ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده وبسایت تخصصی دو برابر کردن پول
زمان کنونی: 06-01-2024, 07:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Iraj_27
آخرین ارسال: kourosh49
پاسخ: 17
بازدید: 6746

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-09-2014, 10:06 PM
ارسال: #1
درود به همه دوستان!

"حتما همه شنیدیم که میگن هی ایده ای تو ذهنت هست و بهش فکر میکنی احتمالا یکی دیگه یه جای دیگه داره عملیش میکنه، پس بحنب!"

راستش یه مدتیه که فکر و ذهنم خیلی مشغول ایده "دو برابر کردن پول" هست و الان هم مرحله چهارمش هستم! (از 10000 تومن شروع کردم!) و مقداری از وقتم رو به پیداکردن راه حل واسه هر مرحله میگذرونم، همین وسطا بود که این ایده به ذهنم رسید!(پایین توضیحاتش رو میدم!)
دلیل اینکه این مطلب رو اینجا بیان میکنم اینه که میخوام بدونم از نظر دوستان این کار عملی هست و جواب میده؟ و میخوام بدونم به نظر شما دوستان به هدفم که همه گیر شدن این ایده (2برابر) هست میرسم یا نه!

خب برسیم به ایده این سایت مدنظر بنده ! (پیش فرض با 10000 تومان شروع میکنیم و تو 18 مرحله به اولین میلیارد میرسیم!)
کلیات:
"عضو شدن در سایت و به اشتراک گذاشتن راههایی که با اون میشه هر مرحله از 18 مرحله میلیاردر شدن رو گذروند و به جمع میلیاردرهای ایران پیوست!"

جزئیات:
(در صورت استقبال از این تاپیک جزئیات رو هم عنوان میکنم!)

در کل، دوستان ایده ای که تو ذهنم دارم مسلما کمک بسیار زیادی به علاقه مندان واقعی بحث دو برابر کردن پول خواهد کرد! چون هزاران راه حل دور هم جمع میشه که هر کدوم از اون راه حل ها حداقل برای 1 نفر کاربردی بوده! و 100% ازش جواب گرفته!

مورد مهم تر اینه که چون برنامه نویسی بلد نیستم دوستانی که مایل به همکاری با بنده هستن هم اعلام کنن خیلی خیلی خوشحال میشم!

هدف اصلی من هرچه راحتتر و سریعتر گذراندن هر مرحله از بازی و رسیدن به اولین میلیارد خودمون هست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: davodmyar , هومان هرمزدی محمد آبادی , jahanagahi , نرگس فیاض , Tnia , alma , Saeede_r , سیدمهدی هاشمی , 0625
01-09-2014, 10:26 PM
ارسال: #2
RE: ایده وبسایت تخصصی دو برابر کردن پول
خوشحال میشیم توضیح بدی
ولی من شخصا دوس ندارم از ایده کسی استفاده کنم...مثلا بیام بگم من فلان تومن پول دارم چیکار کنم...معتقدم کسی موفق تره که خودش بدونه چیکار کنه...
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , اقاي ايـــده , نرگس فیاض , alma , Iraj_27 , 0625
01-10-2014, 12:49 AM
ارسال: #3
(01-09-2014 10:26 PM)davodmyar نوشته شده توسط:  خوشحال میشیم توضیح بدی
ولی من شخصا دوس ندارم از ایده کسی استفاده کنم...مثلا بیام بگم من فلان تومن پول دارم چیکار کنم...معتقدم کسی موفق تره که خودش بدونه چیکار کنه...

جداي اينكه دوست نداريد راه روش درست هم همين هست كه در بيشتر موارد خود فرد بايد كاري انجام دهد
البته اين مورد باكارهاي خاص كه برخي افراد ميگند حتما خودمان بايد امتحان كنيم ببينم چطور هست اشتباه گرفته نشود.

استفاده از تجربيات افراد ديگر مفيد هست اما نه در هر موردي. ضمن اينكه تجربيات داريم تا تجربيات.

فرض كنيد من الان صاحب يك مرغداري هستم. ميام يك متن طولاني تهيه ميكنم شامل اينكه از نقطه 0 شروع كردم كلي مشكل برخورد كردم چه راهكارهاي براي رفع اونا بكار بردم كه موفق شدم . جز به جز
اينكجا
حال فردي فقط بگويد شغل مرغ داري خوب هست چون من دارم شما هم برو ايجاد كن.

اين براي شما دوست عزيز و ساير كاربران گرامي
----------------------------------
اما در مورد شما دوست من
براي همچين موردي بايد هزينه كرد و سايت مخصوص خودش را طراحي كرد. بعد از طراحي هزينه تبليغات زيادي را با صرف كنيد تا كاربر جذب بشود.

براي كارهاي كه ميخواهيد واقعا عملي كنيد يا بايد يك تيم خوب و همدل بصورت واقعي در دنياي واقعي داشته باشيد يا هزينه هاي خوب صرف كنيد.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , هومان هرمزدی محمد آبادی , نرگس فیاض , alma , MohamadMJ , Iraj_27 , davodmyar , 0625 , kourosh49
01-10-2014, 06:56 PM
ارسال: #4
(01-09-2014 10:26 PM)davodmyar نوشته شده توسط:  خوشحال میشیم توضیح بدی
ممنونم از نظرتون!
چه اشکالی داره آدم واسه موفقیت از ایده یکی دیگه استفاده کنه و به موفقیت هم برسه!؟(البته کسی که ایده خودشو به اشتراک میزاره مطمئنا نه تنها ناراحت نمیشه بلکه خیلی هم خوشحال خواهد شد!)

و مسلما چند تا فکر خیلی بهتر از یک فکر نتیجه میده!
حالا این چند تا فکر میتونه مشورت باشه یا میتونه ایده باشه! این طور فکر نمیکنید؟

(01-10-2014 12:49 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  جداي اينكه دوست نداريد راه روش درست هم همين هست كه در بيشتر موارد خود فرد بايد كاري انجام دهد
البته اين مورد باكارهاي خاص كه برخي افراد ميگند حتما خودمان بايد امتحان كنيم ببينم چطور هست اشتباه گرفته نشود.

استفاده از تجربيات افراد ديگر مفيد هست اما نه در هر موردي. ضمن اينكه تجربيات داريم تا تجربيات.

فرض كنيد من الان صاحب يك مرغداري هستم. ميام يك متن طولاني تهيه ميكنم شامل اينكه از نقطه 0 شروع كردم كلي مشكل برخورد كردم چه راهكارهاي براي رفع اونا بكار بردم كه موفق شدم . جز به جز
اينكجا
حال فردي فقط بگويد شغل مرغ داري خوب هست چون من دارم شما هم برو ايجاد كن.

اين براي شما دوست عزيز و ساير كاربران گرامي
----------------------------------
اما در مورد شما دوست من
براي همچين موردي بايد هزينه كرد و سايت مخصوص خودش را طراحي كرد. بعد از طراحي هزينه تبليغات زيادي را با صرف كنيد تا كاربر جذب بشود.

براي كارهاي كه ميخواهيد واقعا عملي كنيد يا بايد يك تيم خوب و همدل بصورت واقعي در دنياي واقعي داشته باشيد يا هزينه هاي خوب صرف كنيد.

موفق باشيد
مثال خوبی زدید! ممنونم!
ولی به نظر خودتون همین مرغداری که مثال زدید به کسی کمکی نمیکنه؟ (حتی تو جزئیات؟)
هدف من این نیست که ملت بیان از هم کپی پیست کنن!!!

یه بنده خدایی میگفت (اسمش یادم نی خدایی Confused )
من یه سیب دارم و تو هم یه دونه سیب داری!
من سیبمو میدم به تو و تو هم سیبتو بده به من! حالا هر کدوممون چی داریم؟
هردومون نفری یه سیب دارم!

ولی من یه ایده دارم و تو هم یه ایده داری، من ایدمو بهت میدم و تو هم ایدتو به من میدی!
حالا چی داریم؟ هر دومون نفری دو تا ایده داریم!!!

پیدا کردن و داشتن اعضای یه تیم همدل متاسفانه این روزها بسیار سخت هست!
از طرفی هم این تاپیک واسه من جنبه نظرسنجی داره که به عنوان اولویت کارهای آینده خودم قرار بگیره این طرح یا خیر!

در مورد جزئیات بیشتز از طرح:
در نظر بگیرید پایگاهی باشه که طبقه بندی شده باشه یعنی 18 مرحله و هر مرحله شامل اطلاعاتی از قبیل:
- تعداد افرادی که در یک مرحله هستند (مراحل 1 تا 18)
- تعداد راه حل هایی که برای گذروندن از یک مرحله استفاده شده
- توانایی مشاهده این ایده ها و امتیازدهی به اونها توسط کاربران نسبت به مواردی همچون:
-- خلاقیت به کاربرده شده
-- جالب بودن راه حل به کار گرفته شده
-- سادگی سا سختی راه حل!
-- و و و ...
- یه نمودار از کاربران و 18 مرحله که نشون بده کی کجای کار هست و یه سری جزئیات دیگه ...

در کل جزئیات بسیار زیاده و حتی طرح اولیه رو هم آماده کردم با فتوشاپ! Blush

دوستان انتظار دارم به عنوان مکانی که با این روش پولسازی آشنا شدم و دوستان پیگیر زیادی هم در این قسمت وجود دارن یه مقدار نظرات بیشتری شامل حال این تاپیک بشه 10_004

منتظر نظرات زیباتون هستم!
 تشکر شده توسط: Tnia , alma , سیدمهدی هاشمی , MohamadMJ , حمید رضا غ , ملکه , davodmyar , 0625
01-12-2014, 04:17 AM
ارسال: #5
ایده ی خوبیه دوست عزیز. مطمئنا جا برای پخته تر شدن هم داره
فقط باید یه بیزینس پلن خوب براش درست کرد. که دقیقا مشخص باشه قراره چی بشه.

این سایت طوریه که کسی دنبالش نمیگرده که بخواد پیداش کنه بلکه باید ببینه تا متوجه بشه بهش نیاز داره و واردش بشه پس ورودی اعضا مستقیما با تبلیغاته. یعنی باید روی تبلیغاتش خوب کار بشه.
این ایده گنجایش اینو داره که سایت قوی و پر قدرتی بشه ولی اگر کنار این ایده خوب سرمایه ای هم وجود داشته باشه برای تبلیغات گستردش.

اگر کسی حاظر به سرمایه گذاری براش باشه من حاظرم کدشو بزنم.

البته بد نیست اگر یه توضیحی هم در مورد نحوه سود دهی این سایت بدین یا اگر فکری براش نکردی حتما فکر کنی به این نکته. این سایت قراره چطوری پول ازش در بیاد ؟

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ , Iraj_27 , 0625
01-12-2014, 11:38 AM
ارسال: #6
ماشالله نزدیک به 150 تا بازدید داشته این تاپیک! ولی هیشکی انگار نظری نداره!

ممنونم جناب MohamadMJ
جا واسه گسترش زیاده!!
من طرح فتوشاپ شده ی این ایده رو به یکی از دوستانم نشون دادم و یه کاربرد کاملا متفاوت از چیزی که من واسش در نظر گرفتم رو بهم نشون داد و الان هم دارم روی اون یکی طرح هم کار میکنم! (و فکر میکنم خیلی خوب هم حواب بده!)

فکر میکنید چقدر سرمایه نیاز باشه؟

شراط همکاری شما چیه؟ چون غیر از این من ایده سایتهای اینچنینی زیاد دارم! که توی بلند مدت به نتیجه میرسن!

درآمدزایی!
مسلما سایتی که به بازدید روزانه ی خوبی برسه اولین راه واسه درآمدزاییش گرفتن تبلیغاته!
راههای دیگه ای هم هست که شما خودتون استادید!

بیزنس پلن!(البته تقریبا مشخص کردم که قراره چی بشه! ولی ...)
خیلی دنبال یه نمونه خوب و فارسی گشتم که بتونم ایده هامو باهاش سر و سامون بدم ولی چیزی نیافتم! (اصلا نمیدونم واسه شروع یه بیزنس چی اولویت داه! اگه یه نمونه طرخ داشتی ممنون میشم در اختیار منم قرار بدی ♥ )

دوستان کس دیگری نظری نداره؟
 تشکر شده توسط: 0625 , محمد001
01-12-2014, 11:48 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2014 11:48 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #7
سلام بر شما
تقریبا از زمانی که ایده دوبرابر کردن پول را اجرا کردیم، در حال کار بر روی سایت آن نیز هستیم اما همان طور که دوستان فرمودند این ایده نیاز به کدنویسی ویژه دارد تا جذابیت برای بازدیدکننده داشته باشد و باتوجه به تجربه پیاده سازی آن در انجمن، باید تجربه خوبی در خود کار و جزئیات آن نیز داشته باشیم.
اما در نهایت، متاسفانه با توجه به پرسش هایی که از کارشناسان وزارت ارشاد داشتیم، گفتند ایده ممکن است مشکل ارشادی پیدا کند که دلیل آن را مشخص نبودن جزئیات و مصادیق عنوان کردند (متاسفانه چون این قوانین خیلی مشخص نیست و نوپا است باید خیلی محتاط عمل کرد.) این همه هزینه و یک ایراد از این طریق، ریسک کار را بالا میبرد.
به هر حال موفق باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: sir-mahyar , Iraj_27 , سیدمهدی هاشمی , 0625
01-12-2014, 12:24 PM
ارسال: #8
ممنونم از شما آقای کاظمی!
گرفتن مجوز از وزارت ارشاد در هر شهری کفایت میکنه؟

تو شهر خودم من توانایی گرفتن مجوز واسه این سایت رو دارم! آیا ممکنه باز هم از این طریق به مشکل بر بخورم؟
 تشکر شده توسط: 0625
01-12-2014, 12:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-12-2014 12:46 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #9
(01-12-2014 12:24 PM)Iraj_27 نوشته شده توسط:  ممنونم از شما آقای کاظمی!
گرفتن مجوز از وزارت ارشاد در هر شهری کفایت میکنه؟

تو شهر خودم من توانایی گرفتن مجوز واسه این سایت رو دارم! آیا ممکنه باز هم از این طریق به مشکل بر بخورم؟

خواهش میکنم
نخیر شما باید در ستاد اصلی ابتدا تنها ثبت نام بکنید و ارشاد مجوز خاصی نمیتواند به شما بدهد که راهگشا باشد، بلکه یک گروهی به نام "کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه" که خارج از این سیستم است و بر روی مسائل نظارت میکند.

شاید بهتر باشد موضوع را اینطور توضیح دهم، تبلیغات کلیکی، سایت های مزایده و حتی نرم افزارهایی مانند وایبر و وی چت و ... در تمام دنیا آزاد هستند و استفاده و بکارگیری آن ها جرم محسوب نمیشوند اما در ایران همان طور که اخیرا هم تشدید شده است خیر، این طور نیست. ممکن براحتی فعالیتی مصداق مجرمانه پیدا کند چون هزاران دلیل غیر از این دنیای آی تی برای آن دخیل است.
بعد هم باید توجه کرد که سرمایه گذاری در اینترنت بخودی خود زمانبر و هزینه بر است (مخصوصا برای ایده های نو) و پرریسک تر در ایران خواهد بود اگر برخی عوامل خارجی هم برای آن وارد شود.
شما زمانی که یک مغازه باز میکنید اگر با مجوز و ... مشکل پیدا کنید حداکثر مکان را عوض کرده، اجناس را جای دیگر میفروشید و تغییراتی میدهید اما در کسب اینترنتی اینچنین نیست، یک کلیک کمیته ف/ی/ل/ت/رینگ می تواند هزاران ساعت تلاش و میلیون ها تومان پول را به هدر دهد.
یک روز دان بودن سایت یعنی مرگ تدریجی کسب، از دست رفتن کاربران و حذف ایندکس ها
حالا اگر این دان ها زیادتر شود که دیگر کار تمام است.
این کار حداقل 20 میلیون هزینه پیاده سازی، نگهداری و تبلیغات برای 6 ماه تا یکسال دارد، چون باید قوی شروع کرد اما بیست میلیون تومان سرمایه گذاری برای کاری که ممکن است حداقل شش ماه تا یکسال طول بکشد تا به سود دهی برسد و بعد یک اتفاق کوچک تمام زحمات را از بین ببرد، از نظر من توجیه سرمایه گذاری ندارد.
دوست عزیز
فعلا توجیه بنده این است، اصلا هم نه توصیه میکنم انجام ندهید یا بدهید ممکن است در آینده شرایط و تفکرات بنده یا شما تغییر کند، در نهایت باید خود شما تصمیم بگیرید.
موفق باشید
 تشکر شده توسط: Iraj_27 , سیدمهدی هاشمی , 0625
01-12-2014, 01:20 PM
ارسال: #10
توضیحات شما بسیار کامل و درسته!
ولی همونطور که خودمون میدونیم همه چیز اینجا رو هوا هست و واسه هیچی یه جواب "مثبت" نهایی نخواهیم داشت!

من همچنان به تکمیل کردنش ادامه میدم تا ببینم چی میشه و کی میشه رسما استارتش رو بزنم!
باز هم ممنون از توجهتتون.
 تشکر شده توسط: 0625
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,341 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  کسی هست از مشهد برای مسابقه دو برابر کردن پول ؟ ابوالفضل 69 2 1,926 05-06-2019 04:14 PM
آخرین ارسال: nasimfun
  درخواست کمک با 5 میلیون پول چیکار کنم؟ sa ray 23 16,252 01-11-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: رضا سلطانی
  روش کسب درآمد بدون پول Patil 13 3,619 08-24-2017 07:09 PM
آخرین ارسال: Kamranmilan
  دو برابر کردن پول,همه شرکت کنند arash-microb 150 60,889 02-02-2017 02:01 AM
آخرین ارسال: behnam123
  میخوام مدتی سخت برای پول کار کنم ک حدودا 30 .40 میلیون گیرم بیاد . کامل بخونین miladtop74 0 1,221 11-28-2016 10:26 PM
آخرین ارسال: miladtop74
  دوبرابر کردن 40 میلیون در 6 ماه sshamedk 6 6,259 02-15-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  چرا دو برابر؟؟؟ من میگم چند برابر!!! لوییز 9 3,604 01-31-2016 11:14 PM
آخرین ارسال: yaser1
Rainbow دو برابر کردن پول با برنامه نویسی موبایل l3est 7 5,843 01-28-2016 08:12 PM
آخرین ارسال: hellboy1366
Rainbow راه ساده 2 برابر کردن پول محمد رضا تورانی 31 20,543 12-22-2015 06:49 PM
آخرین ارسال: میلاد توکلی
  بازی کارخانه تبدیل ایده به ثروت pesar368 4 1,570 12-06-2015 04:47 AM
آخرین ارسال: آرمین
  اساس دو برابر كردن پول اقاي ايـــده 8 5,246 09-07-2015 08:23 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  دو برابر کردن پول saeedalghazi 1 2,217 07-11-2015 04:51 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  شروع دو برابر کردن پول (بدون تجربه) secret.t9 18 6,560 06-22-2015 12:08 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  برای سرمایه ای حدود20تا 30 میلیون چه ایده ایی دارید هوگر خولقینه ر 5 4,259 04-04-2015 11:28 AM
آخرین ارسال: daryush1980
  دوره دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 26 11,049 03-06-2015 08:39 PM
آخرین ارسال: sepidehs
  دوبرابر کردن ۲۵۰ میلیون تومن amiradam 4 3,459 12-18-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: ریحانه 32
  دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان) psgraph 13 10,661 12-05-2014 06:17 AM
آخرین ارسال: behnam.m
  چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد nehzat 4 4,554 11-01-2014 10:33 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  با پول خود چه کنیم kianik 1 938 07-03-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: kianik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS