ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی خدمات کامپیوتری و گرفتن سفارش
زمان کنونی: 06-17-2024, 05:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yusefjahan
آخرین ارسال: yusefjahan
پاسخ: 11
بازدید: 1091

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-02-2015, 02:08 PM
ارسال: #1
باسلام
من درنظر دارم یک خدمات کامپیوتری در قالب cd برنامه و فیلم فروشی راه اندازی کنم منتها مشکل اصلیم این هست که محل پر رفت و آمد نتونستم جور کنم اگر چه خیابون اصلی شلوغ و خوبیه ولی مغازه داخل پاساژیه که سالهاست سوت و کوره و اونقدرها که باید مراجعه کننده نداره و طبقه بالاش دوسه تا خدماتی هستن ولی سی دی فروشی نداره
درنتیجه نباید به گذر مشتری دلخوش کنم و بجاش باید خودم سفارش بگیرم ولی راهش رو بلد نیستم.
قبلا خدماتی داشتم ولی نه گسترده البته تخصص خودم رو خیلی بیشتر از رقیب هایی که اطرافم و در خیابون های نزدیک هستن میدونم منتها تجربه کافی ندارم مثلا نمیدونم سیستم دست دوم رو باید چند بردارم و چند بفروشم یا کدوم سیدی هارو مجاز به کپی و فروش هستم یا از همه مهمتر برای گرفتن سفارش مثلا گرفتن تایپ، سرویس سیستم ها و عیب یابی و... کجا برم و چطور صحبت کنم چون چندسال پیش اقدام کردم و هرجا رفتم گفتن ما خودمون با فلانی کار میکنیم و نیازی به شما نداریم!
از دوستانی که تجربه در این کار دارند تقاضا دارم لطف کنند و اطلاعات جامعشون رو در اختیار بذارند
سال نوتون هم مبارک باشه.10_00410_00410_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-03-2015, 11:16 AM
ارسال: #2
RE: راهنمایی خدمات کامپیوتری و گرفتن سفارش
دوست عزیز
اول از همه در مورد کپی سی دی بگم که تا جایی که خبر دارم به فروش هرگونه سی دی کپی گیر میدن. حالا چه ویندوز باشه چه فیلم
جای خلوت احتمال موفقیت خیلی کمه مگه اینکه بخواین تبلیغات هدفمند و درست و کار حرفه ای با قیمت مناسب ارائه بدید.
برای گرفتن تایپ با چندتا کافی نت صحبت کنید. معمولا همشون نیرو واسه تایپ ندارن مخصوصا اونایی که سرشون شلوغه.
در مورد عیب یابی و تعمیر سیستم هم فقط تبلیغات ج میده.

حالا سوال من: چرا خدمات کامپیوتری؟ چرا به فکر انجام شغل دیگه ای نیستید؟ رشته ی شما چیه؟ مدرک تحصیلیتون؟ مهارت هاتون؟ علایق؟؟؟ سرمایه؟ سن؟

خرید مانتو اداری
04-03-2015, 11:47 AM
ارسال: #3
سلام. می تونی کار چاپ و طراحی هم بگیری. خصوصا کار چاپ تراکت.چون کسایی مثل دندون پزشکا یا فست فودا شاید ماهی 25هزار تراکت پخش کنن.برای کارت هم تبلیغ کن. تو برگ آ5دورو تراکت خوشگل برا خودت بزن کل منطقه پخش کن. تبلیغ به نظر من خیلی مهمه با اخلاق و کیفیت کار.
04-03-2015, 12:37 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز ... مکانی که گفتی اصلا جای مناسبی نیست به نظرم ب فکر جای بهتری باش...
الان کار چاپ و تبلیغات خصوصا بنر و فلکسی و تراکت و کارت و این چیزا خوب جواب میده... اگه سرمایه ای داری که میتونی دستگاه خوب بگیری حتما بیا تو این کار... ی کار دیگه ای هم هست من میگم روش فکر کن و تحقیق... کیکای تصویری رو دیدی؟؟ اگه بتونی عکس اونارو بزنی خیلی سود خوبی داره در حال حاضر یکی دوتا تو تهران و کرج خیلی موفق دارن کار میکنن که یکیشون اشناس من دارم خودم میبینم چقد با ی کار ساده در امد خوبی داره.. فقط باید پتانسیل کاری داشته باشی و ایده جدید...
04-03-2015, 01:29 PM
ارسال: #5
اول از همه از شما دوستان عزیزم تشکر می کنم که تشریف آوردید و اولین پاسخ ها رو بیان کردید..
من لیسانس حسابداری هستم یعنی یه رشته کاملا بی ربط منتها بهش علاقه ندارم و تبحری هم ندارم
در عوض علاقه خیلی زیادی به کارهای کامپیوتری دارم، سه چهار تا مدرک کامپیوتری گرفتم، دو سه سال سابقه تدریسشو دارم، در موردش تخصص لازم رو دارم همینطور تجربه این کار رو هم دارم ولی خیلی محدود. دلیل انتخاب این کار هم همینهاست که گفتم بعلاوه یک سری چیزهای دیگه مثلا اینکه کسانی وارد این رشته شدند که تخصص کافی ندارند مثلا خیلی دیدم که برام مشتری اومده و قبل از من پیش یکی از همکارهام رفته بوده و با تمام تجربه و سایقه ای که داشته نتونسته ایراد سیستم رو درست تشخیص بده! یا هنوز خیلی ها نمیدونن یه سی دی mp3 رو با چه مشخصاتی تبدیل و رایت بکنند که توی پخش ماشین ها قابل پخش باشه! یا خیلی چیزهای پیش پا افتاده جزئی که من فکر میکنم تخصص کامل در موردشون دارم.
اگر سرمایه خوبی داشتم خوب معلوم بود اول از همه میرفتم سراغ یه جای خیلی بهتر
من هرجا میرم کار تراکت انجام میشه به نظر شما مگر چقد کشش داره؟ بعدش قیمت دستگاهش چقدر هست؟
در مورد دستگاه کیک هم کار جالبیه اگر بشه. قیمت دستگاه کیک چقدر هست؟ فکر کنم برای این کار نیاز به جای بهداشتی و گرفتن مجوز مخصوص و اینجور دنگ و فنگ ها باشه درسته؟
 تشکر شده توسط: saghi_gh
04-03-2015, 01:56 PM
ارسال: #6
(04-03-2015 01:29 PM)yusefjahan نوشته شده توسط:  اول از همه از شما دوستان عزیزم تشکر می کنم که تشریف آوردید و اولین پاسخ ها رو بیان کردید..
من لیسانس حسابداری هستم یعنی یه رشته کاملا بی ربط منتها بهش علاقه ندارم و تبحری هم ندارم
در عوض علاقه خیلی زیادی به کارهای کامپیوتری دارم، سه چهار تا مدرک کامپیوتری گرفتم، دو سه سال سابقه تدریسشو دارم، در موردش تخصص لازم رو دارم همینطور تجربه این کار رو هم دارم ولی خیلی محدود. دلیل انتخاب این کار هم همینهاست که گفتم بعلاوه یک سری چیزهای دیگه مثلا اینکه کسانی وارد این رشته شدند که تخصص کافی ندارند مثلا خیلی دیدم که برام مشتری اومده و قبل از من پیش یکی از همکارهام رفته بوده و با تمام تجربه و سایقه ای که داشته نتونسته ایراد سیستم رو درست تشخیص بده! یا هنوز خیلی ها نمیدونن یه سی دی mp3 رو با چه مشخصاتی تبدیل و رایت بکنند که توی پخش ماشین ها قابل پخش باشه! یا خیلی چیزهای پیش پا افتاده جزئی که من فکر میکنم تخصص کامل در موردشون دارم.
اگر سرمایه خوبی داشتم خوب معلوم بود اول از همه میرفتم سراغ یه جای خیلی بهتر
من هرجا میرم کار تراکت انجام میشه به نظر شما مگر چقد کشش داره؟ بعدش قیمت دستگاهش چقدر هست؟
در مورد دستگاه کیک هم کار جالبیه اگر بشه. قیمت دستگاه کیک چقدر هست؟ فکر کنم برای این کار نیاز به جای بهداشتی و گرفتن مجوز مخصوص و اینجور دنگ و فنگ ها باشه درسته؟

چاپ که فقط تراکت نیست .. میگم که بنر و فلکسی و کارت ویزیت و خیلی چیزای دیگه شاملشه...
بعدم تو چاپ عکس کیک شما کیک نمیزنید ..عکسو درست میکنید..
براتون پیام میفرستم.
04-03-2015, 02:05 PM
ارسال: #7
چاپ که فقط تراکت نیست .. میگم که بنر و فلکسی و کارت ویزیت و خیلی چیزای دیگه شاملشه...
بعدم تو چاپ عکس کیک شما کیک نمیزنید ..عکسو درست میکنید..
براتون پیام میفرستم.
[/quote]
بله منظور منم تمام این مواردی بود که فرمودید
باشه خیلی ممنونم
04-03-2015, 03:49 PM
ارسال: #8
لطفا دوستان عزیز دیگر هم نظر بدند تا استفاده کنیم
04-04-2015, 08:45 PM
ارسال: #9
پس اساتید محترم کجا هستند؟
04-04-2015, 10:28 PM
ارسال: #10
والله ما جزو اساتید نیستیم ولی خودم قبلا خدمات کامپیوتری و کافینت داشتم و هر جوری که بگی پول دراوردم
اول از همه سیستم خبرنامه استخدامی و ثبت نام دانشگاه ها رو پیامکی راه انداختم و ماهیانه 1000هزار تومان ازشون میگرفتم و اخبار استخدامی و ثبت نام دانشگاه رو براشون ارسال میکردم اینکار سود بدی نداشت ولی هدف اصلیم فقط تبلیغات بود با اینکار مشتری برای ثبت نام اینترنتی هم میومد سمت خودم حتی اگر خونه نت داشت هم میومد و بهش مشاوره میدادم و سریع جذبش میکردم (باید تو برخورد با مشتریت باهاش رفیق بشی ولی نه اونحور که بخواد از سو استفاده کنه )

دوم خدمات در محل گذاشته بودم ومیرفتم خونه ها و محل کار و دفاتر و مغازه هاشون برای نصب ویندوز عیب یابی و تعمیرات در محل

همین طور همیشه کمترین نرخ رو به مشتری میدادم برای انجام تایپ و ترجمه و حتی تایپ های ی صفحه و تایپ هایی که فقط زمان میبرد و سودی نداشت رو هم انجام میدادم به همین دلیل شدم تایپیستی که همه میگفتن برو فلان جا اون تایپ میکنه . . . .کم کم کار تایپم زیاد شد و میدادم دو تا خانم دانشجو برام انجام میدادن

کمترین نرخ ترجمه رو داشتم البته کار ترجمه رو خواهرم انجام میداد و تعرفه کمی میگرفت ازم منم تعرفه کمی میگرفتم . . . . خیلی کم ترجمه متن صفحه ایی 1000 تومان ولی خوب دیگه خواهرمون الان تدریس انجام میده وقتی اصلا برای این کار نداره

دوم همه تا دیر وقت مغازه باز بود و از صبح که میومدم تا 12 شب مغازه رو باز میزاشتم به خاطر همین توسنتم اینجوری هم مشتری های خاصی جمع کنم که کم کم کافی نت رو صبحها و شبها برای انتخاب واحد دانشجوها اجاره میدادم البته با کمترین هزینه

اهنگ رایت میزم و میریختم تو فلش ...فیلم زبان اصلی میاوردم (البته توی فیلم باید خیلی ریسک نکنید و توی هاردکامپیوترتون چیزی نریزین و هارد اکسترنال و همین طور پیش کارمندهای تامین اجتماعی رفتم باهشون حرفیدم که برای کارهای بیمه اییشون مردم رو راهنمایی کنن سمتم با ی کارمند جهاد کشاورزی اشنا شدم و ازشم خاستم ثبت نام های چاه اب مجاز و غیر مجاز رو بیاره سمتم با اداره کار برای ثبت نام مشاغل و همین طور یه سری معلم و استاد دانشگاه سمت خودم کشونده بودم که اونا سوالاتشون طرح میکردن و من براشون اماده میکردم که کم کم تونستم کار 3 تا مدرسه رو بگیرم دستم تایپشون و . . . .

خلاصه برای اینکه جات خوب نیست ی سال طول میکشه . . . .

برای پیشرفت دنیاتو تغییر بده . . . . !!!!!!

اجاره خودرو طباطبایی:09121010822- تخفیف خوب برای دوستان انجمن میلیاردر ها
www_ejarehkhodro_com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 48,122 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 879 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 587 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  دفتر خدمات ارتباطی دارم چکار کنم که رونق بیشتری بگیره؟ sufia 0 372 04-26-2019 01:42 PM
آخرین ارسال: sufia
  راهنمایی در مورد نحوه ی شراکت hadeeee 1 618 11-05-2018 11:01 PM
آخرین ارسال: hadeeee
  درخواست مشاوره و راهنمایی safa94 1 799 10-04-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: Abmi
  راهنمایی و مشاوره فوری!!!! sa13 5 1,278 08-17-2018 10:37 PM
آخرین ارسال: ali1375
  لطفا راهنمایی در مورده راه اندازیه لوازم ارایشی در شرایطه حاله حاضر اقتصاد xonaro 1 897 06-26-2018 06:54 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  کارهای خدمات ساختمان(لطفا کمک کنید) milad48 0 374 05-21-2018 06:29 PM
آخرین ارسال: milad48
  درخواست راهنمایی saeed.h 2 1,058 11-11-2017 12:25 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  درخواست راهنمایی جهت تکثیر و فروش محصول 123456789 8 2,448 11-11-2017 12:17 PM
  نیازمند کمک و راهنمایی در مورد پخش آدامس خارجی در تهران shahram7177 1 847 11-08-2017 08:05 PM
  راهنمایی در مورد نمایندگی خودرو arman66 1 829 11-08-2017 07:14 PM
  راهنمایی در خرده فروش یکبار مصرف و مواد شوینده حسین پناهی 1 1,720 09-26-2017 12:17 PM
  راهنمایی برای راه اندازی کار با سرمایه 9 میلیون yashart 22 11,209 09-26-2017 11:47 AM
  من یه ایده دارم و کلی سوال ، میشه راهنمایی کنید آراسته 7 2,154 08-28-2017 02:45 PM
آخرین ارسال: perham
  راهنمایی برای تاسیس موسسه علمی پژوهشی Civil661 1 2,351 08-23-2017 05:43 PM
  راهنمایی درباره فروشگاه خواریار وحبوبات sootedelan2 6 2,106 08-22-2017 08:27 PM
  لطفا برای راه اندازی فروشگاه آنلاین راهنمایی کنید . payamlover 7 2,655 08-21-2017 02:44 AM
آخرین ارسال: irandac
  راهنمایی برای تولید دستگاه hesam_sn 5 1,488 05-07-2017 10:16 AM
آخرین ارسال: mojtabahd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS