ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
زمان کنونی: 05-18-2024, 11:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: توانا
آخرین ارسال: حسابرس
پاسخ: 39
بازدید: 8334

ارسال پاسخ 
ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
05-20-2013, 04:08 PM
ارسال: #21
RE: ازتوانا بپرسيد!(كمي تاقسمتي جدي)
منم دقیقا با آقا پارسا موافقم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , فرهاد قربانی , mallarme , jahanagahi , MARYAR , توانا , sir-mahyar , Delta.H , mir abbas , Elixir
05-20-2013, 11:32 PM
ارسال: #22
(05-19-2013 12:52 PM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  
(05-19-2013 12:41 AM)توانا نوشته شده توسط:  آقا سوال بپرسيد وه چه پر از جوابم امشب نكند كه فردايي باشد و سوالاتي چند ولي توانايي نباشد كه به سوالات شما طنازانه پاسخ بدهد پاسخ گفتني! كجايي عبيدزاكاني كه: من بي تودلم هواي باران دارد...

دوست عزیزتر از جانم ، بنوشته بودی از دانایی و طبعت بر شعر.اگر دستی بر شعر داری و سری بر باد ، عاجلانه در طلب هماوردی شاعرانه با عزیزی چون شما خواب برخود حرام و دل بر خود تمام کردمی.اگرمنتی بنهید ضیقکی وقت بر انجمن بنهیم و دلی سیر کنیم از مشاعره ای که میدانم دگران سیر همی خواهند شد از شعر شاعرانی همچو ما.
منتی بنهید بگمارید دلنوشته های خود بر این چند سطر مایکروسافت.
سلام جناب جلالوندعزيز خوشحالم كه حريف قدري همچون شما نصيبم گرديده تا جايي كه مجبورشدم جواب سوال اولتان را زيرسبيلي رد كنم!جهت اطلاع دوستان بايدبه عرض برسانم كه بنده علامه دهر نيستم بلكه يك فردكاملا معمولي هستم درمايه هاي تقي معمولي! وهيچ ادعايي ندارم وتنها هدفم ازايجاد اين تاپيك پرسش و پاسخ تعامل بيشتر با دوستان است براي آموختن افزونتر البته باچاشني طنز و مطايبه و نه چيزديگر اميدوارم كه يارشاطرباشم نه بارخاطر همچنان كه درسالهاي دور افتخار شاطركي خبازخانه شاطرمش رضاراهم داشته ام درپاتنوري مجله جوانان امروز ودركناراستاد رضارفيع اسطوره طنز معاصرسالها تلمذ كرده ام و از شما دوست بزرگوار نيز استدعا دارم درپاسخ به سوالات دوستان مساعدت فرماييد وبيشتر پاسخگو باشيد تاپرسشگر درزمينه مشاعره هم تاجايي كه طبعم ياري كنددرخدمتتان هستم
"ماييم و نواي بينوايي/بسم الله اگرحريف مايي"

خدايا چنان كن سرانجام كار
توخشنودباشي و مارستگار
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , Delta.H , مهدی گل محمدی , mir abbas , P@RSA , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir , minoo
05-20-2013, 11:57 PM
ارسال: #23
(05-19-2013 01:01 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  ... ؟
جواب این سه نقطه منو بدین آقای قهرمانی
می دونین که این نماد منه Big Grin
آقای قهرمانی مرد دوست داشتنی انجمن . جواب منو به صورت منثور بنویسین کاریش دارم
دراين سه نقطه جادويي هزار نكته باريكترزمونهفته است حتي اگرشما هيچ منظوري از آن نداشته باشيد! چرا كه تومو ميبيني ومن پيچش مو!بهتراست كه به سه نقطه ها احترام بگذاريم ودر پي رمزگشايي آنهابرنياييم! درست مثل معماي دوگانگي شخصيت بنده (البته از نظرفراروانشناسان محترم انجمن!) كه بايد براي هميشه سربه مهرباقي بماند!

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , mir abbas , P@RSA , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir , minoo
05-21-2013, 12:14 AM
ارسال: #24
(05-19-2013 02:26 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  استاد قهرمانی عزیز؟بی پرده بگو با من بگو.تا بحال عاشق شدی؟
حبيب جان مگرمادل نداريم عزيزدل برادر؟! ماهم در قديم الايام به اقتضاي جواني عاشق ديدنيها بوديم ولي خيلي وقتست كه ديگر عاشق ناديدنيها شده ايم البته نه به اقتضاي پيري! يادش بخير دردوران مجردي شعر طنزي سروده بودم كه درمجله گل آقاهم چاپ شد با اين بيت شروع مي شد:
سگ ولگردكوي دلبرم من/كه از هرعاشقي عاشقترم من!Heart

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , P@RSA , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir , minoo
05-21-2013, 12:24 AM
ارسال: #25
(05-19-2013 11:55 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  جناب قهرمانی عزیز در چه فکری هستید؟12_002

[تصویر: 12897585149118302638.jpg]
فرهاد جان من هميشه غرق دربحرتفكر هستم اينكه چيزتازه اي نيست!

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mosafer bedar , mir abbas , P@RSA , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir , minoo
05-21-2013, 12:46 AM
ارسال: #26
(05-20-2013 06:51 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  10_004سلام
دوست فرهیخته ام بسیار عالی و قابل تامل ارادت من سوخته دل را نیز بپذیرد
با سپاس از لطف بامحبت شما
لطف عالي مزيد عزيز دل برادر
چه مي شود كرد بهرحال بايدسوخت وساخت رسم روزگارهمينست چراكه بقول شاعر
"هركه درين بزم مقرب ترست/جام بلابيشترش ميدهند"
سرفرازباشيد

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , فرهاد قربانی , mir abbas , P@RSA , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir , minoo
05-21-2013, 01:00 AM
ارسال: #27
(05-20-2013 12:39 PM)P@RSA نوشته شده توسط:  سلام استاد قهرماني عزيز.
ما شما را دوست داريم.
چرا pulaki توانا شد؟
دل به دل راه داردعزيز دل برادر به مولودكعبه سوگند كه همه شماهاراخواهروبرادرواقعي خودم مي دانم قصه توانا شدن پولكي خيلي پيچيده نيست پولكي ديگر خيلي پولكي شده بود تا يكروز تصميم گرفت براي هميشه برود اما هنوزچندروزي نگذشته بود كه دل بي صاحب مانده اش طاقت دوري نياورد و خواست كه برگردد اما رويش نمي شد كه برگردد دزدكي بااسم توانامي آمد تا ازدورببيندتان ودلش آرام گيرد وبقيه ماجرا...
فكركنم خواهرمحترمه سركارخانم صدفي هم جوابشان راگرفته باشند

توخشنودباشي و مارستگار
 تشکر شده توسط: goldmen , mir abbas , P@RSA , صدفی , sir-mahyar , jahanagahi , Elixir
09-11-2013, 07:07 PM
ارسال: #28
چه تاپیک فوق العاده ای من عاشق طنز و شعرم..
این تاپیک حیفه خاک بخوره..
از توانا بپرسید..
آقای قهرمانی اگر یه برادر دوقلو داشتید چه بلایی سرش می آوردید؟؟؟ (مثلا در 5-6 سالگی)

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: goldmen , توانا , mir abbas
09-11-2013, 07:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2013 07:38 PM، توسط HadiMahmoodi.)
ارسال: #29
مرا گر خواهری همسان ببودی / سرش را زیر آبی مینمودی!
Yosef.gif
مرا گر خواهری همسان ببودی / سرش را زیر آبی مینمودی!
Yosef.gif
 تشکر شده توسط: توانا , mir abbas , Elixir
09-11-2013, 08:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2013 08:08 PM، توسط alma.)
ارسال: #30
نمیدونم چرا ارسال نمیشه؟؟؟؟؟
امتحان میکنیم 1...2...3...
حوض کوثر را به ان یاری سپارند.........که وی را دوست تر از جان شمارند

10_00412_00210_00412_00210_00412_00210_00412_002
 تشکر شده توسط: توانا , Elixir
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS