ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Elixir
پاسخ: 100
بازدید: 22452

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-01-2012, 02:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 02:16 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
یکی از دوستان این مطلب را که گویا در هفته نامه آسیا چاپ شده بود، برای ارسال کرده است.
البته سعی میکنم اصل مطلب را نیز، یافته و نقل کنم.
به علت عکسبرداری با تلفن همراه، تصویر دارای کیفیت نیست.
[تصویر: Khabar.jpg]

نقل از روزنامه آسیا :
"صفحه 52 " کسب و کار اینترنتی"

" ... یکی از خوانندگان عزیز از ما خواستند که پیگیر آن بشویم انجمنی به نام میلیاردرهای آینده ایران در اینترنت بود . بسیاری از دوستان با بیان اینکه ایده های خود را در این سایت قرار داده ایم و هنوز هیچ ترتیب اثری داده نشده از ما خواستند آنالیز دقیقی از این سایت داشته باشیم . انجمن میلیاردرهای آینده ایران انجمنی است که زیرمجموعه یک سایت متن باز است که به صورت یک فروم در حال فعالیت است .این انجمن در هیچ موسسه و ارگانی ثبت نشده و حتی زحمت ساخت یک سایت مجزا را نیز به خود نداده است .از نظر ما این سایت نمیتواند سورس خوبی برای جمع آوری ایده های ناب شما خواننده عزیز باشد و مورد دیگری که باید در مورد این انجمن به شما بگوییم این است که با دیدن این انجمن کمی تا قسمتی به خود بالیدیم که تنها منبع اطلاع رسانی در کشور هستیم که ایده را به خواننده ارائه می دهیم و شائبه استفاده و سو ء استفاده از ایده های مردم را از خودمان دور می کنیم ...."

جواب :
ابتدا اینکه وقتی این مطلب را خواندم کلا خستگی از تنم بدر شد! چون مطلب برایم خیلی بامزه بود. چرا؟

چون که :

- "هنوز هیچ ترتیب اثری داده نشده" گویا این دوستمان و یا خوانندگان خیالیشان انجمن را با سازمان کار و رفاه امور اجتماعی و یا ریاست جمهوری اشتباه گرفته اند که از یک انجمن آنلاین، انتظار ترتیب اثر دارند! اصلا ترتیب اثر به چه؟ یا شما معنی ترتیب اثر را نمی دانید یا ما را با جای دیگر اشتباه گرفته اید...

- "این انجمن در هیچ موسسه و ارگانی ثبت نشده و حتی زحمت ساخت یک سایت مجزا را نیز به خود نداده است . " دوست خوبم فکر میکنم زیر لوگوی انجمن با فونت 30 برای شما زده ام که در وزارت ارشاد ثبت شده ایم و حتی بنده برای یک سایت آنلاین گواهی عدم سوءپیشینه و مدرک تحصیلی و تمام مدارک شناسایی ام را برای ارشاد ارسال و در سایت آنها ثبت کرده ام! بهتر بود کمی زحمت به خود می دادید و بررسی می کردید،تا دروغ به کسی تحویل ندهید.
برای بررسی ثبت سایتمان در وزارت ارشاد، به لینک روبرو مراجعه کنید و در "جستجوی ثبت سایت" آدرس اینترنتی انجمن را وارد و بر "جستجو" کلیک کنید.
لینک (کلیک کنید.)
در ضمن واقعا متاسف هستم برای یک روزنامه به اصطلاح اقتصادی (شما بخوانید رپرتاژ آگهی = هر خبر یک آگهی تبلیغاتی) که نویسنده مقالاتش اصلا تفاوت سایت بر روی زیردامنه و سایت های مستقل را، نمی داند!

واقعا متاسف هستم که بگویم که سایت هفته نامه اسیا اصلا در وزارت ارشاد ثبت نشده است!!
می توانید به لینک وزارت ارشاد در بالا گفته شد رفته و آدرس (http://www.asianews.ir) را وارد کنید، واقعا چه موجوداتی در این دنیا وجود دارند.

[تصویر: ASIA2.jpg]

-"از نظر ما این سایت نمیتواند سورس خوبی برای جمع آوری ایده های ناب شما خواننده عزیز باشد" ممنون از نظر کارشناسی شما، بله ، مشخص است که شما، کاملا سورس!! هستید با این اخبار کذبتان!

-"با دیدن این انجمن کمی تا قسمتی به خود بالیدیم که تنها منبع اطلاع رسانی در کشور هستیم که ایده را به خواننده ارائه می دهیم و شائبه استفاده و سو ء استفاده از ایده های مردم را از خودمان دور می کنیم ." این بخش دیگر شاهکار بود!
این قسمت را که خواندم یاد این بیت شعر افتادم : /خود گویی و خود خندی، خود مرد هنرمندی/
شما کمی تا قسمتی (ابری) بهتر است، یک کارت پستال هم برای خود ارسال کنید! البته اگر سورس! صحبتتان را نیز بفرمائید که عالیست!

جالب است بدانید که حالا که کار به این صحبت ها کشید:
یادش بخیر که سال پیش برای مراسم یکسالگی انجمن، خبرنگار آسیا هم حاضر بود و اتفاقا خبر آن را نیز در هفته نامه خود چاپ کردند و اقای ایرج جمشیدی از من درخواست داشتند که از اعضایمان بخواهیم که در فروش اسیا به آنها کمک کنیم!!
خبر یکسالگی انجمن در آسیا : کلیک کنید.

آخر برادر من، بر فرض که حرف های مزحکتان درباره ما درست باشد پس چرا اینقدر دورنگ هستید؟یا اصلا عادت به دروغ دارید؟ پارسال به دنبال ما بودید، امسال روبروی ما هستید؟

اما از حق نگذریم، با این خبر بازدید سایت بالا رفته است (یک تبلیغ رایگان) ! دست شما درد نکند جناب اقای آسیا! بهترین خدمت به ما بود.(عدو شود سبب خیر، اگر خدا خواهد!)

اما درنهایت بسیار خوشحالم که آنقدر بزرگ شده ایم که دشمن داریم! خدایا شکرت

جوابیه انجمن برای چاپ در شماره آینده آسیا:

"باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و خوانندگان عزیز در هفته نامه آسیا

پیرو مطالب و اظهارات عنوان شده در شماره 1301 هفته نامه آسیا، صفحه 52، زیر عنوان "کسب و کار اینترنتی" بر آن شدیم تا جوابیه ای را در این رابطه ارسال نمائیم تا باعث روشن شدن برخی شائبه ها شود.

- ابتدا باید عنوان شود که انجمن آنلاین میلیاردرهای آینده ایران با آدرس اینترنتی http://forum.unc-co.ir پایگاهی اینترنتی و گروهی که با کمک و همکاری اعضایش اداره میشود ، نهادی دولتی نیست که از آن انتظار ترتیب اثر دادن به همه ی ایده های کسب وکار را داشته باشید که این انتظارات را باید از نهادهای دولتی مربوطه داشت، ضمن آنکه در مقابل و بیش از انتظارات مدیران و اعضا، بسیاری از طرح ها و ایده ها توسط اعضا عملی شده و می شود، که جهت آشنایی با آن می توانید به بخش "ما شروع کردیم، شما چطور؟ " و "کارهای عملی اعضای انجمن" در سایت انجمن مراجعه فرمایید و از این مشاوره ها رایگان استفاده ببرید و یا آنکه به ماهنامه های و نشریات همکار انجمن و یا ماهنامه انجمن که گزارشات این کارهای عملی درج می شود، مراجعه کنید.
در اینجا لازم می دانم که اعلام کنم برای عملی کردن ایده های بیشتر و اشتغال جوانان این مرز و بوم، از تمامی نهادهای دولتی و خصوصی، جهت همکاری دعوت می کنیم.
ضمن آنکه ما رسالت خود را در آموزش و آشنایی با تجربیات بزرگان میدانیم، عزیزان می توانند در همایش های سراسری که توسط انجمن و با حضور اساتید برگزار می شود شرکت داشته یا در جلسات حضوریمان، افتخار حضور بدهند تا کمکی باشد برای اشتغال جوانان این مملکت.

- سایت ما طبق اطلاعیه وزارت ارشاد، در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد با دریافت مدارک کامل ثبت شده است تا در چارچوب قوانین کشور به فعالیت بپردازد و موضوع عدم ثبت آن در هیچ نهاد یا سازمانی درست نیست که برای بررسی و صحت این ادعا، می توانید به سایت ستادساماندهی پایگاه های اینترنتی مراجعه فرمایید.

- انجمن ما زیر مجموعه سایت دیگری نیست و کاملا مستقل است، فکر میکنم این اشتباه شما بخاطر کم توجه ای به منبع قالب سایت و زیر دامنه اصلی سایت باشد.

- در نهایت آنکه ما ادعایی جهت منبع و سورس بودن ایده ها نداشته و نداریم ، و هرچه است لطف عزیزان و اعضایمان است که با بیش از 5000 عضو و ده ها نفر از اساتید و هزاران مطلب و ایده، افتخار این میزبانی را به گروه ما داده اند.

شاد و موفق باشید
کامیار کاظمی
مدیریت سایت میلیاردرهای آینده ایران"

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Amirdb , مهدی گل محمدی , dara , مهتاب , kafshduzak , حامد , MARYAR , دلشاد حسین پور , madar , mteam , P@RSA , mehrdad062 , rad86 , mohammadshamosi , azunited , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , arash67 , sajjad , mosafere55 , mjdehghani , Suma , Alireza_Kh , sherafati , REZA HAJISALIMI , venus2 , georgehour , vahid61 , zoofanoon , ndm1368 , Nuruzzaad , yaser53 , safari-cht , M3HDI , amir_sky , saeidt55 , yavar0011 , من میلیاردرم , koroshparsi , toofan245 , Elixir , مهدی 1 , aria898210 , حسین رضایی (صبا)
05-01-2012, 07:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 07:51 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #2
RE: وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
کامیار جان موفقیتی و اعتمادی که ما اعضا به اون دست پیدا کردیم هرگز با نوشتن یک متن زپرتی که از دست نمیره.
تازه اینو بدون که بقدری موفق بودی تا الان که روزنامه ها ددارن بر علیه ات می نویسن.

واقعا برای بچه های روزنامه آسیا احساس تاسف می کنم.
و فقط می تونم یک چیز بهشون بگم و اون اینه که انسانیت و شعور معناش فراتر از این حرف هاس و در ذهن ها نمی گنجه
در ضمن این رو هم خطاب به بچه های آسیا میگم:

می دونید چرا نسل دایناسور ها منقرض شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای این که جثه شون،جسمشون بزرگ شد ولی اون عقلشون به همان اندازه کوچکتر موند.

واقعا بر شما شرم باد.

(من یه ایمیل به اون سر دربیر بلا نسبت ... می زنم و حالشو میگیرم که تا بدونه پا رو دم شیر گذاشتن کار هر مادر مرده ای نیست)

خیلی اعصابم خورد شد.بدبخت کامیار این همه داره تلاش می کنه بدون چشم داشت مالی از بچه.در انتها به جای جواب محبت هاش دارن بر علیه ش می نویسن.

دارم براتون.واقعا دیگه روزنامه تون از دید من فقط کاغذ باطله شد.

همین جا ،جا داره یه خسته نباشید جانانه به کامیار عزیز و همه ی بچه هایی که برای زنده نگه داشتن انجمن تلاش می کنن بگم.واقعا موفقیت و سرافرازی حق شماست

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: dara , کامیار کاظمی , بهنام ذوالفقارزاده , MARYAR , دلشاد حسین پور , P@RSA , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , mjdehghani , sherafati , Nuruzzaad , من میلیاردرم
05-01-2012, 08:17 AM
ارسال: #3
عجب............ وقتي شهر درآشوب وهرج مرج باشد قورباغه 7تير كش مي شود.........

شيطونه ميگه بيام تهران حال اساسي از مديريت اين چلمنگ خانه بگيرم

آقا مهدي شما اون ايميل رو نزن

آقاي كاظمي يك نفر بعنوان روابط عمومي انجمن
يك نامه اعتراض اميز به مديريت سايت بزند .اعتراض انجمن رو نسبت به اين حركت ناشايست وكذبشون با مدارك وسند مربوط ارائه نمايد
چند نامه جوابيه هم در سايت هاي ديگر پيگيري كند بزند درخصوص جواب اين حركت روزنامه تا هم مابقي نشريات وكاربران مجازي با اين حركت ناشايست اين روزنامه خبر دار بشوند هم بدون چيزي كه درمورد انجمن بوده واقعا كذب هست

حرف اخرتون خيلي زيبا بود
اما درنهایت بسیار خوشحالم که آنقدر بزرگ شده ایم که دشمن داریم! خدایا شکرت

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: dara , کامیار کاظمی , MARYAR , madar , P@RSA , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , mosafere55 , mjdehghani , sherafati , zoofanoon , koroshparsi
05-01-2012, 08:20 AM
ارسال: #4
کامیار عزیز و مهدی جان این حرف های جالب نویسنده مقاله که ناراحتی نداره اتفاقاً جای خوشحالی هم داره چرا ؟
خوب معلومه دیگه تا کسی ارزشمند نباشه و چیزی نداشته باشه که بهش حسودی نمی کنن عزیز من ، این نشان از موفقیت انجمن هستش اگه این انجمن پربار نبود و مثل بعضی از انجمن های دیگه فقط حرف های روزمره و برای گذران وقت بود و چیز خاصی توی چنته نداشت که حسودی کردن نداشت . پس بهتر به جای ناراحت شدن به انجمن ببالیم و به قول کامیار جان : عدو شود سبب خیر، اگر خدا خواهد! و این یک تبلیغ مجانی برای سایت شده و قطعاً بازدیدکننده بیشتری از این روش برای انجمن جذب می کنه

موفقیت روزافزون انجمن رو به همه اعضای عزیز تبریک می گم

تا کور شود هر آن که نتواند دید!

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , دلشاد حسین پور , madar , mteam , P@RSA , مهدی گل محمدی , sokoot , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , mjdehghani , sherafati
05-01-2012, 08:57 AM
ارسال: #5
بچه ها لطفا اگر کسی مستقیما این به اصطلاح مقاله رو خوانده یک اسکن از اون رو برای ما بفرسته یا بگه تو کدوم شماره بوده تا بتونیم مستدل با هاشون برخورد کنیم.
ممنون

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , dara , MARYAR , madar , P@RSA , مهدی گل محمدی , mteam , mohammadshamosi , سعید.کرمی , jahanagahi , mjdehghani , sherafati , mardin-b
05-01-2012, 10:08 AM
ارسال: #6
ما که خوشحالیم
به نظر من بهترین عکس العمل اینه که هیچ عکس العاملی نشون ندیم.( یه جورایی این حرکت یعنی آسیا حتی ارزش عکس العمل نشون دادن رو هم نداره ! )
تو وب اگر بخوایم به حرف اینو اون گوش بدیم کارمون دراومده میریم جلو.خودمون میدونیم داریم چی کار میکنیم اما آسیا نمیدونه یا دوست داره ندونه مهم نیست.

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: dara , MARYAR , P@RSA , mteam , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , sherafati , venus2
05-01-2012, 10:38 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 10:46 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #7
منم با خوندن اين مطلب خيلي خوشحال شدم كه روزنامه اي با اين قدمت ما را براي خودش رقيبي دانسته و سعي در تخريب ما داشته است.
اين روزنامه هيچ مطلب درست و حسابي ندارد و تمام فروش خود را مديون شماره اي س كه در ابتداي روزنامه براي قرعه كشي قرار داده.
واقعا جاي تاسف دارد كه روزنامه ها خبرهاي كذب و بدون مدرك را چاپ مي كنند.
آقاي جمشيدي اگر آنچه گفتيد واقعيت بود كه شما آنقدر دنبال همكاري با ما نبوديد و نمي خواستيد روزنامه ی خود را به اعضاي ما بفروشيد.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: P@RSA , mteam , کامیار کاظمی , dara , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , sherafati , ساقی
05-01-2012, 10:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2012 11:02 AM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #8
بچه ها این مطلب رو بزاریم پای یک اشتباه البته بسیار بزرگ.
مطمئنا این دوستان خیلی زود بابت این مقاله یک عذر خواهی رسمی از همه شما خواهند داشت.

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: MARYAR , P@RSA , mteam , dara , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , sherafati
05-01-2012, 11:19 AM
ارسال: #9
درود بیکران به دوستان همیشه در صحنه راستش این مطلب را دیدم تعجب کردم چون من خودم از طریق این روزنامه با انجمن آشنا شدم در رابطه با انتقادی که شده با لبخندی آنرا باید پذیرفت بقول کامیار عزیز این بهترین تبلیغ برای انجمن است و100 درصد مطمئن باشید این مطلب به بزرگ شدن این انجمن کمک خواهد کرد برای پیک برتر هم این چنین مواردی پیش آمد که خوشبختانه میبینید که الان یکی از بزرگترین کانون تبلیغاتی کشور شده پس خوشحال شویم چون این انجمن الان هم اولین وبهترین وبزرگترین انجمن در کشور شده به امید موفقیتهای بیشتر

تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , dara , mohammadshamosi , تنگسیر , سعید.کرمی , jahanagahi , sherafati , zoofanoon , من میلیاردرم
05-01-2012, 11:19 AM
ارسال: #10
سلام
بهتر است ابتدا اصل خبر پيدا شده و نقل شود.در صورت صحت يك نفر بعنوان نماينده پيگيري و اعتراض كند.
در ضمن يه جور تبليغ براي انجمن بوده كه حداقل افراد بيان ببينن و از كذب بودن ادعاهاي آنها مطلع شوند.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهتاب , کامیار کاظمی , dara , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , تنگسیر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک پیشنهاد برای ارتقای کیفیت انجمن odise 4 2,362 08-16-2013 12:42 PM
آخرین ارسال: odise
  معرفی انجمن در سایت ها و فروم های دیگر karafarin 5 2,051 02-01-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: karafarin
  انجمن ما در روزنامه آسیا کامیار کاظمی 24 10,257 10-08-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  انجمن در ماهنامه خلاقیت کامیار کاظمی 30 10,196 12-27-2011 12:57 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خبر یکسالگی انجمن در خبرگزاری ریال نیوز + ایران وب نیوز کامیار کاظمی 27 7,486 11-24-2011 02:03 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS