ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درآمد میلیونی ، سایت های ایرانی
زمان کنونی: 06-18-2024, 03:29 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: aminjan
پاسخ: 28
بازدید: 9617

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درآمد میلیونی ، سایت های ایرانی
02-18-2012, 09:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-18-2012 09:26 PM، توسط ali_2heza.)
ارسال: #11
RE: درآمد میلیونی ، سایت های ایرانی
من نمی دونم چرا جدیدا هر کجا رو که نگاه میکنم میبینم حسابی میشه ازش پول در آورد ؟؟!!!
فکر کنم به خاطر سیاست های میلیاردری انجمن باشه .
دچار توهم پولی شدم .
سلام آقای کاظمی
من هم خواستم دانلود کنم ولی تا 2.6 مگ دانلود شد ولی ادامه نداد و پیام خطا داد .
لطفا بررسی کنید.
مرسی .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , hamid.h
02-18-2012, 09:31 PM
ارسال: #12
شما چیزیرو میبینی که میخوای.
تو اصطلاحات دینی و مذهبی چیزی داریم به اسم چشم برزخی.وقتی فرد به درجه ای از شناخت های عرفانی و عبادی برسه هرجا رو که نگاه کنه ذات انسانها رو میبینه.
شما هم همینجور.
هر جا رو که نگاه کنی چیزی رو میبینی که میخوای.
پول میلیاردی.
اگه از نگاه های دیگه ببینی چیزای دیگه میبینی.

امام علی (ع) جمله ی معروفی داره که میگه چیزی را ندیدم مگر اینکه قبل از آن ،همزمان با آن و بعد از آن خدا را در کنارش دیدم.حالا ایشون دنبال خدا بود و شما پول یا هر چیز دیگه.

تشکر شده توسط: ali_2heza , مهدی گل محمدی , pulaki , hamid.h , peyman9999
02-18-2012, 09:35 PM
ارسال: #13
البته دوست عزیز همیشه برای من اولین چیزی که میخوام کمک یه نفر و تمام .
اونم خدای عزیز خودمه که همیشه و هر لحظه همراه من بوده .
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , pulaki
02-18-2012, 10:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-18-2012 10:31 PM، توسط کوروش.)
ارسال: #14
جناب کاظمی منم نتونستم دانلود کنم .اصلا حتی رودانلود منیجرم فرستاده نشد. ضمنا من امروز در مورد گوگل ادسنس و 8نفری که رکورد دار درامد از گوگل ادسنس هستند مطلب طولانی نوشتم ولی ظاهرا پیغام خطا داد و اپلود نشد. اگه بتونید بیارینش بالا خیلی عالیه . من خودم هروقت به این 8نفر نگاه میکنم انرژی مثبت میگیرم.
با سپاس
مرسی محمد جان از مطلب خوبت
اما من تقریبا کاری که فرمودید رو انجام دادم. یعنی کلمه به کلمه ترمهای گوگل ادسنس رو خوندم و اطلاعات زیادی جمع کردم. گوگل خیلی حساس هست ولی به هیچ عنوان هم یه پیمانکار خوب رو از دست نمیده. اونم با بهانه های کوچیک.
مبنای ادسنس بر تقلب نکردنه شماتقلب کنید کار تمومه.
وگرنه اگه وبمسترها نباشند گوگل کاری نمیتونه کنه. بدون ادسنس ادورد نامفهومه. به این علت بیلبوردای خودشو براحتی از دست نمیده.
من تقریبا نیم ساعت پیش سایت انگلیسیم بالا اومده . درحال انجام ریزه کاریهاش هستم. دیگه ببینم چطور میشه. این تقریبا یه سایت مادره و قراره به سایتهای کوچیکتر تقسیم بندی شه.
اگر جناب کاظمی اون مطلب منو در مورد 8رکورددار ادسنس اپلودکنند خواهید دید که گوگل کاری به رقم درامدشمانداره. فقط براش مهمه که شما قرارداد رو رعایت کنید. شما هم اگر بودید مطمینا به این مساله حساس بودید. متاسفانه خیلی از افراد و نه فقط ایرانیان از خوندن قوانین یه سایت دریغ میکنند و بعد مشکل ساز میشه براشون. به ظاهر پنجره ای باز میشه و شما اکسپت میکنید غافل از اینکه دارید پای یه ورقه امضا میکنید
پاینده باشید
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , hasan-f , amiryazdani138
02-18-2012, 10:49 PM
ارسال: #15
جناب کاظمی من یه پیشنهادی دارم البته میشه به رای دوستان واگذار کرد و صلاحدید شما بعنوان مدیریت سایت. بعنوان مثال الان من وبعضی دوستان نتونستیم فایل مربوطه رو دانلود کنیم. بنظر من ما میتونیم یه حساب دراپ باکس باز کنیم که همونطور که میدونید رایگانه و تا حجم بالایی هم میشه مطلب توش جاسازی کرد. میشه یا ایمیل بازکنیم به نام انجمن یا به هر اسم توافقی و بعد دراپ باکس رو درست کنیم و چنین فایلهایی که دانلود نمیشه یا حتی خیلی فیلمها و فایلهای اموزشی که دوستان مثلا دارند ولی نمیتونند در یه لینک به اشتراکش بزارند رو اونجا قرار بدیم تا همه بتونن مشترکا استفاده کنند. فقط یه مشکلی هست و اون اینه که چه کسی در یه ساعت مشخص در این حساب باشه که اونم میشه با اعضا هماهنگ کرد. فرضا من میگم ساعت 8شب تا 8و سی دقیقه به من اختصاص داره و الی اخر. البته یه پیشنهاده تا نظر دوستان چی باشه.بهرحال از ابزارهای رایگانی که وجود داره باید کمال استفاده رو برد. ضمن اینکه بعد یه مدت کوتاه بانک اطلاعاتی خواهد شد که میشه سروسامان خوبی بهش داد .
با سپاس.دوستان هم لطف کنند نظرات خود رو ارایه کنند
ممنون
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , arash67 , amiryazdani138
02-18-2012, 10:59 PM
ارسال: #16
دوستان دوباره آپلود و در پست اول قرار دادم.

کوروش جان آن پست شماهم توسط سیستم اسپم شده بود که باز گرداندم.

در مورد فضای آپلود هم موافق هستم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کوروش , arash67
02-18-2012, 11:19 PM
ارسال: #17
ممنون جناب کاظمی. جداول جالبی بود و اینجاست که میشه پی به سطح کار شرکتی مثل گوگل میشه برد. البته سایتهای موجود در این سایت واقعا قدمت دارند و خوب کار کردند تا به اینجا رسیدند. بهرحال هر زحمتی روزی به نتیجه مطلوب میرسه.
نمونه شرکت خوب دیگه ای که من دیدم دارند خوب کار میکنند و کلی پرسنل هم جذب میکنند سایت netbarg.com هست که اتفاقا توصیه میکنم به دوستان که به این سایت سری بزنند و از تخفیفات خوبی که داره بهره مند شن. ما که دوریم و دستمون کوتاهه لااقل شما بهره مند شید ما هم خوشحال میشیم. شاید بدونید ولی مختصر میگم البته میتونید کاملترشو در سایت مطالعه کنید . این سایت با شرکتها و رستورانها و باشگاهها و خیلی مراکز دیگه قرارداد می بنده و از اونها کوپن یا برگه تخفیف میگیره. البته به رایگان یا با تخفیف خیلی عالی خودش میگیره و بعد اونو با تخفیف به شما میفروشه.مثلا اگه رستورانی غذایی به مبلغ 10هزار تومن داره اون این ده تومن کوپن رو مجانی میگیره و به شما به قیمت 5تومن میفروشه. این وسط 5تومن خودش سود کرده ولی شما هم 5تومن تخفیف گرفتید. رستوران یا واحد مربوطه هم با اینکار تبلیغ کرده کارشو. در نتیجه همه منتفع میشن. خصوصا تو این دوره گرونی بد نیس بعضی دوستان اگه دوست دارند مثلا دوره ای بگذرونند یا از مراکز تفریحی یا رستوران خاصی استفاده کنند از این خدمات استفاده کنند. البته این سایت مثل خیلی از سایتهای دیگه کپی شده از نوع خارجیش هست ولی در هر صورت خیلی خوب کار میکنند و ظاهرا پرسنل زیادی هم در کل ایران دارند.فقط مختص به تهران هم نیست.
برگ موجود در دومین اشاره به همون بارگین یا تخفیف داره .بهرحال ایده جالبی بوده و خوب هم گرفته.
پیروز باشید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , pa_eez
02-19-2012, 10:06 AM
ارسال: #18
تابستون به صورت حرفه اي دست به كار ميشم....... تا اون موقع سرم بسيار شلوغ هست......

بعد سال ديگه همين موقع بهتون ميگم از اينترنت ميشه درآمد كسب كرد يا نه

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , arash67 , iranboy , Mr.Veghari
03-30-2012, 01:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-30-2012 01:13 PM، توسط eng-j.)
ارسال: #19
سلام. بعضی از این قیمتها قدیمی هست و بالاتر رفته. اما نکته اصلی اینه که نرخ تعداد آگهی نهایی شده یا fill rate خیلی کمه و ممکنه همیشه آگهی برای نمایش وجود نداشته باشه یا همه باکسهای آگهی به فروش نرفته باشند.
در مورد درآمد مثلا درآمدهای چند صد میلیونی هم در سایتهای ایرانی وجود داره. بعنوان مثال سایت راهنما که متعلق به همشهری ... هست روزانه به گفته خودش 20 هزار آگهی منتشر می کنه و از هر کدوم هم 500 تومن می گیره یعنی روزی 10 میلیون تومن وماهی 300 میلیون. هزینه هم در حد ماهی 2-3 میلیون داره. سایتهای خبرگزاریها هم مثل تابناک و خبرآنلاین درآمد بالای ماهی 300 میلیون دارند. اما تبلیغات اونها از طریق کانالهای خاصی انجام می شه.
بجز این موارد استثنا سایتهای عمومی در ایران درآمدی ندارند و بیشتر هزینه هست تا درآمد.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , pa_eez
03-30-2012, 02:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-30-2012 02:37 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #20
من خودم به شخصه با اقای سیاهی پور مدیر وب سایت پی سی دانلود صحبت کردم(در نمایشگاه رسانه های دیجیتال).که فرمودن فقط ماهیانه 4 میلیون تومان از ایرانسل بخاطر بنری که در ابتدای صفحه(بالا)قرار داده اند میگیرند.
چطور شما میگید نمیشه درآمد کسب کرد.
در ضمن.ایشون میگفتند که ما حدود ماهیانه 25 میلیون تومن فقط از طریق فروش محصولاتمون درآمد داریم.
تازه دوتا دفترم دارند یکی در اصفهان و دیگری در تهران.
من خودم به شخصه با اقای سیاهی پور مدیر وب سایت پی سی دانلود صحبت کردم(در نمایشگاه رسانه های دیجیتال).که فرمودن فقط ماهیانه 4 میلیون تومان از ایرانسل بخاطر بنری که در ابتدای صفحه(بالا)قرار داده اند میگیرند.
چطور شما میگید نمیشه درآمد کسب کرد.
در ضمن.ایشون میگفتند که ما حدود ماهیانه 25 میلیون تومن فقط از طریق فروش محصولاتمون درآمد داریم.
تازه دوتا دفترم دارند یکی در اصفهان و دیگری در تهران.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: kafshduzak , Alireza_Kh , veex , hamid.h , سیدمهدی هاشمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه از اینترنت کسب درآمد کنم؟ money* 9 2,542 12-26-2018 12:03 AM
آخرین ارسال: viska
  كسب درآمد با سرویس ارزش افزوده پیامک (VAS) mehdi098 5 4,910 06-10-2018 12:07 AM
آخرین ارسال: mohsenhmt
  بهترین و مطمئن ترین شیوه درآمد از اینترنت برای یک تازه کار saeedhashemi1371 5 2,010 11-24-2017 01:00 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  روش های کسب درآمد اینترنتی farshid1371 10 3,292 11-24-2017 12:45 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  راهنمایی در مورد فروش محصول در سایت آشپزی sogoli 3 959 02-14-2017 05:24 PM
آخرین ارسال: hesaab
  راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی amir.maleki33 1 754 01-01-2017 12:26 AM
آخرین ارسال: دهدار
  پیشنهاد برای راه اندازی یک سایت اینترنتی و همکاری بلند مدت ebiramgs 1 1,081 12-25-2016 08:15 PM
آخرین ارسال: mohamad mobile
  کسب درآمد اینترنتی در ایران toofan245 14 2,395 05-13-2016 01:20 AM
آخرین ارسال: davoodazari
  راه اندازی سایت درج آگهی kakavand2000 0 660 05-05-2016 05:04 PM
آخرین ارسال: kakavand2000
  استفاده از ویکی پدیا برای کسب درآمد fado 5 3,555 10-13-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: kashef51
  درآمد سایت شیپور mehrdad062 5 10,085 05-27-2015 01:38 PM
آخرین ارسال: Iraj_27
  سایت اگهی arzil 2 1,286 05-26-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  ایده جدید برای سایت نیازمندیها erfan.s 1 1,229 02-23-2015 08:28 AM
آخرین ارسال: shahbani
  قوانین مورد نیاز سایت afshin67 1 1,165 05-27-2014 05:24 PM
آخرین ارسال: afshin67
  آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی msnmas 17 7,928 02-03-2014 09:31 PM
آخرین ارسال: safory
  معرفی ایده های پولساز M0TRIX 11 3,997 01-22-2014 09:56 PM
آخرین ارسال: ehsan322
Thumbs Up کسب درآمد از طریق اینترنت کامیار کاظمی 78 27,533 01-10-2014 07:18 PM
آخرین ارسال: starter127
  یک ایده، یک سایت کامیار کاظمی 14 7,877 11-18-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: alma
  سایت فروش پایان نامه .مقالات.پروزه ها و سوالات استخدامی pooga 14 2,476 08-17-2013 09:09 AM
آخرین ارسال: soshiant
Tongue راه اندازی کسب وکار در سایت bingo55521 19 4,047 08-03-2013 11:32 AM
آخرین ارسال: رنسانس فکر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS