ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مشاوره و راهنمایی/چگونگی جذب مشتری برای یک هنرمند خویش فرما
زمان کنونی: 06-18-2024, 02:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: آرتیست
آخرین ارسال: odise
پاسخ: 8
بازدید: 939

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-21-2015, 11:08 AM
ارسال: #1
سلام
تقریبا سه هفته است که مدام به این سایت سر میزنم و بیشتر مطالبشو خوندم و کلی انرژی گرفتم.ممنون
من یک نقاش ، تصویرساز و طراح گرافیک هستم
فوق لیسانس هنر از دانشگاه سراسری هنر تهران دارم
10 ساله که حرفه ای کار می کنم
به طور مداوم کار تدریس هم انجام داده ام(هم کنکور هنر لیسانس و ارشد، هم هنرستان و دانشگاه، هم تدریس طراحی و نقاشی، هم نرم افزارهای گرافیکی و ..)
همیشه برای شرکتهای مختلف کار کردم. و واقعا خسته ام و دوست دارم برای خودم کار کنم.اما اصلا نمی دونم چطوری می تونم مشتری جذب کنم. نمیخوام ی دفتر تبلیغاتی بزنم (حداقل فعلا نمیخوام) می خوام تو خونه کار کنم.اصلا علاقه ای به کارهای هنری بازاری ندارم و دوست دارم تا جاییکه ممکنه کارهای حرفه ای و خاص انجام بدم. از پس کار طراحی حرفه ای برمیام ولی مسئله اینه که اکثر مشتریها کارهای بازاری و چیزی که زیاد دیده باشن و .. دوست دارند مگر اینکه بخوام واسه شرکتهای معتبر کار کنم که سفارش گرفتن از اونها هم نمیدونم چجوریه
کلا از بازاریابی چیزی نمیدونم ولی البته علاقه مندم فقط نمی دونم چجوری باید شروع کنم.
کارهایی که بلدم و شخصیتی که دارم: (که تو بعضی هاشون تجربه حرفه ای دارم و تو بعضی ها نه):
طراحی گرافیک(لوگو . پوستر، ست اداری . ...همه زمینه ها)
تصویرسازی برای تمامی گروههای سنی
نقاشی
نقاشی دیواری و نقاشی موزاییک/هم طرح از خودم و هم اجراکاری
چاپ دستی (روی پارچه و ...)
شناخت خیلی خوب رنگها و ترکیب بندی (مشاور خیلی خوب برای دکوراسیون داخلی)
تدریس کنکور هنر لیسانس و فوق لیسانس حتی تضمینی
تدریس نرم افزارهای گرافیکی
تدریس طراحی و نقاشی
عکاسی (عکاسی پرتره، صنعتی و ...
تدوین فیلم
طراحی صحنه فیلم و تئاتر
نوشتن نقد هنری، مقاله،استیتمنت، پایان نامه،..
طراحی دستی خیلی خوب و قوی، انیمیشن، نقاشی دیجیتال، طراحی شخصیت
قدرت یادگیری بسیار خوب+ علاقه زیاد به یادگیری تقریبا تو بیشتر زمینه ها
روابط عمومی خوب+ صادق بودن+ احترام به دیگران+بسیار مهربان و دلسوز+ عاشق کار کردن

ولی هیچ سرمایه ای ندارم
به نظرتون با این چیزهایی که گفتم چطوری می تونم میلیاردر بشم و از کجا باید شروع کنم؟؟
ببخشید که اینقدر طولانی شد

[/font][/size]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iranboy , blacknight19
06-21-2015, 02:48 PM
ارسال: #2
RE: مشاوره و راهنمایی/چگونگی جذب مشتری برای یک هنرمند خویش فرما
دوستان عزیزم
من منتظر جوابهاتون هستمااااHeart
06-22-2015, 03:58 PM
ارسال: #3
دوستان هیچ کس هیچ نظری نداره؟
من واقعا گیج شدم نمی دونم چه کاری رو شروع کنم ولی دیگه باید یه کاری رو شروع کنم
مسئله من اینه که کارهای زیادی هست که دوستشون دارم و نمی تونم بینشون انتخاب کنم و تصمیم بگیرم و از طرفی راجع به بازار اطلاعاتی ندارم
خیلی ناراحتم که من با اینهمه هوش استعداد انرژی پشتکار چرا تا حالا نتونستم ی کاری واسه خودم راه بندازم یا چرا الان نمیدونم چجوری ی کار راه بندازم؟؟؟
06-25-2015, 02:04 PM
ارسال: #4
با سلام و درود به شما و تبریک بابت پیوستنتون به این جمع بزرگ.

با توجه به تواناییهاتون و مدت زمان تجربه کاری و تدریس ، پیشنهاد بنده ایجاد یک وب سایت زیبا و حرفه ای برای خودتون هست. با توجه به رویکرد بازار به سمت فناوری و ... شما میتونید با جذب هنرجویان مختلف و شاگردان قبلیتون مجموعه ای از آثار آماده به فروش تهیه کنید و به عنوان محصولات روی وب سایتتون ارائه بدید. در عین حال سیستم ثبت سفارش بر اساس اصول و مبانی حرفه خودتون رو راه بندازین در سایت و از هرجایی از کشور سفارش بگیرید.

اگر حرفه ای عمل کنید و مداومت به خرج بدید در کار ، به مرور زمان میتونید با دوزبانه کردن وب سایتتون پا به عرصه جهانی بذارید.

زمینه برای برند شدن شما خیلی خوبه و فراهمه. کافیه بخواهید ، بخواهید و بخواهید.

سلامت و سربلند باشید.

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-18-2015, 02:52 PM
ارسال: #5
(06-21-2015 11:08 AM)آرتیست نوشته شده توسط:  سلام
تقریبا سه هفته است که مدام به این سایت سر میزنم و بیشتر مطالبشو خوندم و کلی انرژی گرفتم.ممنون
به طور مداوم کار تدریس هم انجام داده ام(هم کنکور هنر لیسانس و ارشد، هم هنرستان و دانشگاه، هم تدریس طراحی و نقاشی، هم نرم افزارهای گرافیکی و ..)
همیشه برای شرکتهای مختلف کار کردم. و واقعا خسته ام و دوست دارم برای خودم کار کنم.اما اصلا نمی دونم چطوری می تونم مشتری جذب کنم. نمیخوام ی دفتر تبلیغاتی بزنم (حداقل فعلا نمیخوام) می خوام تو خونه کار کنم.اصلا علاقه ای به کارهای هنری بازاری ندارم و دوست دارم تا جاییکه ممکنه کارهای حرفه ای و خاص انجام بدم. از پس کار طراحی حرفه ای برمیام ولی مسئله اینه که اکثر مشتریها کارهای بازاری و چیزی که زیاد دیده باشن و .. دوست دارند مگر اینکه بخوام واسه شرکتهای معتبر کار کنم که سفارش گرفتن از اونها هم نمیدونم چجوریه
کلا از بازاریابی چیزی نمیدونم ولی البته علاقه مندم فقط نمی دونم چجوری باید شروع کنم.
کارهایی که بلدم و شخصیتی که دارم: (که تو بعضی هاشون تجربه حرفه ای دارم و تو بعضی ها نه):
نقاشی
تدریس طراحی و نقاشی
تدوین فیلم
طراحی صحنه فیلم و تئاتر
روابط عمومی خوب+ صادق بودن+ احترام به دیگران+بسیار مهربان و دلسوز+ عاشق کار کردن

ولی هیچ سرمایه ای ندارم
به نظرتون با این چیزهایی که گفتم چطوری می تونم میلیاردر بشم و از کجا باید شروع کنم؟؟

[/font][/size]
07-18-2015, 06:36 PM
ارسال: #6
سلام
ابتدا یه سایت و یا وبلاگ بزنید و خیلی قشنگ طراحیش کنید و همیشه کارها و اموزش هایی بگذارید..
اگر صبور باشید و کار کنید بعد مدتی شناخته میشید و توی شبک های اجتماعی کارهاتون را بفرستید (پایین کار ها اسم و امضا شماره بزنید)
شناخته می شوید و از طریق اینترنت می توانید کارهای خوبی بگیرید
07-18-2015, 08:26 PM
ارسال: #7
از نظر منم ارزان ترین شیوه تبلیغات اینترنت هست. چون اگر در این زمینه تخصص پیدا کنی بدون هزینه زیاد می تونی در اینترنت مشتری برای خودت پیدا کنی. حتی چیزهایی که بلدی و می تونی تدریس کنی رو می تونی به صورت بسته های آموزشی تولید کنی و به فروش برسونی. حتی می تونی کلاس های آنلاین به صورت وبینار ارائه بدی. و باز سایت فریلنسر پونیشا هم جایی هست مه می تونی سفارش هایی رو به صورت آنلاین دریافت کنی.
برای آشنایی با بازاریابی اینترنتی همین عبارت رو در نت سرچ کن. و اگر مایلی که فیلم هایی در این زمینه ببینی در آپارات سرچ کن.
مخاطبینت دیگه می شن کل ایران.
مثلا اگر محصول ارزشمند آموزشی تولید کنی آیا از 60 ملیون افراد بالغ حتی 1000 نفر هم محصول تو رو نمی خرن؟ چرا اگر محصولت ارزشمند باشه و بازاریابی در نت رو بلد باشی.
07-18-2015, 09:40 PM
ارسال: #8
(06-21-2015 11:08 AM)آرتیست نوشته شده توسط:  سلام
نقاشی
تدریس طراحی و نقاشی
تدوین فیلم
طراحی صحنه فیلم و تئاتر

ولی هیچ سرمایه ای ندارم

[/font][/size]

اولین توصیه من این هست که قدر خودتون رو بدونین! مهارت شما میلیون ها تومان میرزه!

توصیه دوم من اینه که یه دوره روابط عمومی شرکت کنین تا بتونین خودتو و هنرتو ارائه کنین

توصیه سوم من این هست که مطالعات موفقیت رو شروع کنین و با یک کانون تبلیغاتی خوب همکاری کنید یه مدت.خیلی از کانون ها از شما حضور فیزیکی نمیخان! پروژه ای کار کنین! رو کارتون قیمت بزارین

توصیه چهارم این که خودتون رو برند کنید.
اگه نیاز به توضیح بیشتر داشتین میتونین از طریق پیام خصوصی بپرسین تا بتونم بهتر راهنمایی کنم.
سپاس

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره و راهنمایی در مورد طلا فروشی mseyfzadeh 4 19,177 11-03-2023 02:09 PM
آخرین ارسال: sansigold
  راهنمایی برای خرید عمده بلور و کریستال farbod123 1 1,496 10-31-2023 10:12 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,866 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,578 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  سلام میخواستم شرایط مجوز گرفتن برای یک سالن لاغری رو بدونم ممنون میشم راهنماییم کنید داود میرزاخانی 0 447 07-24-2021 08:58 AM
آخرین ارسال: داود میرزاخانی
  خیلی سریع راهنمایی میخوام درباره کیونت afshin67 7 2,396 01-17-2021 10:18 PM
آخرین ارسال: parham2014
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,796 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی mjpt1 17 29,137 06-17-2020 01:05 PM
آخرین ارسال: sherwin
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,701 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  راهنمایی جهت احداث قالیشویی omidio30 2 5,918 03-04-2020 04:45 PM
آخرین ارسال: rasagift
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 719 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,488 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,766 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  یک ایده خوب برای 1-5 میلیارد میخوام. کارخونه و تولیدی potentate 27 21,149 12-24-2019 03:14 AM
آخرین ارسال: Pooria_kbs
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,740 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  نحوه جذب گردشگران خارجی داخلی dehqhani 18 3,721 02-27-2019 05:48 AM
آخرین ارسال: dehqhani
  راهنمایی برای تبلیغات در زمینه دکوراسیون داخلی اگر تجربه دارین لطفا دریغ نکنید memars 3 1,354 01-16-2019 07:07 PM
آخرین ارسال: DddKing
  مشاوره برای تاسیس یک موسسه کاریابی در یک شهرک صنعتی بزرگ mohsen13716 0 669 01-10-2019 02:19 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  درخواست راهنمایی کار ضایعات علی حسینی 15 32,314 11-29-2018 05:25 AM
آخرین ارسال: arg74
  مشاوره برای دریافت مجوز کارگزاری matin3138 1 822 10-31-2018 02:39 PM
آخرین ارسال: ehsan_info

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS