ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

باشگاه زیبائی افکار
زمان کنونی: 05-19-2024, 04:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: arash.alirezaei
پاسخ: 863
بازدید: 145737

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امیتازات : 3.49
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باشگاه زیبائی افکار
07-10-2013, 08:40 PM
ارسال: #11
RE: باشگاه زیبائی افکار
چه زیباست این افکاری که هر روز باعث بهتر شدنن اوضاع خودمان حال چه معنوی ،چه اجتماعی و چه مادی میشود.
ممنون از استاد بزرگوارم و دوست عزیزتر از جانم محمد جان
منم ته کلاس نشستم و دارم استفاده میکنم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mardin-b , poldar , jahanagahi , mohammadshamosi , somayeee , فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , bitumen , نرگس فیاض , Delta.H , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-10-2013, 09:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-11-2013 09:28 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #12
در راهکار توانستیم ثابت کنیم که می شود و می توانیم پیشنهادات و حرکات تجاری مجازی را به واقعیت قابل لمس تبدیل کنیم .
می شود بخوبی و در حین صداقت و درستی با هم شراکت کرد.
می شود با دست خالی کاری را شروع کنیم که در اندک مدتی چنان فراگیر شود که همگان را به تعجب وا دارد.
اینک:
می توانیم و می شود این باشگاه را از حالت مجازی به حقیقی تبدیل کرد.
از عزیزانی که میخواهند عضو مجازی این باشگاه باشند ضمن معرفی خود حرکتی را که برای شروع در نظر دارد مرقوم فرمایند.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8935&page=1

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mardin-b , poldar , somayeee , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , zoofanoon , sir-mahyar , mir abbas , bitumen , نرگس فیاض , Delta.H , minoo , بابایی , successfulman , توانا , حسین فتحی , parsa_star
07-10-2013, 10:51 PM
ارسال: #13
من جهان آگهی هستم.
من عاشقانه همه افراد انحمن را دوست دارم و همیشه عقیده داشتم و دارم که باید داشته ها و دانسته هایم را برای موفقیت عزیزان انجمن در طبق اخلاص بگذارم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mohammadshamosi , zoofanoon , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , mir abbas , bitumen , poldar , نرگس فیاض , somayeee , Delta.H , venus2 , minoo , saeed.abdollahi , raghs e 1 oghab , successfulman , توانا , حسین فتحی , hamid.h , parsa_star
07-10-2013, 11:26 PM
ارسال: #14
[تصویر: 137348251531175_1001513_473985819359830_394593178_n.jpg]
نگرش همه چیز انسان هست
تو بدترین لحظات میشود خوش بین باشیم

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , sir-mahyar , jahanagahi , zoofanoon , IT Engineer , mir abbas , bitumen , poldar , نرگس فیاض , somayeee , Delta.H , minoo , saeed.abdollahi , بابایی , negin 30 , Nuruzzaad , moin80 , successfulman , توانا , حسین فتحی , hamid.h , azinmm , parsa_star
07-10-2013, 11:44 PM
ارسال: #15
محمد عزیز این اس ام اس رو به منم داد ولی نتونستم جواب بدم

محمد جون مرسی داداش گلم که افکار زیبات باعث یه حرکت باشگاه زیبایی افکار میشه

دوستت دارم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , bitumen , poldar , نرگس فیاض , somayeee , فرهاد قربانی , Delta.H , iranboy , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-10-2013, 11:56 PM
ارسال: #16
ما همگی معتقدیم که در هر حرکتی حکمت خدا نهفته است و در هر حکمتی دنیائی از خیر.
پس باید در زمان برخورد با مشکل خود را نباخته و به راحتی راه حل آنرا پیدا کنیم. اعضای این باشگاه اگر معتقد به این مسئله باشند سرعت رسیدن به موفقیت و شادی بیشتر و بیشتر می شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , mir abbas , sir-mahyar , bitumen , poldar , نرگس فیاض , somayeee , فرهاد قربانی , Delta.H , venus2 , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-11-2013, 12:04 AM
ارسال: #17
ما اعضای این انجمن اعتقاد داریم که : باید نگرشهای مثبت خود را روز بروز بیشتر و بیشتر کنیم. .

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , sir-mahyar , bitumen , مهدی گل محمدی , poldar , نرگس فیاض , somayeee , فرهاد قربانی , Delta.H , minoo , بابایی , successfulman , توانا , حسین فتحی , parsa_star
07-11-2013, 12:37 AM
ارسال: #18
(07-11-2013 12:04 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ما اعضای این انجمن اعتقاد داریم که : باید نگرشهای مثبت خود را روز بروز بیشتر و بیشتر کنیم. .

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , bitumen , poldar , نرگس فیاض , somayeee , فرهاد قربانی , Delta.H , mardin-b , mir abbas , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-11-2013, 12:48 AM
ارسال: #19
ما اعضای باشگاه زیبائی افکار این انجمن , قول می دهیم برای رسیدن به اهدافمان تایپیک زیر را با دقت مطالعه کنیم.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8935&page=1

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , poldar , نرگس فیاض , somayeee , sir-mahyar , bitumen , mir abbas , Delta.H , minoo , بابایی , successfulman , توانا , parsa_star
07-11-2013, 01:48 PM
ارسال: #20

باشگاه زیبایی افکار ! چه اسم با مسمایی
ممنون جناب شموسی بخاطر این پیشنهاد بسیار جالب تان و سپاس بر جناب قربانیان بخاطر تشویق دوستان به پیگیری این عنوان.
میلیونها نفر در کشور ما چه خرجهای کلانی که برای زیبایی ظاهرشان میکنند ، از جراحی های بینی گرفته تا پولهایی که برای زیباسازی جسم مان خرج میکنیم ، ولی کسی به فکر زیبایی روح و فکر خود نیست ، اگر روح و فکر پالایش می گردید ، و اگر افکار پوسیده از ذهنها زدوده میگردید ، آن وقت هیچکس خلافی رو مرتکب نمی شد ، کسی بخاطر مادیات زندگی دست به جنایت نمیزد ، نفرتها تبدیل به عشق می شد و آن وقت خانواده ، محله ، شهر و کشور ما همه عاشق هم میشدند. پس این باشگاه یعنی باشگاه زیبایی افکار باید ایجاد گردد ، بقیه را دوستان ادامه میدهند.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , mohammadshamosi , jahanagahi , فرهاد قربانی , somayeee , Delta.H , mardin-b , s_a , sir-mahyar , mir abbas , minoo , بابایی , successfulman , توانا , hamid.h , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باشگاه مشتریان راکا؟؟؟ مهدی گل محمدی 18 3,849 08-16-2017 09:17 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  باشگاه شاد بودن و توانستن انرژی مثبت iranboy 4 1,618 07-26-2014 11:22 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  باشگاه تخصصی فوتبال دستی و ایر هاکی hamed_onlove 3 1,786 07-17-2013 10:37 AM
آخرین ارسال: hamed_onlove

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS