سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- انجمن: طرح های کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده (/showthread.php?tid=9199)

صفحه ها: 1 2

تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - eedy - 07-29-2013 12:50 PM

با سلام
خواهشمندم اساتید در مورد طرح تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات جمع اوری شده از سطح شهر و امکان اجرایی بودنش و میزان سرمایه لازم یه راهنمای بکنن

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - مهدی 1 - 07-30-2013 12:14 PM

ضایعات را یک عده جمع می کنند
یک عده دیگر ضایعات را می خرن و تفکیف می کنند
گروه دیگری یا گروه قبلی ضایعات تفکیک شده پلاستیکی را بر حسب جنس و رنگ ، شستشو و خرد می کنند .
این مرحله که تمام شد شما پولک یا گرانول ضایعاتی دارید که در بازار هم فراوان هست و می توانید خرید کنید

------------------
حالا می مونه تولید گلدان

نیاز به قالب گلدان در سایز های مختلف
داشتن دستگاه تزریق پلاستیک 1000 گرمی یا کرایه ، یا دادن ضرب اجرتی
خرید گرانول و ریختن داخل دستگاه و تولید گلدان

حالا شما توی کدام یک ازین مراحل می خواهید وارد بشید ؟!

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - eedy - 08-01-2013 10:51 AM

با تشکر از راهنماییتون
شهر ما یه مرکز واسه جمع کردن و شستن داره از اونجا میشه خرید فقط خودم باید خورد کنم و قالب بزنم
امکان اینکه کسی واسم قالب بزنه تو شهر ما نیست
باید همه چیزو خودم فراهم کنم
لطفا راهنماییم کنید که چقدر سرمایه واسه راه اندازی باید فراهم کنم؟
چون اگر زورم نرسه پدر و پدر خانوممو هم شریک کنم و یک شرکت تعاونی تاسیس کنیم

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - soshiant - 08-01-2013 11:39 AM

مراحلشو کسی می تونه توضیح بده؟

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - مهدی 1 - 08-01-2013 07:11 PM

(08-01-2013 10:51 AM)eedy نوشته شده توسط:  با تشکر از راهنماییتون
شهر ما یه مرکز واسه جمع کردن و شستن داره از اونجا میشه خرید فقط خودم باید خورد کنم و قالب بزنم
امکان اینکه کسی واسم قالب بزنه تو شهر ما نیست
باید همه چیزو خودم فراهم کنم
لطفا راهنماییم کنید که چقدر سرمایه واسه راه اندازی باید فراهم کنم؟
چون اگر زورم نرسه پدر و پدر خانوممو هم شریک کنم و یک شرکت تعاونی تاسیس کنیم

با درود

همان دستگاهی که خرد می کنه ، همزمان می شویه ، نیازی به شستن مجزا نیست

یک دستگاه تزریق پلاستیک می خواهید که بر حسب گرم فروخته می شه ، باید ببینید بزرگترین قطعه ای که می خواهید تولید کنید وزن و اندازه اش چقدره ، یک دستگاه متناسب با کارتون خریداری کنید. به نظر من 1000 گرمی کافیه ، قیمت جدید ندارم ، سه سال پیش یک 1200 گرمی استوک غربی برای یکی از دوستان رفتیم تو مزایده خریدیم 15800 تمام شد

قالب های گلدان هم فکر کنم بتوانید به صورت آماده با قیمت مناسب خریداری کنید و نیازی به سفارشی سازی نیست ، هزینه هاش هم یک هزینه فولاد هست که کیلویی هست و یک اجرت که میانگین برای هر قالب 3 تا 5 حساب کن

محلی هم که اجاره می کنید یا دارید باید برق سه فاز آمپر بالا داشته باشه + آب

با این شماره ها که بهت می دم تماس بگیر ولی آشنایی نده
این بنده خدا توی شهرک صنعتی بالاتر از ما کارخانه تولید گلدان داره ، آدم خوبی هم هست راهنماییت می کنه ، شاید قالب های استوک و مواردی که نیاز نداره را هم بهت بفروشه
2616163 اصفهان هست موبایل : 09132001098 رامشه

اگر تلفن هاش عوض شده بود بگو تا رفتم اون شهرک شماره های جدیدش را برات بگیرم

همین دیگه کار دیگه ای هم از دست من بر می اومد بگو
قربانت

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - eedy - 08-03-2013 10:19 AM

ممنونم اقا مهدی
خدا انشا ا... هر چی بخوای بهت بده

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - eedy - 08-03-2013 12:40 PM

ببخشید
میشه در مورد نحوه جذب وام صنعتی هم یه توضیحی بدین
با تشکر از صبر و حوصلتون

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - محسن قلي زاده - 08-03-2013 04:18 PM

اصلاً چقد فروش داره اين گلدونا؟؟؟

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - ali mohammady - 08-04-2013 01:14 AM

دوست خوبم اقا احسان شما در مورد بازراریابی و بازار هدف این محصول فکری کردید یا میخواهید اول تولید کنید بعد به فکر بازاریابیش باشید؟

RE: تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده - eedy - 08-04-2013 09:41 AM

عرضم به حضورتون علی اقا که من اکثر پلاستیک فروشی ها و گلخانه های شهرمو رفتم
و ازشون پرسیدم
اولا که جنسشون جور نبود (همه سایزو نداشتن) ثانیا همه از یک عمده فروش شهر مجاور خرید میکنن
مطمئنا اگه اینجا تولید بشه قیمت کمتر در میاد
البته من تصمیم دارم قبل شروع از یه کارخونه مقداری بخرم و تو شهر بفروشم که بازار بیشتر دستم بیاد
هنوز دارم جوانب این کسب و کارو بررسی میکنم
خیلی خوشحال میشم دوستان نظر بدن