ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نحوه آشنایی دوستان با انجمن
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: omid868
پاسخ: 107
بازدید: 25913

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-16-2011, 08:38 PM
ارسال: #1
سلام دوستان.این نکته خیلی برام جالب بود تا بدونم که شما عزیزان چجوری با این انجمن آشنا شدید و راه موفقیت در این انجمن رو پیش گرفتید.

لطفا به طور کامل حس و حالتونو قبل و بعد از ثبت نام مطرح کنید.
حالا که تو انجمن هستید چقدر واقعا حس می کنید که به هدفتون رسیدید؟
آیا این انجمن تونسته که راه رسیدن به موفقیت رو تو شما تقویت کنه؟
از چه قسمت های انجمن بیشتر استفاده می کنید؟
به نظرتون کدوم قسمت انجمن باید به طور تخصصی روش کار بشه تا یه موفقیت برای انجمن به ثبت برسه؟

لطفا با تفکر و وقت گذاشتن به این سوال ها پاسخ بدید.چون ما بر طبق نظراتتون میخواهیم یک سری برنامه ها روی سایت پیاده کنیم.

با تشکر و قدردانی فراوان از مدیریت انجمن آقای کاظمی

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , madar , kimyya , mjdehghani , jahanagahi , shahram......32 , marchmaria , ناصر صادقی , SAMIRA , amiryazdani138 , sir-mahyar , آیت میلیاردر , ملکه , ainstein
09-17-2011, 08:58 AM
ارسال: #2
RE: نحوه آشنایی دوستان با انجمن
من توسط آقا مهدی با انجمن آشنا شدم و هر موقع که میام تو نت به اینجا هم سر میزنم
اعضاشو خیلی دوست دارم خیلی صمیمی هستند و مثل دوستان واقعی برام ارزشمندند
فعلا کار عملی زیادی نمی تونم انجام بدم علتش رو هم که دیگه همه میدونن !
بیشتر به خاطر اعضا میام تا به خاطر قسمتهای مختلف
اعضا توی این انجمن وزنه اصلی هستند از ادمین عزیز شروع کنید تا جناب قربانیان آقا مهدی آقا سبحان و همه دوستان
بهر صورت به اینجا واقعا علاقمندم

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , مهدی گل محمدی , kimyya , mjdehghani , jahanagahi , shahram......32 , محمدرضا پورقوامی , M3HDI , nami , mohsen k1 , ainstein
09-17-2011, 11:32 AM
ارسال: #3
من كه ديگه خيلي تابلوئه چه جوري با انجمن آشنا شدم!!!!!!!

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , madar , jahanagahi , محمدرضا پورقوامی , آیت میلیاردر
09-17-2011, 03:12 PM
ارسال: #4
من یکروز که به طور اتفاقی تو لیست وبلاگ های بروز شده بلاگفا می چرخیدم.یه وبلاگی با اسم انجمن رو دیدم.که یکی از اعضا به نام مدیر جوان درست کرده بود وارد شدم و از قسمت لینک های وبلاگش وارد این انجمن شدم.تو بهبوهه ی کنکور بودم(اردیبهشت ماه).کم کم با اعضا آشنا شدم.و بعد از گذشت 2 ماه به این افتخار دست پیدا کردم که عضو ممتاز انجمن شدم.

از روزی که تو این انجمن عضو شدم و با اعضا آشنا شدم.احساس می کنم به یکی از اهدافم که رسیدن به آرامش در زندگی می باشد رسیدم.و هم اکنون هم به یک هدفم کاریم کم کم در حال رسیدن هستم.
بله به طور حتم تاثیر زیادی داشته. مخصوصا با ایده های ناب و دسته اولی که بچه ها تو انجمن گذاشتن
از همه ی قسمت های انجمن بلا استثناء استفاده می کنم
قسمت کارهای عملی اعضا

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , madar , kimyya , jahanagahi , shahram......32 , محمدرضا پورقوامی , Mrs.Seyedi , آیت میلیاردر
09-17-2011, 07:18 PM
ارسال: #5
من یادمه توی یکی از فرومها که اسمشو نمیبرم تبلیغ نشه کسی مشاوره گرفته بود برای کارکردن با سرمایش و یکی اینجا رو معرفی کرده بود از اونجا که اونجا مدیر بودم خودم روی لینک کلیک کردم که تبلیغ هرمی یا سیستمهای کلیکی الکی نباشه
و رسیدم به فروم

اول خوشم امد و عضو شدم بعد از اون معتاد شدم

بارها گفتم جو صمیمانه این فروم برام خیلی جالبه . همه بهم کمک میکنن تا مشکلات حل بشه . تقریبا هر روز 60-70 درصد از زمانی رو که برا وبگردی گزاشتم رو دارم صرف اینجا میکنم

پستهارو که میخونم انرژی میگیرم دارم دوباره اگر خدا بخواد میرم توی اون مسیری که باید باشم و اینو مدیون اینجا هستم (فقط هم اینجا )

دوستتون دارم از صمیم قلب و برا همتون ارزوی بهترینها رو دارم

پیروز باشید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , sajjad , madar , kimyya , مهدی گل محمدی , محمدرضا پورقوامی , nami , Mrs.Seyedi , ainstein
09-17-2011, 10:49 PM
ارسال: #6
(09-17-2011 07:18 PM)Suma نوشته شده توسط:  من یادمه توی یکی از فرومها که اسمشو نمیبرم تبلیغ نشه کسی مشاوره گرفته بود برای کارکردن با سرمایش و یکی اینجا رو معرفی کرده بود از اونجا که اونجا مدیر بودم خودم روی لینک کلیک کردم که تبلیغ هرمی یا سیستمهای کلیکی الکی نباشه
و رسیدم به فروم

بارها گفتم جو صمیمانه این فروم برام خیلی جالبه . همه بهم کمک میکنن تا مشکلات حل بشه . تقریبا هر روز 60-70 درصد از زمانی رو که برا وبگردی گزاشتم رو دارم صرف اینجا میکنم

پستهارو که میخونم انرژی میگیرم دارم دوباره اگر خدا بخواد میرم توی اون مسیری که باید باشم و اینو مدیون اینجا هستم (فقط هم اینجا )

پیروز باشید

قدمت گلباران. ما به وجود عزیزانی چون شما افتخار میکنیم. ایمان دارم که موفقتر خواهی شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , Suma , مهدی گل محمدی , محمدرضا پورقوامی
09-18-2011, 11:21 AM
ارسال: #7
(09-17-2011 10:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(09-17-2011 07:18 PM)Suma نوشته شده توسط:  من یادمه توی یکی از فرومها که اسمشو نمیبرم تبلیغ نشه کسی مشاوره گرفته بود برای کارکردن با سرمایش و یکی اینجا رو معرفی کرده بود از اونجا که اونجا مدیر بودم خودم روی لینک کلیک کردم که تبلیغ هرمی یا سیستمهای کلیکی الکی نباشه
و رسیدم به فروم

پیروز باشید

قدمت گلباران. ما به وجود عزیزانی چون شما افتخار میکنیم. ایمان دارم که موفقتر خواهی شد.

ممنونم استاد عزیز

من واقعا خوشحالم از اینکه اینجا رو پیدا کردم

پستهای بچه ها رو که میخونم بهم قدرت و انرژی میده

اما پستهای شما خیلی تا الان بهم کمک کرده و ازتون ممنونم که خالصانه تجربیات خودتونو در اختیار ما قرار میدین و بهمون کمک میکنید Heart

دوستتون دارم دوستهای گلم HeartHeartHeart
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , madar , jahanagahi , kimyya , محمدرضا پورقوامی
09-18-2011, 03:23 PM
ارسال: #8
یه روز توی اسپم ایمیلام به موضوع سایت برخورد کردم البته ماهنامه و این باعث کنجکاویم شد اومدم اینجا و جو صمیمانه رو دیدم و عضو شدم
و خیلی از مطالب اینجا استفاده کردم
ولی یه مدت از سایت به دلیل مسافرت و در دسترس نبودن اینترنت دور افتادم که خیلی ناراحتم
تغییر شکل سایت خیلی جالب و دوست داشتنی هست ولی کاش اون بخش به به روز شده مطالب رو بالای صفحه بود رو بر نداشته بودید چون من اینجوری گیج گیجم
و برای مبتدی ها کمی سخته و باعث میشه کسی با ورودش سر در نیاره و از سایت زده شده.

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Suma , کامیار کاظمی , nami
09-19-2011, 06:03 PM
ارسال: #9
(09-18-2011 03:23 PM)kimyya نوشته شده توسط:  یه روز توی اسپم ایمیلام به موضوع سایت برخورد کردم البته ماهنامه و این باعث کنجکاویم شد اومدم اینجا و جو صمیمانه رو دیدم و عضو شدم
و خیلی از مطالب اینجا استفاده کردم
ولی یه مدت از سایت به دلیل مسافرت و در دسترس نبودن اینترنت دور افتادم که خیلی ناراحتم
تغییر شکل سایت خیلی جالب و دوست داشتنی هست ولی کاش اون بخش به به روز شده مطالب رو بالای صفحه بود رو بر نداشته بودید چون من اینجوری گیج گیجم
و برای مبتدی ها کمی سخته و باعث میشه کسی با ورودش سر در نیاره و از سایت زده شده.

کیمیا خانم اکنون همین بخش در پایین انجمن قرار دارد.حذف نشده است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: محمدرضا پورقوامی , ramin7
09-19-2011, 06:11 PM
ارسال: #10
منم یه شب داشتم با ماشین از برره میومدم تهرون یه دفعه باران گرفت و سر پیچ اولی پیچیدم تو دیدم یه تابلوی بزرگی که عکس چک پول روش بود اونجا زدن. گفتم خوب حتما توش پوله. بعله ایجوری بود که چپیدم تو این انجمن.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Suma , madar , mjdehghani , محمدرضا پورقوامی , ملکه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تعمیر درب ضد سرقت tahatohidlo 0 258 05-30-2020 06:45 PM
آخرین ارسال: tahatohidlo
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 424 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 7,041 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,141 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,054 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,960 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,161 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,319 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 567 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,289 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,925 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,384 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,557 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,843 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 39,613 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 709 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
  با 5 ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟ smsyaran 6 1,624 06-03-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: raminnimar
  عکس شخصی عزیزان انجمن jahanagahi 80 26,808 04-15-2016 08:05 PM
آخرین ارسال: masood313
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,473 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  اشنایی با تمامی استانها(محصولات.تولید.صادرات...) حامد 10 2,973 11-20-2015 09:02 PM
آخرین ارسال: فاطیما14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS