ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماهی 100 هزار تومان از اینترنت...
زمان کنونی: 05-18-2024, 08:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: hs6467
آخرین ارسال: reza.rs
پاسخ: 21
بازدید: 2530

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-03-2015, 05:16 PM
ارسال: #1
سلام عرض می کنم خدمت تمام اساتید و کاربران عزیز
میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه ماهی 100 هزار تومان از اینترنت درآورد؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mahdi5e
08-03-2015, 07:48 PM
ارسال: #2
RE: ماهی 100 هزار تومان از اینترنت...
راه هست آره!
زیاد هم هست!

چی بلدی؟ تخصصی داری؟ میخوای تخصصی یاد بگیری؟
سوالت در کل خیلی کلی بود! بیشتر از این ها هم میشه درآورد! (آپارات بالای 700-600 میلیون ماهانه داره در میاره!)
08-03-2015, 08:28 PM
ارسال: #3
(08-03-2015 07:48 PM)Iraj_27 نوشته شده توسط:  راه هست آره!
زیاد هم هست!

سوالت در کل خیلی کلی بود! بیشتر از این ها هم میشه درآورد! (آپارات بالای 700-600 میلیون ماهانه داره در میاره!)

منبع اینکه 600-700در میاره کجاست؟
08-03-2015, 09:32 PM
ارسال: #4
درآمد از اینترنت خودم یه چیزایی میدونم
و الان هم برای اندروید بازی میسازم و رو پروژه کار میکنم ،اما چون یه قسط دارم که ذهنم رو مشغول کرده،میخواستم با این 100 تومن کمکی بکنم...الان هم تو کار سورف هستم در اینترنت و ماهیانه تقریبا 200 تومان برام داره اما درآمدش محدوده از این راه،میخواستم بدونم شما راه تازه تری سراغ دارین یا نه؟
08-03-2015, 10:36 PM
ارسال: #5
من با سورف آشنا نیستم ولی احتمال زیاد میدم از اون دسته کارهای اینترنتی باشه مثل کلیک کردن و کلا روش های بیهوده.
از اینترنت میشه به خوبی درامد کسب کرد. اینو بر اساس مطالعات خودم میگم. الان خیلی ها تو ایران هستن که دارن ماهی 10-15 ملیون سود خالص کسب می کنن. یه عده ماهی 100 ملیون و یک عده دیگه هم بیشتر. ولی هیچ کس نمیاد برا خودش رقیب جور کنه و بگه آره من این قدر درمیارم که بقیه هم برن از رو دستش کپی کنن. اینترنت هم همینه. عده زیادی هستن که دارن توش جولان می دن و سودهای کلان یا بالا می برن ولی نمیان به من و شما بگن.
همین دیجی کالا درآمدش لو رفته الان همه می خوان برن فروشگاه بزنن.
100 تومن که اصلا پول حساب نمیشه. خیلی خیلی بیشتر جای کار داره.
اگر به برنامه نویسی فوتوشاپ یا همچین مدل کارهایی آشنا هستی سایت های مثل پونیشا هستن که پروژه میزنی پول میگیری در حد درآمد پایین میشه ازش استفاده کرد.
ولی الان گوگل ابزارهایی ارائه میده که به شما میگه کدوم کلمات چه قدر در ماه سرچ شدن. همچنین کلمات مرتبط با اون کلمه رو هم ارائه میده. یهو می بینی مثلا کلمه مثل اسپیلت در ماه مثلا 10 هزار بار سرچ شده یا مثلا عبارت فروش اسپیلت 5 هزارتا. یعنی در ماه 5 هزار نفر دنبال خرید اسپیلت هستن. خوب حالا این 5هزار نفر به کجا میرسن. طبق آمار حدود 90 درصد رو سایت های رتبه 1-3 کلیک می کنن. یعنی اگر بتونی رتبه 1-3 گوگل برای عبارت خرید اسپیلت داشته باشی و سایتت هم ردیف باشه از همه نظر این یعنی داری با کمک سایتت مخ یک تعداد آدم زیادی که دنبال یک غروشنده خوب اسپیلت هستن رو می زنی. و این چه قدر می تونه سودآور باشه؟
سرمایتم دانش و علم تو در زمینه طراحی سایت با وردپرس سئو و بازاریابی اینترنتی هست. + مقداری ابزار کار برای نصب اسپیلت + هزینه دوره نصب اسپیلت + هزینه خرید اسپیلتی که مشتری سفارش میده و میری براش نصب کنی که سرمایه درگردشت حساب میشه چون دوباره بهت برمیگرده. این خیلی خیلی عالیه.
پیشنهاد میکنم ویدئوهای سایت "مدیر سایت" اسمش فکر می کنم علی نورهانی باشه رو در زمینه ابزار گوگل ترندز و google keyword planner رو ببینی. کلا گوگل ابزارهای خیلی خوبی ارائه میده که بهت می رسونه که کدوم زمینه ها در اینترنت جای کار زیاد داره. همین طور روش هایی هم هست که بتونی رقباتو بدونی چه قدر هستن و یا چه قدر قدر هستن.
 تشکر شده توسط: hs6467 , Divar
08-04-2015, 01:32 AM
ارسال: #6
سلام
دوست گرامی این ابزارهای گوگل برای اینکه بدونم چه کلماتی بیشتر سرج کردن از کجا میشه تهیه کرد؟ نامشون چیه؟

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
08-04-2015, 07:10 AM
ارسال: #7
اگر شما به اصول سئو آشنا شوی و آن را بیاموزید می توانید به این توانایی ها برسید خوب کارشناسان سئو و سایت هایی در این زمینه فعالیت می کنند و بنده بخاطر اینکه تبلیغاتی برای شرکت یا شخصی نشود نمی توانم اسامی آنها را در این جا قید کنم . موفق باشید
 تشکر شده توسط: hs6467
08-04-2015, 11:29 AM
ارسال: #8
(08-03-2015 08:28 PM)moele نوشته شده توسط:  
زیاد هم هست!

منبع؟
برو ازشون لیست قیمت تبلیغات تصویری و ویدئو رو بگیر و خودت بشین حساب کتاب کن!(نه فقط این، هر سایتی که میبینی توش کلی تبلیغات داره تعرفه تبلیغات مشخصی داره که از این به بعد به اون لینک توجه بیشتری کن تا تقریبا دستت بیاد چطور p30دانلود ماهی 50 تومن داره در میاره!)
من حدود 2 سالی پیش با دردآمد های چند صد میلیونی (ماهانه) وبسایت های ایرانی آشنا شدم و حدود 1.5 سالی میشه که رو یه پروژه سنگین و ملی تحقیقات و طراحی های نهایی رو به پایان رسوندم و 4 ماه هم هست دنبال اسپانسر برای اجراش میکردم! با همین پتانسیل های درآمدزایی!

اگه حس و حال تماس با خود آپارات جهت دریافت لیست قیمت رو نداری میتونید تو لینک زیر لیست قیمت درج تبلیغات تو سایت های بزرگ ایران رو ببینید:
sabavision.com/pricelist
متوجه میشی که 10 تومن در ماه برای یه سایت واقعا پول کمیه!!!!

در مورد کسب درآمد از اینترنت من فقط یه پیشنهاد دارم!
اینکه به حای وقت تلف کردن روی سایت های کلیکی و درامد های یه قرون دوزار، بیاید و یه خلاء تو نت فارسی پیدا کنید (ترجیحا بهش علاقه مند باشی! که من پیدا کردم!!) که تا حالا پوشش داده نشده، و به صورت کاملا تخصصی روش وقت بزارید و برنامه ریزی بلند مدت کنید و در عرض 1 سال اول فقط روی تولید محتوای اختصاصی وقت بزارید تا بازدید و رنک بگیرید!

سایتی که بازدید داشته باشه پول در میاره!

شما یه پروژه راه بندازی بعد یکی دو سال برسونیش به روزانه 5000 آیپی بازدید یکتا، میتونی درآمد ماهانه 10 تومن داشته باشی!
 تشکر شده توسط: hs6467 , Zahra_2015
08-04-2015, 12:39 PM
ارسال: #9
البته من نظرم این هست که کسی که اطلاعاتش در زمینه کار اینترنتی کم هست اشرافش روی این حوزه اون قدری نیست که بتونه به یک طرح مناسب برسه. بهتر هست فعلا یک منبع کسب درامد و یک شغل داشته باشه و در کنار اون بیاد در زمینه کار و بازاریابی اینترنتی مطلب بخونه یا ویدئو ببینه. زمان نسبتا زیادی می بره تا فرد اطلاعاتش در این زمینه بالا بره و بتونه به یک طرح واقعا درامدزا نه یک طرح مبتدیانه برسه.
من این سایت ها رو پیشنهاد می دم:
مدیر سایت (علی نورهانی) / رضا شیرازی / newseo.ir / سئوموز / 1 ادمین /
همیار وردپرس / مدیر وب / آبتین وب / فکر آبی /
همچنین تو آپارات هم کلمه بازاریابی اینترنتی رو سرچ کنید
سایت های دیگه هم هستن من هنوز روشون کار نکردم
 تشکر شده توسط: hs6467
08-04-2015, 02:25 PM
ارسال: #10
(08-04-2015 11:29 AM)Iraj_27 نوشته شده توسط:  
(08-03-2015 08:28 PM)moele نوشته شده توسط:  
زیاد هم هست!

منبع؟
برو ازشون لیست قیمت تبلیغات تصویری و ویدئو رو بگیر و خودت بشین حساب کتاب کن!(نه فقط این، هر سایتی که میبینی توش کلی تبلیغات داره تعرفه تبلیغات مشخصی داره که از این به بعد به اون لینک توجه بیشتری کن تا تقریبا دستت بیاد چطور p30دانلود ماهی 50 تومن داره در میاره!)
من حدود 2 سالی پیش با دردآمد های چند صد میلیونی (ماهانه) وبسایت های ایرانی آشنا شدم و حدود 1.5 سالی میشه که رو یه پروژه سنگین و ملی تحقیقات و طراحی های نهایی رو به پایان رسوندم و 4 ماه هم هست دنبال اسپانسر برای اجراش میکردم! با همین پتانسیل های درآمدزایی!

اگه حس و حال تماس با خود آپارات جهت دریافت لیست قیمت رو نداری میتونید تو لینک زیر لیست قیمت درج تبلیغات تو سایت های بزرگ ایران رو ببینید:
sabavision.com/pricelist
متوجه میشی که 10 تومن در ماه برای یه سایت واقعا پول کمیه!!!!

در مورد کسب درآمد از اینترنت من فقط یه پیشنهاد دارم!
اینکه به حای وقت تلف کردن روی سایت های کلیکی و درامد های یه قرون دوزار، بیاید و یه خلاء تو نت فارسی پیدا کنید (ترجیحا بهش علاقه مند باشی! که من پیدا کردم!!) که تا حالا پوشش داده نشده، و به صورت کاملا تخصصی روش وقت بزارید و برنامه ریزی بلند مدت کنید و در عرض 1 سال اول فقط روی تولید محتوای اختصاصی وقت بزارید تا بازدید و رنک بگیرید!

سایتی که بازدید داشته باشه پول در میاره!

شما یه پروژه راه بندازی بعد یکی دو سال برسونیش به روزانه 5000 آیپی بازدید یکتا، میتونی درآمد ماهانه 10 تومن داشته باشی!
این مطالبی که نوشتید را کم و بیش اطلاع دارم من فقط حرفم روی سایت آپارات بود و درامد ماهی 600-700که من هر جور حساب می کنم به 300تومنم نمیرسه چه برسه به 700
یک چیزی هم در نظر داشته باشید همین صبا ویژن-میهن بلاگ-آپارات-کلوب اینها همه مال یک مجموعه است تو هم دیگه تبلیغ می کنند مثل پول از این جیب به اون جیبه و از طرفی بعضی دیگه از این تبلیغات به صورت دو جانبه است یعنی من یک مجموعه دارم برا شما تبلیغ می کنم مجموعه شما هم برای من
 تشکر شده توسط: hs6467 , Zahra_2015 , Divar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه از اینترنت کسب درآمد کنم؟ money* 9 2,489 12-26-2018 12:03 AM
آخرین ارسال: viska
  بهترین و مطمئن ترین شیوه درآمد از اینترنت برای یک تازه کار saeedhashemi1371 5 1,993 11-24-2017 01:00 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  استفاده از ویکی پدیا برای کسب درآمد fado 5 3,540 10-13-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: kashef51
Lightbulb راهنمایی چگونگی تبلیغ و فروش کارهای هنرمندان در اینترنت؟ afshin67 30 6,275 12-29-2014 01:00 PM
آخرین ارسال: radical
  چند بار از اینترنت خرید کرده اید ؟؟ amir_sky 39 5,786 12-02-2014 01:08 PM
آخرین ارسال: irandac
  کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز msnmas 37 9,171 07-25-2014 01:26 AM
آخرین ارسال: milad_Mdpr
  اگر هنرمند هستید جشنواره ها را از دست ندهید ! aminjan 1 492 06-20-2014 11:58 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی msnmas 17 7,893 02-03-2014 09:31 PM
آخرین ارسال: safory
  نحوه دریافت پول از خارج از کشور make money 4 2,348 01-27-2014 08:30 AM
آخرین ارسال: محمد123
Thumbs Up کسب درآمد از طریق اینترنت کامیار کاظمی 78 27,437 01-10-2014 07:18 PM
آخرین ارسال: starter127
  پاسخ تعدادي از پرسشهاي متداول در زمينه كتابهاي الكترونيكي بيلا بالا 0 502 11-12-2012 12:37 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  54 ساعت لذت بخش ( گزارشی از استارت اپ ویکند) kafshduzak 10 2,603 09-13-2012 12:54 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  شاه کلید کسب درآمد از اینترنت را می شناسید؟ sherafati 0 1,727 03-24-2012 02:47 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS