ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیش بینی اقتصادی 30 سال آینده
زمان کنونی: 05-19-2024, 01:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: pooya 90
آخرین ارسال: shirazi021
پاسخ: 29
بازدید: 3735

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش بینی اقتصادی 30 سال آینده
12-27-2014, 02:09 AM
ارسال: #21
RE: پیش بینی اقتصادی 30 سال آینده
نقل قول :بعد تورم سود نیس جون همه چی گرون میشه.. تورم یعنی کاهش ارزش پول که برا همه افراد جامعه مضرر هستش. عملا تورم اون طور ک فکر میکنیم معنی نداره دنیا و ایران داره باز راه میوفته.. و به قول بعضی از دوستان تکنولوژی حرف اول رو میزنه. سرمایه گذاری های کوچک و مطمئن آینده بیشتر به درد میخوره.
موفق باشین

با نظر شما که تورم سود نیست کاملا موافقم ولی آیا اکثریت افراد جامعه راهی جز این برای سرمایه گذاری بلدن؟؟؟
من در هفته بخاطر شغلم با افراد مختلفی صحبت و مذاکره می کنم و جالب اینجاست که همه به سرمایه گذاری در ملک و زمین فکر می کنن و این راه رو بهترین راه ثروتمند شدن می دونن.
حرف این نیست که سرمایه گذاری در ملک اشتباست ولی بنظرم ما از تجارت و دلالی صرف باید وارد فضاهای دیگه ای مثل تولید و... بشیم که لازمه اون خلاقیته.[/quote]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-30-2014, 10:16 PM
ارسال: #22
(12-27-2014 02:09 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
نقل قول :بعد تورم سود نیس جون همه چی گرون میشه.. تورم یعنی کاهش ارزش پول که برا همه افراد جامعه مضرر هستش. عملا تورم اون طور ک فکر میکنیم معنی نداره دنیا و ایران داره باز راه میوفته.. و به قول بعضی از دوستان تکنولوژی حرف اول رو میزنه. سرمایه گذاری های کوچک و مطمئن آینده بیشتر به درد میخوره.
موفق باشین

با نظر شما که تورم سود نیست کاملا موافقم ولی آیا اکثریت افراد جامعه راهی جز این برای سرمایه گذاری بلدن؟؟؟
من در هفته بخاطر شغلم با افراد مختلفی صحبت و مذاکره می کنم و جالب اینجاست که همه به سرمایه گذاری در ملک و زمین فکر می کنن و این راه رو بهترین راه ثروتمند شدن می دونن.
حرف این نیست که سرمایه گذاری در ملک اشتباست ولی بنظرم ما از تجارت و دلالی صرف باید وارد فضاهای دیگه ای مثل تولید و... بشیم که لازمه اون خلاقیته.

[/quote]

شما با تولیدکننده ها صحبت کنی بهتون میگن که چقدر تولید آینده دارهExclamation

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
 تشکر شده توسط: pooya 90
12-31-2014, 01:04 AM
ارسال: #23
نقل قول :شما با تولیدکننده ها صحبت کنی بهتون میگن که چقدر تولید آینده دارهExclamation

سلام
درسته، منظورم این نیست که الان تولید در بهترین شرایط بسر می بره.
منظور من اینه که آینده با تولید خواهد بود، البته تولید مسکن هم یه کار تولیدی سودمنده اما در آینده دیگه سودهای عجیب و غریب نخواهد داشت.
کشور ما دیگه ظرفیت این که نفت بفروشیم و باهاش کالا وارد کنیم و خودمون فقط دلالی این کالاها رو بکنیم نداره.
سپاس از دوستانی که مطالعه می کنن و سپاس بیشتر از کسانی که در بحث شرکت می کنند.[/quote]
 تشکر شده توسط: goldokhtar2
12-31-2014, 01:37 AM
ارسال: #24
(12-31-2014 01:04 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
نقل قول :شما با تولیدکننده ها صحبت کنی بهتون میگن که چقدر تولید آینده دارهExclamation

سلام
درسته، منظورم این نیست که الان تولید در بهترین شرایط بسر می بره.
منظور من اینه که آینده با تولید خواهد بود، البته تولید مسکن هم یه کار تولیدی سودمنده اما در آینده دیگه سودهای عجیب و غریب نخواهد داشت.
کشور ما دیگه ظرفیت این که نفت بفروشیم و باهاش کالا وارد کنیم و خودمون فقط دلالی این کالاها رو بکنیم نداره.
سپاس از دوستانی که مطالعه می کنن و سپاس بیشتر از کسانی که در بحث شرکت می کنند.

[/quote]

اتفاقا امروز داشتم با یکی از مسیولای درجه 1 شهرمون حضوری صحبت میکردم
من گفتم دولت هیچ حمایتی از تولید و تولیدکننده و صادرات نداره.و ایشونم گفت تا زمانی که ما نفت داریم دولت دلش رو به همین نفت خوش کرده

در کل حس میکنم آینده ایران خیلی مبهم هست

12-31-2014, 05:51 PM
ارسال: #25
به قول ریچار باخ " هر مصیبتی می تواند به موهبت و هر موهبتی می تواند به مصیبت تبدیل شود "
حالا حکایت ما و نفت و گاز و دیگر منابعی است که خداوند به ما داده اما به جای اینکه از این موهبت های الهی استفاده ی درست بکنیم سبب شده داشتن این منابع بزرگترین مانع تولید و پیشرفت کشورمون باشه .

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
01-01-2015, 12:38 AM
ارسال: #26
[/quote]

من گفتم دولت هیچ حمایتی از تولید و تولیدکننده و صادرات نداره.و ایشونم گفت تا زمانی که ما نفت داریم دولت دلش رو به همین نفت خوش کرده

[/quote]

سلام
اتفاقا کار مارو همین مسئولین میانی خراب کردن!
یه قانون و سیاست درست هم که بخواد اجرا بشه اینا خراب می کنن.
یه مسئول و کارمند باید موقع کارت زدن شخصیت خودش رو بذاره دم در و بره تو اداره و اونجا بر اساس سیاست و برنامه ریزی های کلی صحبت و اظهار نظر کنه.
گاهی وقتا مسئولین و کارمندی رو تو ادارات می بینم که ترجمه لغت خاله زنک هستن.
حرف که میزنه از پشت دیوار ذهنی خودشه و این فرد اگه اینطور نگه به شما و مسئولیت رو به گردن بالایی خودش نندازه که موجودیت خودش میره زیر سوال، خودش باید جواب پس بده که چرا درست عمل نکرده.
سپاس
 تشکر شده توسط: shirazi021
01-01-2015, 12:43 AM
ارسال: #27
(12-31-2014 05:51 PM)shirazi021 نوشته شده توسط:  به قول ریچار باخ " هر مصیبتی می تواند به موهبت و هر موهبتی می تواند به مصیبت تبدیل شود "
حالا حکایت ما و نفت و گاز و دیگر منابعی است که خداوند به ما داده اما به جای اینکه از این موهبت های الهی استفاده ی درست بکنیم سبب شده داشتن این منابع بزرگترین مانع تولید و پیشرفت کشورمون باشه .

سلام دوست عزیز
فرمایش شما درسته، نروژ هم یه کشور با درآمد بالای نفتی هستش.
اینجا ما داریم تبادل نظر می کنیم که 30 ساله دیگه شرایط کشور و مهم تر شرایط شخص خودمون چطوره؟ اصلا فکر و تصوری داریم تو این زمینه؟

راستی من متوجه منظور شما از نوشیدنی های سنتی نشدم، میشه بیشتر توضیح بدید؟
سپاس دوست عزیز
01-02-2015, 01:27 AM
ارسال: #28

[/quote]

سلام
اتفاقا کار مارو همین مسئولین میانی خراب کردن!
یه قانون و سیاست درست هم که بخواد اجرا بشه اینا خراب می کنن.
یه مسئول و کارمند باید موقع کارت زدن شخصیت خودش رو بذاره دم در و بره تو اداره و اونجا بر اساس سیاست و برنامه ریزی های کلی صحبت و اظهار نظر کنه.
گاهی وقتا مسئولین و کارمندی رو تو ادارات می بینم که ترجمه لغت خاله زنک هستن.
حرف که میزنه از پشت دیوار ذهنی خودشه و این فرد اگه اینطور نگه به شما و مسئولیت رو به گردن بالایی خودش نندازه که موجودیت خودش میره زیر سوال، خودش باید جواب پس بده که چرا درست عمل نکرده.
سپاس
[/quote]
به نظرم یه سری انتقادات و حقایق باید بیان بشه چه از زبان مسیول چه از زبان مردم عادی
فرق نداره .این نشونه خاله زنک بودن نیست

01-02-2015, 03:38 AM
ارسال: #29
(01-01-2015 12:43 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
(12-31-2014 05:51 PM)shirazi021 نوشته شده توسط:  به قول ریچار باخ " هر مصیبتی می تواند به موهبت و هر موهبتی می تواند به مصیبت تبدیل شود "

سلام دوست عزیز
فرمایش شما درسته، نروژ هم یه کشور با درآمد بالای نفتی هستش.
اینجا ما داریم تبادل نظر می کنیم که 30 ساله دیگه شرایط کشور و مهم تر شرایط شخص خودمون چطوره؟ اصلا فکر و تصوری داریم تو این زمینه؟

راستی من متوجه منظور شما از نوشیدنی های سنتی نشدم، میشه بیشتر توضیح بدید؟
سپاس دوست عزیز
اگه یادتون باشه چند سال پیش که ناگهان قیمت نفت بالا رفت ما چقدر خوشحال شدیم اما عدم برنامه ریزی درست سبب شد که اون پول اضافه تورم ناگهانی ایجاد کنه و نه تنها مشکلات حل نشه کلی هم به مشکلاتمون اضافه بشه .
ضمنا در پاسخ اینکه سی سال آینده رو چگونه می بینیم باید عرض کنم به نظر من اگر بنا باشد همچنان یک سیستم نفتی - دولتی رو دنبال کنیم نباید به دنبال پیشرفت آنچنانی باشیم . تازه اگر شانس بیاریم وضعمون بدتر از این نشه .
اگر نگاهی به کشورهای تولید محور مانند آلمان ، چین ، ژاپن و ... بیندازیم می بینیم که یک اقتصاد سالم و با ثبات تنها با تولید معنا پیدا می کنه .
در هر صورت امیدوارم روزی ما هم یک کشور تولید کننده باشیم .

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question پیش بینی آینده SuperEhsan 3 650 03-27-2017 11:21 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,971 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  نرخ سود بانکی در سال 95 siavashbehzad 0 386 03-12-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: siavashbehzad
  لطفاهمه ی اعضای سایت فقط 30 ثانیه بخونن... hami69 1 898 11-20-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  هدیه تبلیغاتی سال نو bmj 6 1,175 03-04-2015 04:16 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,689 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  انتقال پایتخت و فرصت ها و تهدیدهای اقتصادی آن abdolhossein 2 641 07-22-2014 09:22 AM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  شروع کار ما با طلای کثیف(پیش به سوی میلیاردر شدن) ffxman 19 4,612 05-20-2013 09:21 PM
آخرین ارسال: jujushow
  بازبینی سال 91 ازدیدگاه اعضای انجمن بهداد 33 5,440 03-20-2013 10:40 AM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  آیا گروه اقتصادی مشهد موفق خواهد شد ؟ ahmad rezaee 15 2,876 03-06-2013 11:50 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  بانک اطلاعاتی فعالیت های اقتصادی اعضا انجمن yu3f 44 8,153 01-23-2013 10:15 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  از سال 1392چه خبر؟ کامیار کاظمی 25 2,747 11-24-2012 01:04 AM
آخرین ارسال: صدفی
  میزان موفقیتتان در نیم سال اول سال چه مقدار بود. arak_2008 14 1,795 09-24-2012 10:49 PM
آخرین ارسال: mjdehghani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS