ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی میوه فروشی
زمان کنونی: 05-18-2024, 10:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: م.ع
آخرین ارسال: MashTi Ali
پاسخ: 19
بازدید: 62076

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی میوه فروشی
02-09-2014, 11:18 PM
ارسال: #1
راه اندازی میوه فروشی
سلام دوستان قصد راه اندازی میوه فروشی رو دارم توی یه شهرک با800 واحد مسکونی ولی هیچ اشنایی در این زمینه ندارم لطفا" دوستانی که دستی توی این کار دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن متشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arezu
02-09-2014, 11:24 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی میوه فروشی
[quote='م.ع' pid='124580' dateline='1391971687']
سلام دوستان قصد راه اندازی میوه فروشی رو دارم توی یه شهرک با800 واحد مسکونی ولی هیچ اشنایی در این زمینه ندارم لطفا" دوستانی که دستی توی این کار دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن اینم بگم توی شهرک میوه فروشی دیگه ای نیست نزدیکترین میوه فروشی2کیلو متر با شهرک فاصله داره با میدون بار 30 کیلومتر فاصله داریم ماشین ندارم
بعنوان شغل دوم دارم بهش فکر میکنم متشکر
 تشکر شده توسط: arezu
02-09-2014, 11:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-09-2014 11:42 PM، توسط مهران 313.)
ارسال: #3
کنسل کنید ایده خودتون را

1= نداشتن تجربه کاری
2= به عنوان کار دوم کاملا اشتباه میباشد

==============
تجربه 10 ساله من اینه میگه در زمینه میوه فروشی سه سال هم برای میادین تره بار بار میفرستادم از دماوند زاغ مرز بجنورد

ولی این چنین جایی بهترین درامد را میتونه داشته باشه برای یه با تجربه از لحاظ جا با این مشخصات بدرد من میخوره

کدام شهر هستید؟
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , hamid.h , م.ع , arezu
02-10-2014, 12:26 AM
ارسال: #4
باید یک نفر با تجربه مطمئن در این زمینه پیدا کنی که مغازه را بگردونه و خودت هم صبح زود بار را براش جور کنی
هر چند با این شرایط شما همینطور که مهران جون گفت به درد شما نمی خوره

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: hamid.h , مهران 313 , م.ع , arezu
02-10-2014, 01:30 AM
ارسال: #5
دوست عزیز کدوم شهرک هستید شما ؟
 تشکر شده توسط: م.ع , arezu
02-10-2014, 11:51 AM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز. میوه فروشی اون هم تو شهرکی با اون مشخصات که گفتید صد در صد جواب میده ولی اگه بخواهید به عنوان کار دوم انجامش بدید همون طور که آقا مهدی گفتن فوق العاده ریسکی و خطرناک میشه چون برای میوه فروشی باید حداقل بازم میگم حداقل از 2 شب تا 11 صبح براش وقت بزاری و به تبعش خواب ظهر ناشی از بی خوابی هم هست. ولی با بحث تجربه که آقا مهدی میگفت یه جورایی مخالفم. نه اینکه حرفشون اشتباه باشه بلکه منظورم اینه که اگه شما زرنگ و سر و زبون دار و با جرات باشین میتونید بحث بی تجربگی رو تا حدودی پوشش بدید. براتون مثالی واقعی میزنم. شوهر خاله من تا حدود 7-8 سال پیش تو یه شهرکی با حدود 200 خانوار تو یه نانوایی کار میکرد تا اینکه اخراجش کردن و بیکار شد ولی از اونجایی که آدمی کاری و زبر و زرنگ بود بیکار ننشست و تصمیم گرفت که بیاد میوه فروش بشه اونم در حالیکه تقریبا چیزی از میوه فروشی بلد نبود و مغازه ای هم نداشت. به خاطر همین یه تیکه از حیاط خونش رو به عنوان مغازه در نظر گرفت و چن تا سینی بزرگ و یه ترازو( نه دیجیتالی بلکه از اونا که وزنه های نیم یا یک یا چن کیلویی داشتن) خرید و کارشو راه انداخت و چن وقت بعدش یه موتور سه چرخه خرید تا میوه هایی رو که دیگه فروش نمی رفت رو ببره و تو شهرکای دیگه بفروشه(چقدر اون بنده خدا رو بخاطر سه چرخش مسخره میکردیم-البته بچه بودیم ها-). این شوهر خاله ی ما اصلا اهل حیف و میل کردن پول هاش نبود و هر ماه حداقل نصف سودش رو پس انداز میکرد(بخاطر همین بهش لقب خصیص داده بودیم). شوهر خاله من اون موقع ها حساب میکرد که باید ماهی حدود چهار صد هزار تومن پول وانت بده تا براش جنس بیارن بخاطر همین با اینکه پول زیادی نداشت و اکثرشو خرج بازسازی خونش کرده بود. سه چرخشو که دیگه عملا چیزی ازش نمونده بود رو فروخت و رفت یه وانت صفر کیلومتر قرضی خرید و گواهینامه ش رو هم گرفت و گفت بجای اینکه هر ماه پول وانت بار بدم بجاش قسط ماشینم رو میدم و یه سرمایه ای هم اینطوری دارم و به خاطر همون وانت الان 2-3 سالی میشه که درآمدش چن برابر شده. خلاصه الان حسابی کار و بارش گرفته و زندگیش از این رو به اون رو شده(هر موقع که بهش فکر میکنم به نظرم میاد که اخراجش یه توفیق اجباری براش بوده). ولی با همه این اوصاف نکته مهمی که در مورد این آدم وجود داره اینه که همون طور که دو بار قبل گفتم ( تا سه نشه بازی نشه) این شوهر خاله ما آدم فوق العاده زبر و زرنگ و کاری و سر زبون دار بود و هست. یادمه یه بار که باهاش رفته بودم میدون اونم ساعت 2 نصف شب اونقد تو میدون چک و چونه میزد که حد نداشت و بعضی جاها چون دیگه میشناختنش دیگه نمیزاشتن چیزی بگه و بهش میگفتن هر چه قدر میخوای بردار ببر یادمه که سیب درجه دو رو که کیلویی 800 بود رو خرید کیلویی 200 و خودش فروخت کیلویی 1500. یه بار که رفته بود انگور بخره رفته پشت کامیون و هر چی میخواستن زوری بیارنش پایین نیومد و گفت انگورم رو خودم باید انتخاب کنم و هر چی طرف بهش گفت که نیار پایین بهت نمی فروشم به خرجش نرفت و به زور کار خودشو کرد و انگوراش رو خرید و بعد که رفتیم پایین تر دیدیم انگور اونجا هرکیلوش 300 تومن ارزون تره و سریع با قلدری رفت انگورای قبلی رو پس داد و اومد سریع رفت پشت کامیون این یکی انگوریه و از دوباره تهدیدش کردن ولی بازم کار خودشو کرد و انگور دلخواهشو خرید.
میدونم که شد شاهنامه فردوسی ولی لازم بود که بگم که میوه فروشی مستلزم خیلی چیزاس که یکیش کار تمام وقته همون طور که خیلیا خواستن رو دست شوهر خاله ما بلند شن ولی چون زرنگ نبودن ضرر کردن و کنار کشیدن. اگه هم بخواهید کار رو دست یکی دیگه بسپرید بازم خوب نیست چون هیچ کس دلش برای مال شما نمیسوزه( از بس این رو در مقابل آدم هایی با تیپ های مختلف تجربه کردم اینقدر با اطمینان میگم) و در ضمن کارگرتون هم که کار رو یاد گرفت خودش مغازه خودش رو راه میندازه و یه رقیب خیلی جدی برای شما میشه. مگر اینکه تو این کار بتونید اگر برادری دارید به اون اعتماد کنید البته اونم شاید جواب بده یا اینکه اگه درآمد کار فعلیتون مطلوب نیست اونو رها کنید و به این کار رو بیارید.
در رابطه با میوه فروشی خیلی چیزای دیگه هست که مهمن ولی دیگه در این مجال نمی گنجند و اگر نخواهید به میوه فروشی رو بیارید دیگه گفتنشون لازم نیست.

I'm gonna reach for the stars
Although they look pretty far
I'm gonna find my own way
And take a chance on today

For everyone there comes a time
When the light inside begins to shine
 تشکر شده توسط: odise , ahmad rezaee , mirza01 , م.ع , مهدی 1 , کامیار کاظمی , حمید رضا غ , soshiant , LOVE , arezu
02-11-2014, 04:16 PM
ارسال: #7
سلام از همه دوستان که لطفداشتن خیلی متشکرم ولی بعضی از دوستان فقط به فکر ادرس این شهرک هستن اینو بگم که اگه ادرسشو هم بدونی به شما اجاره نمیدن لطفا بازم راهنمایی کنین تنها مشکل من و البته بزرگترین مشکل من گرفتن میوه میدون بار هست چون صبح شاغلام وگرنه بیشتر فروش اینجا بعداز ظهر ه صبح اگه تعطیل باشه مهم نیست و یه سوال برای گرفتن میوه از میدون حتما باید ۲ صبح برم نمیشه ساعت ۲عصر رفت?ممنون میشم اطلاعات بیشتری بدین متشکر
 تشکر شده توسط: thundrill , arezu
02-11-2014, 05:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-11-2014 05:36 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #8
2 عصر که بری آشغال کاهو ها و سبزی ها را می تونی ببری برای ورمی کمپوست دی: چیز دیگه ای نمونده
داداش کار تک نفره نیست ، همانظور که گفتم با یکی شریک شو و ادامه ماجرا

محمد جان ، این طرز کسب درامد شوهر عمه محترم شما ، اصلا برای بنده قابل قبول نیست ، به هزاران روش می شه پول دراورد که لازم نباشه اینجوری شخصیت آدم هم خرد نشه و نیازی هم به اینکارها نباشه . یعنی چی واقعا اینکارها Huh می ره بالا پایین نمی یاد و و و ، شما خودت را بزار جای نقر مقابل ایشون حالا ببین چه احساسی نسبت به چنین آدمی داری !!

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: م.ع , thundrill , arezu
02-11-2014, 09:26 PM
ارسال: #9
(02-11-2014 05:03 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  2 عصر که بری آشغال کاهو ها و سبزی ها را می تونی ببری برای ورمی کمپوست دی: چیز دیگه ای نمونده
داداش کار تک نفره نیست ، همانظور که گفتم با یکی شریک شو و ادامه ماجرا

محمد جان ، این طرز کسب درامد شوهر عمه محترم شما ، اصلا برای بنده قابل قبول نیست ، به هزاران روش می شه پول دراورد که لازم نباشه اینجوری شخصیت آدم هم خرد نشه و نیازی هم به اینکارها نباشه . یعنی چی واقعا اینکارها Huh می ره بالا پایین نمی یاد و و و ، شما خودت را بزار جای نقر مقابل ایشون حالا ببین چه احساسی نسبت به چنین آدمی داری !!
اقا مهدی حرف حساب میزنی ولی میترسم درآمدش اینقدر زیاد نباشه که بایه نفر دیگه شریک بشم ماهی یک تومن خالص هم که داشته باشه اونم خوشبینانه ۳۰۰ تومانش برای اجاره می‌مونه ۷۰۰ تومن دیگه چیه که شریک بشم به نظر شما هستن افرادی که خودشون برون میدون سفارش منو بیارن ?
 تشکر شده توسط: thundrill , arezu
02-11-2014, 10:01 PM
ارسال: #10
خالص ماهی یک تومن !!!!
میوه فروشی روزی 100 حداقل درامدشه داداشی ،
شما حساب کن روزی چند کیلو میوه می فروشی ، حداقل 30 درصد هم سود خالص داره ، یک ضرب و تقسیم کن سودت درمیاد

.
 تشکر شده توسط: م.ع , thundrill , arezu
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,400 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
  راه اندازی شغل لیلا و وحید 0 607 11-08-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: لیلا و وحید
  راه اندازی دو دهنه مغازه newman222 1 1,781 07-21-2017 02:59 AM
آخرین ارسال: irandac
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,437 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی elena65 13 3,496 12-13-2015 01:03 PM
آخرین ارسال: clik8000
Rainbow راه اندازی تولیدی پوشاک saeed ma 16 6,596 10-24-2015 09:11 PM
آخرین ارسال: Nahidyashar
  راه اندازی یک فروشگاه و خدمات موبایل(نظر شما چیست؟) Hossein24 0 786 04-26-2015 12:34 AM
آخرین ارسال: Hossein24
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,640 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  راه و روش مطالعه کتاب jahanagahi 5 974 09-24-2014 12:42 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمایی در ایجاد مغازه کتاب فروشی _morteza_ 22 33,601 06-08-2014 04:54 PM
آخرین ارسال: _morteza_
  راه اندازی سایت بانک اطلاعات م.ع 3 1,489 06-06-2014 06:18 PM
آخرین ارسال: م.ع
  سلام عزیزان دلم کار تولیدی راه بندازیم یا خونه بخریم تو این بازار راکد ؟ ؟ کاظم کاظمی 6 2,755 05-21-2014 06:03 PM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ الی فروزان 3 2,336 04-12-2014 04:27 PM
آخرین ارسال: الی فروزان
  پرورش پرنده-----پرنده فروشی مرتضی-تهران 11 3,253 01-18-2014 01:47 AM
آخرین ارسال: hesaab
  راه اندازی کارگاه تولید پوشاک behnamf8 8 29,853 09-02-2013 08:44 PM
  راهنمايي در مورد راه اندازي پخش مواد غذايي در شمال كشور abco 8 3,585 08-28-2013 01:07 AM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  کتاب فروشی آنلاینی برای انجمن کامیار کاظمی 16 3,928 08-02-2013 06:49 AM
  راه اندازی فروشگاه شارژ سیمکارت سید محمد 12 3,151 04-20-2013 03:49 PM
آخرین ارسال: pooya2m
  برای راه اندازی یه شرکت بازاریابی کالا و خدمات باید چیکار کنم؟ webmilyard 0 2,042 02-07-2013 09:30 PM
آخرین ارسال: webmilyard
  راه اندازی شرکت در زمینه IT davoud.ce 7 2,472 01-11-2013 03:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS