ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: hamid.k
پاسخ: 269
بازدید: 52116

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-19-2011, 03:49 AM
ارسال: #21
RE: با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟
من با یک میلیارد اول خودم اول یه ماشین و یه خونه 1000 متری میخرم با تمام امکانات و وسایل زندگی بقیش رو یک کارخونه میزنم تا افراد زیادی رو مشغول به کار کنم با بهترین حقوق
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , MARYAR , faramarz , rahmani. , Mohsen1988
08-20-2011, 12:07 PM
ارسال: #22
من اگر يک ميليارد پول داشته باشم اين کارهارو انجا ميدم:
1- خريد يک خونه با مشخصاتي که تو تابلو آرزوهام نوشتم به همون آدرس
فکر يک مقدار پول کم ميارم براي خريد خونه!!!!
هنوز کلي آرزوي ديگه دارم که بايد يک ميليارد ديگه هم پول داشته باشم

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , M3HDI , Mohsen1988
08-20-2011, 03:43 PM
ارسال: #23
سلام.من برای دفعه اوله وارد این سایت شدم
محیط جالبیه و امیدوارم مطالب مفید به اشتراک گذاشته بشه
اما در جواب این سوال باید عرض کنم خیلی از دوستان با این سوال خیلی احساساتی عمل کردند.بهشون توصیه میکنم کتاب "پدر پولدار-پدر بی پول"و"کسب ثروت به روش پدر پولدار" رو حتما بخونن
اولا باید گفت یک میلیارد پول چندان زیادی نیست ولی من با اون سعی در راه اندازی یک سیستم کارآفرینی میکنم که برام به صورت دایمی پول ساز باشه سپس با اون پول به دنبال خرید های مورد علاقه ام میرم.
ثانیا اگه دنبال ایجاد ثروت هستید هیچ وقت اون رو تبدیل به هزینه نکنید
 تشکر شده توسط: bespar , کامیار کاظمی , mhdi855 , mostafa ghobadi , jahanagahi , toranj63 , دلشاد حسین پور , mahdie , nami , rahmani. , Mohsen1988 , omid.movafaghiat
08-20-2011, 05:08 PM
ارسال: #24
عشق ، سازگاری و نیروی محبت خود را از خزانه ی سرشار وجود خود بیرون بکشید

و تبلورشان را در جهان برون شاهد باشید ؛

ذهن و تن خویش را در آرامشی ژرف فرو برید و ترس از آن نداشته باشید

که تقدیر کدام رویداد را به صلاح شما می داند
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , diego , rahmani. , Mohsen1988
08-20-2011, 05:13 PM
ارسال: #25
(08-20-2011 05:08 PM)mhdi855 نوشته شده توسط:  عشق ، سازگاری و نیروی محبت خود را از خزانه ی سرشار وجود خود بیرون بکشید

و تبلورشان را در جهان برون شاهد باشید ؛

ذهن و تن خویش را در آرامشی ژرف فرو برید و ترس از آن نداشته باشید

که تقدیر کدام رویداد را به صلاح شما می داند

آقا مهدی لطفا مطالب مرتبوط با تایپیک را در بخش مربوطه قرار دهید.تشکر

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mhdi855 , mostafa ghobadi , Mohsen1988
08-20-2011, 08:05 PM
ارسال: #26
خیلی عالیه که به فکر دوستانتون در این سایت هستید
منم حتما دعوت کنید
تازه وارد هستم و مایلم خیلی سریع با همه اشنا بشم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Mohsen1988
08-21-2011, 03:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-21-2011 03:10 AM، توسط mehdi098.)
ارسال: #27
من با اولین میلیارد خودم یه مدرسه به اسم پدرم میسازم که فوت شده و چون فرهنگی بود دلش همین رو میخواست و به اسم مادرم و توصیه میکنم البته فقط توصیه همش به فکر این دنیا نباشین که میرین ماشین چند میلیونی می خرین و چیزای دیگه البته اینام لازم هستن ولی مرد نکو نام نمیرد هرگز مرده آنست که نامش به نکویی نبرند چون فقط اسم که باقی میمونه
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Mohsen1988
08-21-2011, 08:43 AM
ارسال: #28
(08-20-2011 03:43 PM)omid tajik نوشته شده توسط:  سلام.من برای دفعه اوله وارد این سایت شدم
محیط جالبیه و امیدوارم مطالب مفید به اشتراک گذاشته بشه
اما در جواب این سوال باید عرض کنم خیلی از دوستان با این سوال خیلی احساساتی عمل کردند.بهشون توصیه میکنم کتاب "پدر پولدار-پدر بی پول"و"کسب ثروت به روش پدر پولدار" رو حتما بخونن
اولا باید گفت یک میلیارد پول چندان زیادی نیست ولی من با اون سعی در راه اندازی یک سیستم کارآفرینی میکنم که برام به صورت دایمی پول ساز باشه سپس با اون پول به دنبال خرید های مورد علاقه ام میرم.
ثانیا اگه دنبال ایجاد ثروت هستید هیچ وقت اون رو تبدیل به هزینه نکنید

با سلام خدمت دوست عزيزمان آقاي اميد تاجيک
من فکر ميکنم هدف طرح اين موضوع اينه که ببينيم آيا ما تو زندگيمون برنامه مشخص و آرزوي از قبل تعيين شده اي داريم که اگر همين الان غول چراق جادو جلومون ظاهر شد و خواست آرزوهامونو برآورده کنه چيزي براي گفتن داشته باشيم. وگرنه همه ما ميدونيم که نبايد تمام داراريي رو هزينه کني و بايد بخشي از اونو سرمايه گذاري کني. ولي خود شما هم دقيق و واضح ننوشتي که ميخواي چجوري و کجا اين يک ميلياردو سرمايه گذاري کني. و در آخر دوست عزيز از قديم گفتند: وصف العيش نصف العيش. به نظرم آدم که نبايد تو روياهاش خودشو به چارچوب خاصي محدود کنه!!!!!!!!Wink

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Mohsen1988 , jahanagahi
08-21-2011, 09:18 AM
ارسال: #29
با اولین میلیاردی که بدست می آورم شروع می کنم به سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی ، می پرسید چگونه ؟
ایجاد یک مرکز تحقیقاتی ، اقتصادی انتفاعی جهت تولید علم و دانش ، پروش خلاقیت ، تولید ثروت . بطوریکه در این مرکز چرخه تولید ثروت بصورت درون سازمانی باشد و برای تولید ثروت به مرکز دیگری وابسته نباشد خودش ثروت را درون سیستم تولید کند و به مخارج خود برساند و اندوخته کرده و دوباره وارد چرخه تولید ثروت کند.
برای رسیدن به این مهم مقدمات زیر بایستی فراهم شود که با اولین میلیارد می توان استارت کار را زد:
1- خرید ملک یا باغ بزرگ در مکان مناسب جهت استقرار دپارتمان مرکز تحقیقات
2- شناسایی و فرا خوان و جذب افراد مستعد از تمامی سنین در اقصی نقاط ایران جهت پروژ ه فوق.
3- قرار دادن سرمایه اولیه با مکان مناسب جهت شروع فعالیت خویش به گونه ای که مخارج خود را بتوانند به نحوه احسن تامین کنند و هم مرکز تحقیقات را ساپرت کنن ( چیزی مشابه به بورس کردن ).
4- جذب افراد مستعد از مکانهایی که مهجور واقع شده اند و کسی به این همه توانایی استعداد و انرژی توجه ایی نکرده و نمی کند ( مثل پرورشگاه ها ، خانه سالمندان ، ندامتگاه های ، کمپ های ....)
5- و......
و در ضمن عمده فعالیت در این مرکز هم بر روی تجارت الکترونیک و کسب و کار الکترونیکی متمرکز می باشد . به امید آنروز که انشاء الله نزدیک می باشد.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , faramarz , madar , zaghian , مهدی گل محمدی , jahanagahi , Mohsen1988
08-21-2011, 11:04 AM
ارسال: #30
(08-21-2011 09:18 AM)melika330 نوشته شده توسط:  با اولین میلیاردی که بدست می آورم شروع می کنم به سرمایه گذاری بر روی نیروی انسانی ، می پرسید چگونه ؟
ایجاد یک مرکز تحقیقاتی ، اقتصادی انتفاعی جهت تولید علم و دانش ، پروش خلاقیت ، تولید ثروت . بطوریکه در این مرکز چرخه تولید ثروت بصورت درون سازمانی باشد و برای تولید ثروت به مرکز دیگری وابسته نباشد خودش ثروت را درون سیستم تولید کند و به مخارج خود برساند و اندوخته کرده و دوباره وارد چرخه تولید ثروت کند.
برای رسیدن به این مهم مقدمات زیر بایستی فراهم شود که با اولین میلیارد می توان استارت کار را زد:
1- خرید ملک یا باغ بزرگ در مکان مناسب جهت استقرار دپارتمان مرکز تحقیقات
2- شناسایی و فرا خوان و جذب افراد مستعد از تمامی سنین در اقصی نقاط ایران جهت پروژ ه فوق.
3- قرار دادن سرمایه اولیه با مکان مناسب جهت شروع فعالیت خویش به گونه ای که مخارج خود را بتوانند به نحوه احسن تامین کنند و هم مرکز تحقیقات را ساپرت کنن ( چیزی مشابه به بورس کردن ).
4- جذب افراد مستعد از مکانهایی که مهجور واقع شده اند و کسی به این همه توانایی استعداد و انرژی توجه ایی نکرده و نمی کند ( مثل پرورشگاه ها ، خانه سالمندان ، ندامتگاه های ، کمپ های ....)
5- و......
و در ضمن عمده فعالیت در این مرکز هم بر روی تجارت الکترونیک و کسب و کار الکترونیکی متمرکز می باشد . به امید آنروز که انشاء الله نزدیک می باشد.

خيلي جالبه. آخه منم تو دانشگاه علوم پزشکي مشهد کار ميکنم و تقريبا يک ماهيه که همچين ايده اي تو ذهنم دارم که البته طرح کاملشو نوشتم (يک مقداري با طرح شما فرق ميکنه-مخصوص همه کارکنان دانشگاهه ) و تحويل رئيسم دادم ولي هنوز فرصت نکرده اونو مطالعه کنه و جوابشو به من بگه. ولي فکر ميکنم ايجاد يک مجموعه اي به اين شکل که خودگرادنه و هم درآمد زايي و هم اشتغالزايي داره خيلي فکر خوبيه و جواب ميده.

تشکر شده توسط: mosafer bedar , مهدی گل محمدی , Mohsen1988
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟ pastil 37 9,526 07-16-2019 09:14 PM
آخرین ارسال: کامران طاها
  تا یک سال آینده خالص دارایی شما چقدر خواهد بود؟مبلغ دقیق و تاریخ دقیق ذکر شود سعید یوسفی 113 18,670 07-05-2019 05:30 PM
آخرین ارسال: pedram9
  از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟ بيلا بالا 118 20,555 08-22-2017 06:27 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  میلیاردری که شبیه مردم عادی زندگی می کند karafarin 6 1,371 07-15-2017 06:35 PM
  اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟ سعید یوسفی 118 26,313 07-15-2017 05:51 PM
  اگه یه روز گنج پیدا کنید چی کارش می کنید؟ میلاد 68 12,898 06-22-2017 01:20 AM
آخرین ارسال: مدینه
  دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟ ramin7 7 1,311 12-07-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  اگه میلیاردر بشوید چند درصد از ثروت خود رابه امور خیریه تخصیص می دهید farzin54 31 5,836 05-03-2016 01:49 PM
آخرین ارسال: cwar
  اگر واقعا فرزند بیل گیتس بودید، چه می کردید؟ pollux 7 1,841 04-12-2016 12:23 AM
آخرین ارسال: Skp
  يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! کامیار کاظمی 27 4,902 02-13-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: aliiagh
  با 8 الی 10 میلیون تومن چه کاری پیشنهاد میدید vafa_0000 4 1,293 09-18-2014 12:43 AM
آخرین ارسال: mihyarder
  بزرگترین چکی که نوشته اید چه مبلغی بوده است؟ Enaiat 57 11,344 06-06-2014 05:24 AM
آخرین ارسال: kave
  دانشگاه هایی که میلیاردر می سازند! mallarme 6 2,020 01-09-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: ali007
  اگر میلیاردر شوم برای انجمن چه خواهم کرد؟ سعید یوسفی 20 3,463 09-30-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: mehdikan
  دوست داشتید جای چه کسی می بودید ؟ چرا ؟ avan 11 3,044 05-21-2013 11:54 PM
آخرین ارسال: pesar.khaleh121
Wink میلیاردر شدن یک دقیقه ای... mardanblog 7 2,239 05-06-2013 02:05 PM
آخرین ارسال: soheil92
  ایده های میلیاردی با سود چندین برابر سعید یوسفی 7 5,842 02-04-2013 06:24 PM
آخرین ارسال: kavak1982
  چطور پولدار می‌شوید؟ مهدی گل محمدی 14 3,938 10-27-2012 09:41 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  تصاویر باورنکردنی از یک مجتمع لوکس در تهران کامیار کاظمی 12 3,171 08-16-2012 03:39 PM
آخرین ارسال: safari-cht

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS