ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حكايت مديريتي هيجان انگيز
زمان کنونی: 06-01-2024, 03:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: koroshparsi
پاسخ: 12
بازدید: 2448

ارسال پاسخ 
حكايت مديريتي هيجان انگيز
12-23-2011, 08:04 PM
ارسال: #11
RE: حكايت مديريتي هيجان انگيز
از خود شروع کنیم.
هر عزیزی خود را بسازد جامعه بسوی ایده ال می رود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , shahram......32 , مهدی گل محمدی , totia , کامیار کاظمی , shahrasebi , mjdehghani
12-29-2011, 09:42 AM
ارسال: #12
RE: حكايت مديريتي هيجان انگيز
(12-23-2011 05:27 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  آقا مهدی شما درست میگی ولی اقتصاد خراب روی همه چیز تاثیر می ذاره . ما باید تولید کشورمون رو بهبود ببخشیم در اینصورت که می تونیم . صادرات محصولات تولیدی داشته باشیم و ارز وارد کشور کنیم در نتیجه همه مشاغل رونق پیدا می کنه . به یه نحوی میشه گفت تولید مادر تمام مشاغل

با درود
من هم موافقم با تولید , این درست که واسطه گری پول خوبی برای آدم داره ولی شما ببین چه نتیجه ای واسه مردم و مملکت داره؟
ولی وقتی من تولید کننده باشم میتونم یه قسمت از چرخه اقتصاد مملکت رو به حرکت در بیارم و باعث افزایش واقعی سرمایه بشم نه اینکه همون قضیه حباب رو ایجاد کنم تا هر جا که ادامه بدم بالاخره یه جایی این حباب میترکه و دودش تو چشم جامعه میره شاید این وسط من خیلی متضرر نشم ولی حتما یه کسانی متضرر میشن واین باعث میشه به جامعه صدمه وراد بشه.
بهترین راه اینه که ببینیم الان کشور ما نیروی بیکار واقعا زیاد داره بیایم از پایه مدیریت کنیم در مورد هر کاری که قصد داریم انجام بدیم بجای اینکه جنس از چین و یا دیگر کشورها بیاریم مواد خام به قیمت مناسب وارد کنیم و با یه مدیریت خوب اجناس مورد نظر را خودمون تولید کنیم.
البته باید واقعا مدیریت قوی داشته باشیم و یکسری از موارد هم به روند اصول مملکت بستگی داره.

بدرود

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS