ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی
زمان کنونی: 05-18-2024, 08:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mehdi62
آخرین ارسال: manoto123456
پاسخ: 13
بازدید: 4074

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-28-2012, 01:50 AM
ارسال: #1
سلام و عرض احترام؛
من یک پیشنهاد برای سایت خیلی خوب شما داشتم.
اگر ما تعداد سایت های به زبان فارسی رو در برابر تعداد سایت های به زبان انگلیسی بذاریم رقم بسیار ناچیزی می شود.
همین طور در مقایسه سطح دانش و ایده باز اونها سرتر از سایت های فارسی هستند.
چه خوب می شد که سایت یک مترجم رسمی و فرز داشت که کارش درآوردن ایده های تجاری و مطالبی از سایت های انگلیسی زبان بود که مشابه آن در سایت های فارسی موجود نیست. مثلا عبارتی جون business idea رو سرچ می کرد و مطالبی که به دست می آورد رو در این انجمن به صورت خلاصه و مفید به زبان فارسی قرار می داد. یا مثلا جستجو می کرد در سایت های انگلیسی که شرکت های خارجی مشغول به چه بیزنس هایی هستند و یا از چه متدهایی استفاده می کنند و اونها رو در انجمن قرار می داد.
خود من متاسفانه زبان آن چنان سرم نمی شه وگرنه گزینه اول سرچ و کسب اطلاعات پیرامون کسب و کار رو سایت های انگلیسی زبان قرار می دادم.
من خودم در مورد هرچی بخوام اطلاعات کسب کنم منبعم اینترنته و در عرض مدت کوتاهی از طریق سرچ توی همین سایت های فارسی کلی مطلب در آن مورد پیدا می کنم. در واقع به نظر من اینترنت دانشگاه اصلی و بزرگ هست. حالا شما در نظر بگیر وقتی از سایت های فارسی این اطلاعات توپ و مفید در هر موردی پیدا می شه، در سایت های انگلیسی که زبان بین المللی دنیا هست چه قدر مطلب و ایده ناب و فراوون پیدا می شه.
البته باید متاسف باشم برای سیستم خیلی بزرگ آموزش و پرورش که 12 سال وقت و انرژی ما رو ازمون گرفتن ولی هیچ چیز مفیدی به ما یاد ندادند. کاش به جای این همه چرت و پرتی که تو مخمون کردن فقط زبان انگلیسی ما رو درست کرده بودن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , tondar12 , M3HDI , کامیار کاظمی , mosafer bedar , Peanut , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , سعید یوسفی , مصطفي , mir abbas , محمد رضا تورانی , Mind , بهنام ذوالفقارزاده , nami , hamed.yegane , مهدی 1 , محمد پارسا , habib tousi , 0625 , Mrs.Seyedi , دشتستانی 92 , iren , peyman9999
11-28-2012, 02:11 AM
ارسال: #2
RE: استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی
ایده خوبیه ! من خودم بهش فک کرده بودم !
من می تونم این کار رو بکنم ! اما نمی تونم یه مسئولیت بپذیرم که فردا از عهده اش بر نیام!
انشالله هر وقت تونستم یه مطلب رو ترجمه یا برداشت می کنم و برای استفاده دوستان قرار می دم!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , Peanut , jahanagahi , mehdi62 , mir abbas , Mind , nami , hamed.yegane , Mr.Veghari , habib tousi , 0625 , Mrs.Seyedi
11-28-2012, 02:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-28-2012 02:21 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #3
سلام

ایده خوبیه ، قبلا هم آقا سجاد عزیز همین کار رو می کردن

منتهی نمیشه تمام ایده های اونا رو برای اینطرف اجرایی کرد

ایده زمانی خوبه که موقعیتش فراهم باشه

همانطور که تعداد سایتهای خارجی و البته بعضا دانششون از ما بالاتره ، به تناسب اید هایی هم که دارن برای موقعیت خودشونه مناسبه

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: tondar12 , jahanagahi , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , سعید یوسفی , mehdi62 , mir abbas , Mind , hamed.yegane , Mr.Veghari , habib tousi , 0625
11-28-2012, 05:08 PM
ارسال: #4
ایده عالی هست اگر ایده های کاربردی به بخش VIP منتقل بشه، درآمد کافی، هم برای مترجم ایجاد می کنه و هم برای انجمن.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , کامیار کاظمی , mehdi62 , mir abbas , elaheh-hosseini , مهدی 1 , Mr.Veghari , habib tousi , 0625 , peyman9999
12-09-2012, 11:23 PM
ارسال: #5
من حاضر به همکاری هستم. چون ترجمه بسیار خوبی دارم و از اون مهم تر ،واسه ترجمه حوصله خوبی هم دارم. 90% منابع پایاننامه من به زبان انگلیسی بود .در صورت پذیرش مدیر سایت از عهده این کار به نحو احسن بر میام.
 تشکر شده توسط: Peanut , jahanagahi , Mind , mehdi62 , hamed.yegane , Mr.Veghari , habib tousi , 0625 , iren , shurafarin , peyman9999
12-10-2012, 12:24 AM
ارسال: #6
با سلام
دوست عزيز همانطور كه جناب مهدي گفتند من يك زمان اين كارو انجام ميدادم.ولي براي هر مطلب 45 تا 1 ساعت بايد وقت ميگذاشتم.
اين تنها براي دانلود عكس.برچسب زدن-اپلودش در سايت اپلود و گذاشتن در سايت و همينطور ترجمه متن بود.

حال اينكه براي پيدا كردن مطلب بايد چند ماه وقت بذاريد.

موضوع ديگر 90 درصد ايده هاي ارائه شده در ايران قابل اجرايي نيستند و اون 10 درصد باقي ماننده هم اگر بياريم تو انجمن فردي كه بخواهد كاري كنند .پيدا نميشود. مشكل ما ايده نيست مشكل ما عمل نكردن هست.

وگرنه بريد بخش ايده كلي ايده هست.

موضوع ديگر حالا من اعلام امادگي ميكنم شما براي هر مطلب كه بين 30 دقيقه تا 2 ساعت در مواردي بين 1 روز وقت را ميگيرد. چه هزينه اي ميخواهيد پرداخت كنيد؟؟

چون عنوان تاپيك استخدام زديد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MohamadMJ , mehdi62 , مهدی 1 , maxsoulfly , Mr.Veghari , habib tousi , 0625 , Mrs.Seyedi , shurafarin
12-16-2012, 07:34 PM
ارسال: #7
(12-10-2012 12:24 AM)sajad1441 نوشته شده توسط:  با سلام
دوست عزيز همانطور كه جناب مهدي گفتند من يك زمان اين كارو انجام ميدادم.ولي براي هر مطلب 45 تا 1 ساعت بايد وقت ميگذاشتم.
اين تنها براي دانلود عكس.برچسب زدن-اپلودش در سايت اپلود و گذاشتن در سايت و همينطور ترجمه متن بود.

حال اينكه براي پيدا كردن مطلب بايد چند ماه وقت بذاريد.

موضوع ديگر 90 درصد ايده هاي ارائه شده در ايران قابل اجرايي نيستند و اون 10 درصد باقي ماننده هم اگر بياريم تو انجمن فردي كه بخواهد كاري كنند .پيدا نميشود. مشكل ما ايده نيست مشكل ما عمل نكردن هست.

وگرنه بريد بخش ايده كلي ايده هست.

موضوع ديگر حالا من اعلام امادگي ميكنم شما براي هر مطلب كه بين 30 دقيقه تا 2 ساعت در مواردي بين 1 روز وقت را ميگيرد. چه هزينه اي ميخواهيد پرداخت كنيد؟؟

چون عنوان تاپيك استخدام زديد.

با سلام و سپاس

این مطلبی که دوست خوبم مطرح کردند حقیقت دارد ،هر بار که خود بنده با هزاران امید به این سایت سر میزنم و بهتر است بگویم که از وقت استراحتم میزنم و اینجا می ایم ،و هر بار که یک تاپیک معقول و بسیار مورد نیاز توسط اعضاء ایجاد می شود مانند بچه هایی که شکلات خوشمزه بهشون میدن و اون بچه حمله ور میشه، بنده هم با همون حس و حال به این سایت می ایم ولی انجا که باید کاری انجام بشود ،ایده ای به مرحله اجرا دراورده شود،زرنگی و چابکی لازم در بین اعضاء دیده شود و حرکتی که باید آغاز بشود را از اعضاء انتظار داریم را نمی بینیم واقعا خیلی خیلی برایم آزار دهنده می شود.

عزیزانم نمی دانم چه بگویم ولی هر انچه دلم میگوید را بدون سانسور و بازبینی میخواهم مطرح کنم:

چرا؟ چرا؟ چرا؟

کمی به خودمان بیاییم،ریشه بدبختی ها که تنبلی و تن پروری است را کنار بگذاریم ،تکانی به خود بدهیم ،آخر مگر هدفمان بزرگ شدن از نظر فکری و مالی نیست؟
پس یا این هدف بزرگ را نداشته باشیم یا اینکه از یک جایی شروع کنیم.

عزیزان بجنبید،فرصت ها را از دست ندهید،باید بزرگ و موفق شوید این حق شماست ،چرا حقتان را با سستی ،عمل نکردن ایده ها،ترس،اما و اگرهای حاشیه ای و مسایل خرد دیگر ذبح میکنید؟یا از همین لحظه شروع کنید یا اینکه آرزوی داشتن موفقیت پایدار را از ذهنتان بیرون کنید.

عالم میلیاردری حقیقی برای کسانی روی خوش نشان میدهد که امروزشان را فدای گذشته ها نکنند و فردایشان را فدای ندانم کاری و تنبلی امروزشان نکنند.

یا علی، همه زمینه ها برای رشدتان آماده است منتظر چه هستیم؟
 تشکر شده توسط: M3HDI , goldmen , m_grate29 , Peanut , hamed.yegane , کامیار کاظمی , حامد , Mind , vahid61 , بيلا بالا , dost , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , محمد پارسا , habib tousi , 0625 , Mrs.Seyedi
12-16-2012, 09:06 PM
ارسال: #8
منم اعلام امادگی میکنم البته به نطر من مطلب استاد عزیزمان جناب اقای نامی هم صحیح میباشد و میبایست روی این موضوع (
شروع کردن) نیز بیشتر تامل کنیم

خوشبختی همین نزدیکی هاست
 تشکر شده توسط: حامد , nami , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , habib tousi
03-29-2013, 05:52 PM
ارسال: #9
حالا که چی؟ همینه که هست!
آموزش و پرورش زبان یاد نداده. پدرم هم پول نداده.
غر بزنم و درجا بزنم که چی بشه؟ کسی ناز منو نمی خره.
برم خودم یاد بگیرم و خودم پول ساز و کارآفرین بشم.

SMET
 تشکر شده توسط: tondar12 , habib tousi , 0625 , zoofanoon , peyman9999
03-29-2013, 07:05 PM
ارسال: #10
سلام به همه دوستان
من کارشناس ارشد زبان هستم
اگر کسی نیاز به کمک داشته باشه خوشحال میشم همکاری کنم چه به صورت تدریس خصوصی چه مترجم
شاد باشید و پیروز
 تشکر شده توسط: habib tousi , 0625 , zoofanoon
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,399 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
  از کجا ظروف یکبار مصرف عمده بخرم؟ Zahra.Nz 0 479 07-05-2019 04:03 PM
آخرین ارسال: Zahra.Nz
  راهنمایی جهت انتخاب نام مناسب برای شرکت کامپیوتری dehqhani 0 607 09-03-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: dehqhani
  نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟ M3HDI 37 12,802 07-09-2017 02:39 AM
آخرین ارسال: Majid ta
  همفکری و ارائه پیشنهاد برای شغل دوم rnima 10 14,541 04-24-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: jafar1394
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,963 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  پیشگیری از دزدی شاگرد مغازه - فوری SuperEhsan 6 3,183 03-20-2017 07:38 PM
آخرین ارسال: SuperEhsan
  کمکم کنید / ایده دفتری میخام shahaabodin 2 761 12-02-2016 06:02 PM
آخرین ارسال: rahim-edison
  راهنمایی برای تاسیس مغازه با 100 میلیون سرمایه erfan30 4 3,477 11-18-2016 10:50 PM
آخرین ارسال: irandac
Video مشاوره برای شروع کار ahmadreza13 1 1,323 11-02-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: Amirgreen
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,146 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  بهترین نام برای کانون تبلیغات و آگهی در گیلان babaei 1 3,912 12-04-2015 02:08 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
Lightbulb پیشنهاد شغل برای پدرم k.hajivand 5 1,922 11-29-2015 10:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
Smile مشاوره برای شروع کار barish_200939 7 2,841 10-12-2015 12:06 AM
آخرین ارسال: مریم28
  روش اعتماد سازی ایده میلیونی neshaneakhar 0 1,779 09-29-2015 09:02 AM
آخرین ارسال: neshaneakhar
  نظر شما درمورد کسب در آمد از یک گلخونه خانگی کوچک شاهکار طبیعت 0 879 04-29-2015 11:13 PM
آخرین ارسال: شاهکار طبیعت
  راهنمایی برای تولید و فروش انواع ذغال چوب abnilboy 2 1,708 02-17-2015 08:51 PM
آخرین ارسال: abnilboy
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,688 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  نیازمند ایده برای فروشگاه بازی yeki 2 1,412 02-06-2015 12:09 AM
آخرین ارسال: niknafs
  خرید از aliexpress dvdghe 5 1,678 02-05-2015 12:59 PM
آخرین ارسال: bastarkhaki

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS