ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیدی گفتم ... !
زمان کنونی: 05-19-2024, 12:49 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: matarodi
پاسخ: 17
بازدید: 4070

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدی گفتم ... !
08-17-2013, 10:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-17-2013 10:09 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
دیدی گفتم ... !
چقدر این جمله "دیدی گفتم ... !" را بکار میبرید؟
چند بار شده که اطرافیانتان از این جمله استفاده کرده اند؟

شاید بهتر باشد از یک تجربه جالب شخصی بگویم:

میخواستم از یک برند کمتر شناخته شده، یک ابزار دییجتال بخرم.
یکی از دوستان گفت که نه از برندی معروف تر است، خرید کن.
بنده هم چون شناخت از این برند کمتر شناخته شده داشتم و حتی چند خرید خوب هم داشتم، از همان برند دلخواهم خرید کردم.
اما زمانی که میخواستم از آن کالا استفاده کنم، متاسفانه دیدم که چند ایراد وجود دارد و نمیتوانم از آن استفاده کنم.
این دوست خوبم هم پشت هم می فرمود: : "دیدی گفتم این را نخر..." "دیدی گفتم این برند بدرد نمیخورد ..."

خلاصه بعد از چندبار مراجعه به پشتیبانی متوجه شدم که "اشتباه از خودم بود" که تنظیمات آن را در نظر نگرفته بود (در حالی که بارها تنظیمات این نوع دستگاه را انجام داده بود! و حالا یک مانع ناپیدا جلوی راه بود!! ) و در نهایت این وسیله بخوبی به کار خود ادامه میدهد.

البته در میان این مراجعه به پشتیبانی، این جمله "دیدی گفتم ..." دوست خوبم را در ذهن مرور میکردم که چقدر این عزیز ناخواسته و با این جمله، انرژی منفی را روانه کرده است تا در نهایت ناخواسته توانسته است، اثبات کند که حق با اوست و به نوعی مانع استفاده از ان ابزار شده است.
به یاد کتاب چهار اثر اسکاول شین افتادم، قدرت کلمات ...

بارها برایم این مورد پیش آمده است ...

شما چطور ...

به قدرت کلمات تا چه حد اعتقاد دارید؟

شما در روز چند بار از این کلمات پرانرژی، نادرست استفاده میکنید؟

چند نمونه دیگر از این جملات متداول خطرناک را میتوانید بیان کنید؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mjdehghani , tondar12 , mir abbas , Elixir , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , bitumen , 3ObHaN , نرگس فیاض , ناصر صادقی , ahmad rezaee , mardin-b , Divar , yu3f , مرتضی الهی , Busaba , minoo , دنیا1 , mrs.abbasi , Raha.Parsa , tarfand , saeede93 , uniquemind , Ali 59 , حمید رضا غ , mostafa ghobadi , ali_l0rd , hamid.h
08-17-2013, 10:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-17-2013 10:24 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: دیدی گفتم ... !
دیدی گفتم یعنی پیش بینی حرکت و یا عملی است که قبول کرده ایم نمی شود.
وقتی خود قبول نداریم که بشود , چه انتظاری هست که آن حرکت و یا عمل به نتیجه برسد؟
لطفا اظهار نظر فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mjdehghani , mir abbas , Elixir , کامیار کاظمی , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , bitumen , نرگس فیاض , ناصر صادقی , ahmad rezaee , mardin-b , yu3f , aliramzantabar , مرتضی الهی , ali mohammady , minoo , دنیا1 , Raha.Parsa , tarfand , saeede93 , مهندس روح الله زاهد , uniquemind , mostafa ghobadi , hamid.h
08-17-2013, 11:05 PM
ارسال: #3
به نظر من دیدی گفتم یعنی:
1.تو قدرت تشخیص نداری(یا در بهترین حالت قدرت تشخیص من از تو بهتره).
2.تو دفعه ی بعدی میتونی پیشنهادات من رو دستور تلقی کنی و به نوعی مجبوری به اونا عمل کنی..
3.تو از این به بعد قدرت تصمیم گیری ضعیف تری خواهی داشت..
.
.
.
خلاصه همون انرژی منفی محض..
(((البته این ناگفته نمونه که بعضی ها بخاطر دلسوزی و اینکه دوست ندارن ما رو ناراحت ببینن این حرف رو به ما میزنن..)))

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mjdehghani , مهدی گل محمدی , iranboy , سیدمهدی هاشمی , bitumen , نرگس فیاض , ناصر صادقی , mir abbas , mardin-b , مرتضی الهی , minoo , Divar , Raha.Parsa , tarfand , saeede93 , mostafa ghobadi
08-17-2013, 11:42 PM
ارسال: #4
خب بعضی ها از قبل ضربه ای حتما از این موضوع خردند و تجربه ای کسب کردند.
به قول شاعر:"آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است"

به نظر من انتخاب درست ما میتونه راهکاری باشه که دیگه این جمله رو از کسی نشنویم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , bitumen , sir-mahyar , نرگس فیاض , Elixir , ناصر صادقی , jahanagahi , mir abbas , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , aliramzantabar , minoo , tarfand , mostafa ghobadi
08-18-2013, 07:15 PM
ارسال: #5
روز عید فطر بود ساعت 6.5 راه افتادم حرم نماز عید فطر ، از بس راه شلوغ بود که 1 دقیقه قبل از نماز رسیدم ، بعد از نماز دیدم که صبحانه ای شامل کیک و آبمیوه بین نمازگزاران پخش کرده اند و چون من دیر رسیده ام ، سهم من فقط ثواب نماز بوده ، با اینحال با خودم گفتم تا نرسیده به خانه حتماً سهم من را هم خواهند داد 3535

میدان شهدا سوار تاکسی شدم ، نزدیک خانه بود که کسی از پشت سر گفت : آقا بفرمایید تبرک حرم است !
گفتم متشکرم خودتان میل بفرمایید ، گفتند ما خورده ایم شما بفرمایید چرا تعارف میکنید دیگه اینها مال حرم است ، گفتم که !!

من تود دلم :
دیدی گفتم ................

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: mardin-b , jahanagahi , Elixir , Divar , bitumen , sir-mahyar , mir abbas , کامیار کاظمی , aliramzantabar , minoo , goldmen , Lotfi , Raha.Parsa , tarfand , uniquemind , mostafa ghobadi
08-18-2013, 08:16 PM
ارسال: #6
(08-18-2013 07:15 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  روز عید فطر بود ساعت 6.5 راه افتادم حرم نماز عید فطر ، از بس راه شلوغ بود که 1 دقیقه قبل از نماز رسیدم ، بعد از نماز دیدم که صبحانه ای شامل کیک و آبمیوه بین نمازگزاران پخش کرده اند و چون من دیر رسیده ام ، سهم من فقط ثواب نماز بوده ، با اینحال با خودم گفتم تا نرسیده به خانه حتماً سهم من را هم خواهند داد 3535

میدان شهدا سوار تاکسی شدم ، نزدیک خانه بود که کسی از پشت سر گفت : آقا بفرمایید تبرک حرم است !
گفتم متشکرم خودتان میل بفرمایید ، گفتند ما خورده ایم شما بفرمایید چرا تعارف میکنید دیگه اینها مال حرم است ، گفتم که !!

من تود دلم :
دیدی گفتم ................

این دیدی گفتم از آن دیدی گفتم های شیرین است.Smile

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Elixir , ahmad rezaee , Divar , bitumen , sir-mahyar , mir abbas , کامیار کاظمی , minoo , mostafa ghobadi
08-18-2013, 09:01 PM
ارسال: #7
اکثر افرادی که میگن " دیدی گفتم ... " کسایی (البته بعضیا) هستن چون دوست دارن کمبود های شخصیتی خودشونو جبران کنن و می خوان از این طریق توجه دیگران جلب کنن ، اتفاقا اون افراد خیلی منتظرن تا مشکلی براتون پیش بیاد تا بگن : دیدی گفتم ...
نخیر ندیدم

بشدت از ان افراد دوری کنید

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , Elixir , mir abbas , کامیار کاظمی , minoo , Raha.Parsa , tarfand , saeede93 , mostafa ghobadi
08-19-2013, 09:27 AM
ارسال: #8
البته بعضي ها هم هستن كه ميگن ديدي گفتم ... ميتوني
ديدي گفتم ميشه، هركاري راه داره، هميشه اميدوار و پرتلاش باش.

منظورم از اين 2 خطي كه نوشتم اينه كه ميشه اين عبارت رو به طور مثبت به كار برد.
خودم معمولاً اين كار رو ميكنم.
ديدي گفتم...آقا محسن پسر خوبيهBig Grin

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , bitumen , سیدمهدی هاشمی , Elixir , jahanagahi , minoo , Divar , mostafa ghobadi , matarodi , Fela.Want
08-19-2013, 07:45 PM
ارسال: #9
باید این جمله رو تو جاهای مثبت استفاده کنیم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , minoo , mir abbas , کامیار کاظمی , sir-mahyar , Elixir , Divar , mostafa ghobadi
08-19-2013, 08:05 PM
ارسال: #10
(08-17-2013 10:23 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دیدی گفتم یعنی پیش بینی حرکت و یا عملی است که قبول کرده ایم نمی شود.
وقتی خود قبول نداریم که بشود , چه انتظاری هست که آن حرکت و یا عمل به نتیجه برسد؟
لطفا اظهار نظر فرمائید.

حالا جنبه مثبت از این جمله دیدی گفتم :
یعنی پیش بینی حرکت و یا عملی است که قبول کرده ایم که می شود.
وقتی خود قبول داریم که می شود , چه انتظاری هست که آن حرکت و یا عمل به نتیجه نرسد.
بس تا می توانید جنبه های منفی را بطرف مثبت بکشانید.
لطفا اظهار نظر فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: minoo , mir abbas , کامیار کاظمی , sir-mahyar , Elixir , mrs.abbasi , tarfand , saeede93 , مهندس روح الله زاهد , mostafa ghobadi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS