ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
زمان کنونی: 05-19-2024, 11:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: tondar12
آخرین ارسال: _shahrokh1204_
پاسخ: 39
بازدید: 9274

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
08-06-2012, 02:17 AM
ارسال: #21
RE: تو پارکینگ چیکار میتونم انجام بدم؟!
سلام
در مورد پرورش قارچ منم به نظرم برای شرایط شما ایده خوبیه تازه سیستم خنک کننده تو 6ماه از سال استفاده نمیشه و این به نفع شماست یعنی شما از اردیبهشت تا مهر فوقش استفاده میکنید که اونم تدریجی کم میشه
اما یه پیشنهاد دیگه!
اگر مغازه ی شما موقعیتش خوبه میتونید توش عکاسی بزنید و اون پارکینگ هم میشه آتلیه عروس!
با یه مقدار خلاقیت و مشورت با یه متخصص میتونید یه فضای رؤیایی درست کنید عکس بگیرید بزنید تو تبلیغاتتون این آرزوی عکاسخونه دارها هست که همچین سالنی داشته باشن کنار مغازشون!
درآمدشم خیلی خیلی عالیه فقط باید یه خانم استخدام کنی که صاحب ذوق و خلاقیت باشه تو عکاسی و خودتم فوتوشاپ یاد بگیری اگه بلد نیستی البته.

موفق باشی.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , فرهاد قربانی , مهدی 1 , tavanaa
08-06-2012, 11:54 AM
ارسال: #22
ممنون!
ایده ی بسیار مناسبی بود انشالله این رو هم وارد لیست می کنم!!
البته تو محدوده ما سه یا چهار تا عکاسی هست اما خب باز هم قابل تامله!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ
08-06-2012, 06:09 PM
ارسال: #23
دوست عزیز بهتره یک سر به بازار شهرتان بزنی تا ببینی چه کالایی از دورترین جا به شهر شما میرسه واحتیاج به بسته بندی داره شما میتونی اون کالا را بصورت عمده در حد کم بگیری و بسته بندی کنی و به بازار عرضه کنی

تشکر شده توسط: tondar12 , مهدی 1 , iranboy , soltan_sal , yazdan1392
08-06-2012, 07:39 PM
ارسال: #24
ممنون!حتما تحقیق می کنم!

الان چیزی که به ذهنم میاد آجیله! آجیل از راههای دور مثل کردستان و کرمانشاه و اینا میاد و قیمت گزافی داره! ولی خب مردم حاضر به پرداخت بیشتر از این مقدار براش نیستن!
البته مردم ما به شدت مردم راحت طلبی هستن و از هر چیزی که کارشون رو راحت کنه استقبال می کنه!! مثلا الان کترینگ غذا و خورش های کیلویی تو شهر ما خیلی کارشون گرفته!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , مهدی 1 , Delta.H , iranboy
08-07-2012, 01:33 AM
ارسال: #25
(08-06-2012 07:39 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  ممنون!حتما تحقیق می کنم!

الان چیزی که به ذهنم میاد آجیله! آجیل از راههای دور مثل کردستان و کرمانشاه و اینا میاد و قیمت گزافی داره! ولی خب مردم حاضر به پرداخت بیشتر از این مقدار براش نیستن!
البته مردم ما به شدت مردم راحت طلبی هستن و از هر چیزی که کارشون رو راحت کنه استقبال می کنه!! مثلا الان کترینگ غذا و خورش های کیلویی تو شهر ما خیلی کارشون گرفته!

کار طبخ و توزیع غذا کار پیچیده و حساسیه و نیاز به تجربه و تلاش خیلی زیادی داره چون از یک طرف باید مواد اولیه مرغوب و سالم تهیه کنی و پرسنل مجرب و ماهر داشته باشی که اینا هردوتاش هزینه هاتو میبره بالا از طرف دیگه باید بتونی با دیگران رقابت کنی و قیمت را بیاری پایین من تو این کار تجربه دارم و به شما میگم اگر تجربه ندارید کسب سود سخته مگر اینکه بتونی با چندتا شرکت یا سازمان قرارداد ببندی و غذاشونو تأمین کنی که در اینصورت باید آشپز ماهر و پرسنل خوبی استخدام کنی.
اگه در این باره سوالی بود خوشحال میشم کمک کنم.

.

تشکر شده توسط: tondar12
08-07-2012, 01:40 AM
ارسال: #26
نه من این رو به عنوان مثال برای راحت طلبی عرض کردم! وگرنه فقط تو محدوده ما چهار تا آشپزخونه هست!!!
من خودم تو این زمینه تجربه خیلی کمی دارم و علاقه زیادی هم بهش ندارم!

الان اکثر کسایی که کارمندن یا معلمن از این جاها خرید می کنن!!

دوستان نظرشون در مورد مونتاژ که قبلا بحث شد چی بود؟!به نتیجه رسید؟!
 تشکر شده توسط: Delta.H
08-07-2012, 10:32 PM
ارسال: #27
(07-29-2012 01:59 PM)صدفی نوشته شده توسط:  کار کیترینگ غذا
دفتر پیک موتوری
پرورش قارچ یا آلوئه ورا
کارگاه تولیدی مثل تولیدی لباس. تولیدی لوستر.تولیدی لوازم تزئینی منزل
سلام.
دفتر پیک موتوری درآمدش چقدره؟
خود رانندگان پیک موتوری که بالای 1 میلیون در ماه درآمد دارند ولی دفتر پیک موتوری رو نمی دونم ، دوستان اگر کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه ، نرخ هاش چقدره؟ چند درصد از مبلغ خدمت رو راننده بر میداره و چند درصد رو دفتر؟
08-11-2012, 12:53 AM
ارسال: #28
سلام
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان تو این شبهای عزیز!

نظرتون در مورد جوراب بافی چیه؟!
انگار میشه حداکثر با 20 تومن راش انداخت!!
تو یکی از فروم ها طرف می گفت روزی 600000 سود خالصش هست!! اگه فروش بره! تو اون پارکینگ هم جای وسایل میشه!!
به نظرتون فروشش راحته؟! نوسانات بازار چقدر روش تاثیر میزاره؟!
 تشکر شده توسط: Delta.H , amiryazdani138
08-11-2012, 08:38 AM
ارسال: #29
(08-11-2012 12:53 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  سلام

تو یکی از فروم ها طرف می گفت روزی 600000 سود خالصش هست!! اگه فروش بره! تو اون پارکینگ هم جای وسایل میشه!!

سلام
ببین دوست عزیز اگر شما فردی خلاق پیگیر و آشنا به امور بازار و بازاریابی باشی من به شما میگم آره 100%فروش میره نه فقط این مورد که گفتی خیلی موارد دیگه که دوستان پیشنهاد کردند.
شما هر محصولی تولید کنی بدون تبلیغ و ترویج و بدون بازاریابی محاله بتونی به سود مورد نظرت برسی
شما به امکانات و سرمایه موجودت توجه میکنی و با عنایت به این موارد داری پروژه های مختلف را امکان سنجی میکنی اما آیا به قابلیتهای شخصی خودت هم توجه کردی؟
آیا در خودت این قابلیت را میبینی که بتونی یک کار تولیدی یا خدماتی را از طرح اولیه گرفته تا بازاریابی و فروش مدیریت کنی؟
مثلا برای همین جوراب که ذکر کردی، میتونی ابتدا بری جوراب از تولید کننده بخری تو بازار بفروشی! اینجوری متوجه میشی که تقاضا برای جوراب و از چه نوعش و کلا بازارش چی به چی هست. ضمنا قابلیت های خودتو هم میشناسی که چقدر در امر فروش از سماجت،پرروئی و مهارت لازم برخورداری که این مسئله آخر از بقیه مهمتر و اساسی تر هست.
من دوستی داشتم که چند سال پیش تولیدی جوراب در سطح صنعتی و با وام وزارت صنایع راه انداخت، ولی وقتی به تولید رسید کیفیت و قیمت تولیداتش در برابر محصولات داخلی و خارجی نتونست رقابت کنه و متاسفانه ورشکست شد چون استراتژی بازاریابی نداشت، نه خودش بلد بود نه از کارشناس مشاوره گرفت.

شرمنده رک حرف زدم!
موفق باشید.

.

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , مهدی 1 , tondar12
08-11-2012, 12:40 PM
ارسال: #30
(08-11-2012 08:38 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  
(08-11-2012 12:53 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
ببین دوست عزیز اگر شما فردی خلاق پیگیر و آشنا به امور بازار و بازاریابی باشی من به شما میگم آره 100%فروش میره نه فقط این مورد که گفتی خیلی موارد دیگه که دوستان پیشنهاد کردند.
شما هر محصولی تولید کنی بدون تبلیغ و ترویج و بدون بازاریابی محاله بتونی به سود مورد نظرت برسی
شما به امکانات و سرمایه موجودت توجه میکنی و با عنایت به این موارد داری پروژه های مختلف را امکان سنجی میکنی اما آیا به قابلیتهای شخصی خودت هم توجه کردی؟
آیا در خودت این قابلیت را میبینی که بتونی یک کار تولیدی یا خدماتی را از طرح اولیه گرفته تا بازاریابی و فروش مدیریت کنی؟
مثلا برای همین جوراب که ذکر کردی، میتونی ابتدا بری جوراب از تولید کننده بخری تو بازار بفروشی! اینجوری متوجه میشی که تقاضا برای جوراب و از چه نوعش و کلا بازارش چی به چی هست. ضمنا قابلیت های خودتو هم میشناسی که چقدر در امر فروش از سماجت،پرروئی و مهارت لازم برخورداری که این مسئله آخر از بقیه مهمتر و اساسی تر هست.
من دوستی داشتم که چند سال پیش تولیدی جوراب در سطح صنعتی و با وام وزارت صنایع راه انداخت، ولی وقتی به تولید رسید کیفیت و قیمت تولیداتش در برابر محصولات داخلی و خارجی نتونست رقابت کنه و متاسفانه ورشکست شد چون استراتژی بازاریابی نداشت، نه خودش بلد بود نه از کارشناس مشاوره گرفت.

شرمنده رک حرف زدم!
موفق باشید.

ممنون! واقعا ممنون! این شاید بهترین پست تاپیک باشه!!
واقعا از این که این همه رک حرف زدید ممنونم!! امیدوارم بقیه دوستان هم به این صورت و واقع بینانه صحبت کنن!

من شخصا خودم رو بیشتر آدمی می بینم که می تونم تو کار تولید و یا خدمات موفق باشم! یعنی اون انرژی و پشتکار لازم رو در خودم احساس می کنم! اما در بخش فروش چون تا حالا این کار رو نکردم نمی دونم!! و اکثر اوقات هم وقتی طرحی یا ایده ای داشتم تو بخش فروشش (در ذهن یا روی کاغذ)با مشکل مواجه می شدم!
البته خوب بعضی از راهکارها عمومیه مثل استخدام بازاریاب،تبلیغات،شرکت تو نمایشگاهها و ...
ولی خب با همه اینا باید خود شخص هم یه خرده با اصول فروش آشنا باشه!
دوستان اگه نظری دارن خوشحال میشم بشنوم!
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , Delta.H , مصطفي , madar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجو خوابگاهی ام ایده کار میخام تو خوابگاه مرتضی داداشیان 25 5,300 03-25-2018 07:18 PM
آخرین ارسال: mttm
  انجام کلیه خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی frankpiters 0 788 09-10-2015 05:41 PM
آخرین ارسال: frankpiters
  با 3 میلیون چه کاری میشه انجام داد ؟ 369369 38 17,399 06-22-2015 04:41 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  با 70 میلیون توی بندرعباس چیکار میشه کرد؟ king_siavash 6 2,111 04-19-2015 07:14 PM
آخرین ارسال: ham_missyou
  با 65 متر کارگاه و 20 میلیون تومان چکارایی میتونم انجام بدم؟ hamidreza0000 2 1,877 11-29-2014 10:23 PM
آخرین ارسال: hamidreza0000
  چه کارهایی میشه توی کارگاه انجام داد؟ artan22 11 2,899 05-22-2014 08:02 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  یک شرکت تو خیابان جمهوری داشته باشید چه کار می کنید. borzoo2 4 1,241 12-20-2013 11:46 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  یه غرفه تو یه مجتمع تجاری شیک با ماهی 100 الی 150 هزار تومان اجاره amir_sky 25 6,075 11-21-2013 10:35 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS