کودکی فکر کنید

به دوران کودکی خود فکر کنید و ببینید چه کارها و فعالیت هایی بیشترین لذت و رضایت را به شما می داده است. شاید به یاد بیاورید که دوست داشتید با دست هایتان کار کنید یا وقت خود را به آشپزی بگذرانید یا تمام روز را نقاشی کنید. شاید هم دوست داشتید که بیرون از خانه بروید و دست به اکتشاف بزنید یا اینکه برای دوستان و خانواده هنرنمایی می کردید و سرگرمشان می کردید. شاید عاشق کتاب خواندن بوده اید یا اینکه دوست داشتید چیزهای خراب و شکسته را درست کنید. وقتی بفهمید که چه فعالیت هایی در دوران بچگی باعث شادی و رضایت شما می شده راحت تر می توانید استعداد و توانایی پنهان خودتان را کشف کنید.

. نیایش معنوی و درونی برای یافتن هدف

به درون خودتان برگردید و راهنمایی معنوی طلب کنید. احساسات و ایده هایی که منجر به عشق و هدف می شوند را شناسایی کنید. خودتان را از این زمین بکنید و کمی آسمانی شوید.

. به علایقتان فکر کنید
به فعالیت هایی فکر کنید که بیشتر به آنها علاقه دارید و تحقیق کنید که بازار کاری برای آن وجود دارد یا نه.

. گنج های پنهان را در خاطرات جستجو کنید

به آن چیزهای ساده ای فکر کنید که در کودکی شادتان می کرده است. استعدادهای پنهان ما معمولاً در گذشته مخفی شده اند و در زندگی بزرگسالی دیده نمی شوند. به شادترین زمان های زندگیتان فکر کنید و آن نمونه ها را وارد زندگی حالتان کنید. شاید به این وسیله بتوانید استعدادهای پنهانتان را کشف کنید.

. استعدادها در علایق نهفته اند

این احتمال وجود دارد که کسان دیگری به چیزهایی که شما به آن علاقه دارید، حتی اگر فکر کنید که به هیچ طریقی نمی توانید از آنها پول دربیاورید، علاقه داشته باشند. پس کسان دیگری را باهمان علایق پیدا کنید و ببینید دیگران چطور علایقشان را به استعداد تبدیل می کنند.

. با پرسیدن یک سوال در 10 دقیقه استعدادتان را کشف کنید

اگر واقعاً می خواهید استعدادتان را کشف کنید و درعین حال یک نفر را در زندگیتان بهتر بشناسید اینکار را انجام دهید: کنار هم بنشینید و از طرفتان بخواهید از شما بپرسد که "تو کی هستی؟". آنوقت شروع کنید به مدت 10 دقیقه با پاسخ های یک کلمه ای جواب او را بدهید، مثلا: "یک شنونده، یک کمدین، انرژی و ...". بعد نوبت به فرد مقابل می رسد. وقتی هر دو شما اینکار را انجام دادید، به همدیگر بگویید که چه شنیده اید.

یاد بگیرید که استعدادهایتان را کشف کنید

یک دفترچه بردارید و محیط آرامی پیدا کنید. از قدیمی ترین خاطراتتان در دوران کودکی شروع کنید که سرشار از لذت و خوشبختی بودید. زمانی که همه تعریف و تمجیدها متوجه شما بود. همه کارهایی که می کردید، جاهایی که می رفتید، کسانی که با آنها وقت می گذراندید را یادداشت کنید. آن خیال و رویایی که درمورد آینده خود داشتید را هم یادداشت کنید.

. چطور استعدادهای پنهانتان را پیدا کنید

برای پیدا کردن استعداد پنهانتان این تمرین را انجام دهید: یک تکه کاغذ بردارید و دو ستون روی آن بکشید. روی ستون راستی همه کارها و سرگرمی هایی که قبلا داشتید و الان دارید را یادداشت کنید. زیر ستون چپی همه مهارت هایی که برای انجام آن فعالیت ها استفاده می کردید یا می کنید را بنویسید. لیست را بررسی کنید و تکراری ها را خط بزنید. آنهایی که باقی می مانند استعدادهای پنهان شما هستند. آنها به این دلیل پنهانند که نمی دانید وقتی کاری را انجام می دهید از آنها استفاده می کنید.

. پنهان شوید و جستجو کنید

به این فکر کنید که در دوران کودکی از چه کارهایی لذت می بردید. کودکی آزادی بیشتری دارد و ما دنبال علایقی می رویم که به طور طبیعی در ما وجود دارند. ببینید آیا می توانید آن علایق و استعدادها را به چیزی که در زمان بزرگسالی قابل استفاده باشد تبدیل کنید.

. به تعریف و تمجیدها گوش کنید. خوب گوش کنید.

بقیه خیلی خوب می فهمند که شما در چه کاری مهارت دارید، خیلی کارهایی که خودمان جدی نمی گیریم و توجهی به آنها نمی کنیم. سعی کنید توجه بیشتری به این قبیل تمجیدها بکنید تا به استعدادهای ذاتی خود پی ببرید.

. از دیگران بپرسید

برای پیدا کردن استعداد ذاتی خود باید از دیگران بپرسید که در چه کاری مهارت دارید. این استعداد به این دلیل پنهان است که خودتان هنوز آنرا کشف نکرده اید. یک راه بسیار عالی برای یافتن این استعدادها این است که از خانواده، دوستان، همکارانتان و حتی خودتان بپرسید.

. ساختن عطر از رایحه لیمو

من و برادرم همیشه حس بویایی بسیار قوی داشتیم اما بعد از اینکه هاوایی را ترک کردیم، دلتنگیمان برای وطن تنها چیزی بود که به ما کمک کرد اولین عطرهای مخلوط برای کودکان را بسازیم.

. مهارت یاب برای کشف استعداد

من از تست مهارت یابی گالوپ (Gallup’s Strength Finder 2.0) استفاده کردم و وقتی نتیجه تستم را دیدم متوجه شدم که چطور تک تک استعدادهایم برای تکمیل سایر استعدادهایم عمل می کنند. همچنین متوجه شدم تقریباً همه استعدادهایم نقاط مشترکی داشتند و همین من را ترغیب کرد به سمت کار مشاوره خلاق روی بیاورم.

. به چیزهایی فکر کنید که خوشحالتان می کنند

لیستی از همه کارهایی که در تمام شغل هایی که در تمام طول زندگی داشته اید تهیه کنید. آن شغل هایی که در شادترین دوران زندگیتان داشته اید احتمالاً همان استعدادهای پنهانتان هستند.

. استعدادتان در روزنامه است

کدام قسمت از روزنامه یا مجله را بیشتر دوست دارید؟ بخش فیلم، مسافرت، ورزش، سلامتی، مذهب، یا سیاست؟ ممکن است استعدادتان در این قسمت پنهان شده باشد.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: Andisheh , یک همراه سبز , successman , bahador , Marandi , mosafer bedar , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , dara , MohamadMJ , سهیلا , goldmen , nilofarbaniasad , amin2002hs , hamidmh
04-22-2013, 09:26 PM
ارسال: #5
ممنون از نظرتون

همه اینا رو طی یه هفته جستجو در نت مطالعه کردم

ولی متاسفانه به جواب قطعی نرسیدم

تشکر شده توسط: mallarme , successman , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , hamidmh
04-22-2013, 09:29 PM
ارسال: #6
(04-22-2013 09:26 PM)محمد رضوانی نوشته شده توسط:  ممنون از نظرتون

همه اینا رو طی یه هفته جستجو در نت مطالعه کردم

ولی متاسفانه به جواب قطعی نرسیدم

میتونم بپرسم چرا به جواب قطعی نرسیدید؟
چه چیزی مانع رسیدنتان به یک جواب قطعی شده؟
البته من استاد نیستم و قرار نیست مشاوره خاصی به شما بدم اما فقط برام جالب بود بدونم که چرا نرسیدید؟

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: یک همراه سبز , successman , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , hamidmh
04-22-2013, 09:45 PM
ارسال: #7
ممنون از توجه تون

من از بچگی قدرت تصمیم گیری ام ضعیف بودSadتصمیمات احساسی و عجولانه و راحت طلب

و خیلی خیلی از این نقطه ضعفم ضربه خوردم

ولی از لحاظ اراده قوی هستم خیلی هم قوی

زندگی من الان دقیقا مثل یه کلاف (همون کاموا بافتنی)میمونه که سرش گم شده

کافیه سر کلاف رو پیدا کنم تا آخر میرم

اما اینکه چرا نتونستم استعداد ذهنی رو کشف کنم

واقعا نمیدونمSad

تشکر شده توسط: mallarme , successman , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , hamidmh
04-22-2013, 11:24 PM
ارسال: #8
باز هم تشكر بيشمار از شما خانم مالارمه عزيز .

با سرمايه هاي اندكتان آينده مالي خود را تضمين كنيد .

راه موفقيت

همیشه راه بهتری هست

[/align]
 تشکر شده توسط: mallarme , Marandi , jahanagahi , mir abbas
04-22-2013, 11:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-22-2013 11:38 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #9
(04-22-2013 09:45 PM)محمد رضوانی نوشته شده توسط:  ممنون از توجه تون

من از بچگی قدرت تصمیم گیری ام ضعیف بودSadتصمیمات احساسی و عجولانه و راحت طلب

و خیلی خیلی از این نقطه ضعفم ضربه خوردم

ولی از لحاظ اراده قوی هستم خیلی هم قوی

زندگی من الان دقیقا مثل یه کلاف (همون کاموا بافتنی)میمونه که سرش گم شده

کافیه سر کلاف رو پیدا کنم تا آخر میرم

اما اینکه چرا نتونستم استعداد ذهنی رو کشف کنم

واقعا نمیدونمSad

دوست خوبم دقت به جملاتتون کردید؟
نقاط منفیش چند تا شد؟
قدرت تصمیم گیری ضعیف
ضربه خوردن
زندگی سردرگم
نتونستن

خب بیاین اول اینها رو مثبت کنید تو ذهنتون
شما قدرت تصمیم گیری قوی دارید و از ضربه هایی که به شما وارد میشه بهتر درس میگیرید و قوی تر میشوید....

راه زندگی شما مشخصه و شما میتوانید اون کاری رو انجام بدین که دوستش دارید
بهش ایمان دارید
با وجود مشکلات وقتی انجامش میدید، توش غرق میشوید و گذر زمان رو حس نمیکنید

همه ما از نوجوانی تا الان حتما کاری انجام دادیم که لحظات انجامش فارغ از نتیجه اش، رضایت داشتیم و احساس مفید بودن کردیم....
لحظاتی بوده که دیگران ما رو به خاطر کاری که انجام میدادیم تشویق کردند...

ببینید من راهنمایی که بودم یک روز خیلی اتفاقی با مداد رنگی طرز خاصی از رنگ گذاری رو تمرین کلاسی پیاده کردم...تمام مدت یادمه با وجودیکه همه مشغول دیدن تلوزیون بودند من از کارم لذت میبردم.
فردای اون روز کارمو که بردم مدرسه با تشویق عجیب معلمم روبه رو شدم
بعد اون من هرکاری میکردم با تعجب هم کلاسیهام مواجه میشد.وتمام نقاشیهای منو مدرسه میگرفت!!

اونجا بود فهمیدم من تواناییم تو نقاشی به ویژه کار رئال هست.........

شما به این پرسش پیش خودتون صادقانه پاسخ بدین:

تا حالا از چه کاری خیلی لذت بردین؟

فرض کنیم میگید حرف زدن ...من خوب بلدم حرف بزنم و مخاطب رو جلب کنم.

خب من به شما میگم ممکنه استعداد شما توی کار بازاریابی باشه....

فرض کنیم میگید جلوی آینه با خود حرف زدن، شکلک درآوردن و بدین واسطه لحظاتی خندیدن و بیخیال بودن

خب من به شما میگم شاید استعداد شما توی کار هنر باشه

فرض کنیم میگید وقتی پای برنامه خاصی هستم از اینکه اون رو تحلیل کنم برای کسیکه کنارمه لذت میبرم

خب من به شما میگم شاید استعداد شما در کار خبرنگاری یا تحلیل برای ستون روزنامه ها باشه

و........
کلی مثال میشه زد

پس الان اول فکرتون رو مثبت کنید
باورتون رو نسبت به خودتون قوی تر کنید
یک کاغذبردارید و تا الان تمام کارهایی که امتحان کردید حتی ناخواسته انجامشون دادید و میزان شادی و رضایت خودتون و حتی اطرافیانتون نسبت به اون کار رو یادداشت کنید....

پاسخ تون در همین مرور کردن و نوشتن شماست.10_004

هیچکس جز خود شما به شما استعدادتان را نمیتواند نشان دهد، دیگران فقط میتواند کمک کنند تا سریعتر راهتان را ببینید........

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: یک همراه سبز , bahador , mercedes62 , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , dara , حامد , ahmad rezaee , madar , successman , Marandi , amin2002hs , iranboy , hamidmh
04-22-2013, 11:36 PM
ارسال: #10
ممنون از لطفتون

تشکر شده توسط: mallarme , bahador , jahanagahi , mir abbas , zoofanoon , ahmad rezaee , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین فرمول آنتونی رابینز برای موفقیت r2013.samadi 2 1,357 08-20-2017 04:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  دکتر ریچارد اس.تی.جان نویسنده، محقق و تحلیلگر موفقیت با انجام یک تحقیق میدانی درصدد پ Ali_Abolfathi 0 640 09-01-2016 01:14 AM
آخرین ارسال: Ali_Abolfathi
  تکنیکی علمی و موثر برای پیدا کردن راه موفقیت خودتان ahmad rezaee 4 2,763 11-28-2014 02:00 PM
آخرین ارسال: حسام 12
  کسب موفقیت شغلی و تجاری برای شما mohammadshamosi 23 5,385 05-29-2014 10:40 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  رازهای ثروتمندی karaj 4 1,557 11-20-2013 01:16 AM
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
Wink نکات کلیدی موفقیت در بازاریابی Fela.Want 0 825 05-31-2013 07:57 AM
آخرین ارسال: Fela.Want

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS