سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز (/showthread.php?tid=88)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کوروش - 02-05-2012 11:42 AM

سلام دوباره .مطلبی رو فراموش کردم عرض کنم.بعضی دوستان اینجا عضو شدند به امید اینکه روزی میلیاردر بشن. اما نمیدونن این داستان خودش قوانین خودش رو میطلبه.من نمیفهمم چطور بعضیا اومدن بعنوان مثال این کتاب رو برای دانلود گذاشتند؟!!! الان انگ نزنید که با منافع دارم یا با نویسنده این کتاب دوستم.خیر . همانطوری که قبلا گفتم مجموعه زبان نصرت رو هم خریدم.بصورت اورجینال.پس شاید با ایشون هم دوستم و دارم تعریف الکی میکنم؟!!!! دوستان هموطن تا ما یاد نگیریم که در بیزنس قوانین رو رعایت کنیم میلیاردر شدن رو با روش درست در خواب هم نخواهید دید.من حتی اگه کتابی تهیه کرده باشم که تماما چرت و پرت باشه شما نهایتا میتونید دیگران رو مطلع کنید. نه اینکه دانلودشو بزارید اونجا.بقیه هم دانلود کنند .بعد چون مفت و بدون هزینه دستشون رسیده(مثل سی دی های تقلبی نصرت) بگن نه بدرد نمیخوره.شما نهایتا میتونید انتقاد کنید ونظرتون رو بگیداما نمیتونید دانلود رو ازاد کنید. پس با این روش میلیاردر شدن رو در خواب خواهید دید . بدون تعارف عرض میکنم.چرا ؟ چون اصلا به هیچ بازاری و هیج کسب و کار نوینی اعتماد ندارید. شما اگه مبناتون رو در بیزنس بر اعتماد نذارید اصلا کل اقتصاد وبیزنس استاپ میشه.یعنی جو خیلی سنگین ناامنی براه میفته و هر کی فکر میکنه اون یکی متقلب کلاهبرداره.ضمنا کتابی هم که ایشون برای من فرستادند حدود 100یا 110صفحه بود ودوستی که فرمودند کتاب 20صفحه هست رو من نمیدونم از کجا این اطلاعات رو آوردند.بهرحال باز هم عرض میکنم اطمینان کنید تا بتونید موفق باشید.اطمینان به دیگران تا زمانی که خلافش ثابت شه و اطمینان به توانایی فکری و هوشی خودتون . ضمنا از مدیر محترم سایت تقاضا دارم وقتی از مثلا ممنوعیت فعالیت در سایتهای هرمی و این حرفا صحبت میکنند از عدم دانلود غیر قانونی (حداقل از نظر قوانین بیزنس بین المللی) هم صحبت کنند. دوستان هموطن یادمون نره ما یکی از معدود کشورهایی هستیم که اصلا کپی رایت برامون مسخره جلوه میکنه و بهش میخندیم. با همین سیستم هم هست که دیگر بازارهای بزرگ به ما اطمینان ندارند. نگید تحریمیم. ما بیشتر افکارمون تحریم شده س. موفق وپیروز باشید

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کامیار کاظمی - 02-05-2012 12:02 PM

(02-05-2012 11:17 AM)کوروش نوشته شده توسط:  دوستان چقدر احساسی برخورد میکنید.یکی از دوستان یه انتقادی میکنه بقیه هم داغش میکنند.بیایید احساساتی عمل نکنیم.منم این کتاب رو خوندم.واقعیتش رو بگم میخواید باور کنید میخای نکنید. به ایشون میل زدم که اگه واقعا مطمینی من ازاینراه پول در میارم کتاب رو بهم بده من با اولین چک ادسنسم هزینه کتاب رو میدم.میتونید رو قول من حساب کنید.براشون نوشتم که من در زمانی که همه سی دی های نصرت رو هزار تومن میخریدن 6سال پیش 84هزارتومن دادم تا سی دی اورجینال بخرم و چقدر هم به نفعم شد .چون تنها کسی بودم در دوستان نزدیک که یازده بار این مجموعه رو تمام کردم و واقعا تاثیر خوبی داشت. خلاصه این ماجراها رو گفتم و ایشون هم کتاب رو برام فرستاد.میتونید باور نکنید.این از این مساله که خب آدم یه مقدار به بحث فقط کلاهبردار بودن ایشون شک میکنه .یعنی اینکه بگیم ایشون صرفا کلاهبرداره. ضمنا در مورد گوگل ادسنس بعضی دوستان سریع قضاوت میکنند که نمیشه و این حرفا. دوستان هرکاری راه خودش رو داره.مثلا دوستی نوشتند که من وبلاگی به انگلیسی تهیه کردم و نشد.خب عزیزم اولا وبلاگ کجا سایت حرفه ای کجا.بعد اینکه مبنا در گوگل ادسنس سایتهای متنیه یعنی سایتی که محتوای نو و جالبی داشته باشه که ببننده داشته باشه.فرهنگ خرید اینترنتی در خارج از ایران خیلی بالاست.یعنی واقعا خوب کلیک میکنند بر روی تبلیغات.نکنه میخوایم اعتبار شرکت گوگل رو زیر سوال ببریم وبگیم کارفرمای خوبی نیس؟!!! واقعیت اینه که گوگل حالت کارفرماست و شما با سایتتون میشید پیمانکار.جالب اینجاست که گوگل تا حدود 75درصد از درامداگهی رو به شما اختصاص میده.چرا ؟ چون به نفع خودش هم هست. درواقع گوگل لطفی نمیکنه به شما. شما دارید با اینکارتون به گوگل لطف میکنید.شما نباشید فروش اجناس هم پایین میاد و بازار هم رقابتییه.شرکتهای رقیب گوگل به پیش میرند.پس چشمها رو باید شست جور دیگر باید دید.بنده کارشناس ارشد بازرگانی هستم در هند.تجارت اینترنتی در دنیا در حال غوغاست .نادانسته همه چیز رو زیر سوال نبریم.ضمنا درامد مثلا 6هزار دلار در ماه واقعا هیچ چیزی نیس در این بازار پر درامد.یادمون نره که مثلا یه پلیس در امریکا حدود 80تا 90هزار دلار در سال حقوقشه. اونوقت یه کار بازرگانی اونم از نوع اینترنتی که بهرحال دانش روز هست نباید چنین درامدی داشته باشه؟!!بنده کتاب این خانم روخوندم.کتاب به نسبت بدی نیس.اونم برای اشنایی با کلیات.چون قبول کنید که زیاد در مورد گوگل ادسنس مطلب نداریم در سایتهای ایرانی. بنظر من هر کتابی که در این زمینه حتی یک تکنیک به ادم بده ارزش خریدن داره.چرا ؟ چون دیگه اطلاعاتی موجود نیس.خب اگه هست نشون بدید .منظورم به فارسیه البته.والا شما میتونید توسایتهای انگلیسی عضو شید و اطلاعات انجمنی کسب کنید.مثلا دوتا مطلب ساده ای که حداقل من از کتاب ایشون گرفتم این بود .البته مطالب ساده ایه ولی من بهش فکر نکرده بودم.یک اینکه جای خوب تبلیغ درسایت کجا باشه .یعنی چه قاعده ای در موردش هست. ذو اینکه چه سایتهای دیگه ای هستند که میشه روشون اطمینان کرد.منظورم غیر از گوگل ادسنس هست.ضمنا اینکه داشتن سایت در چه زمینه هایی بازدید کننده بیشتری داره.بنظر من همین مسایل بظاهر ساده خیلی در انتخابات من برای طراحی سایت تاثیر گذار بوده.دوستانی که در طراحی سایت دستی دارند میدونند من چی دارم میگم. اینها یه نگاه دیگه ای از فونداسیون کار به من داده.ضمنا عرض کردم من هنوز پول کتاب رو ندادم. اما واقعا با اولین چک ادسنس اینکار رو خواهم کرد.موفق باشید

کوروش عزیز ممنون از توضیحات خوبتان

خودتان حتما آگاه هستید که دید افراد در ایران نسبت به این روش بسیار مبهم و گاهی منفی است.
اگر امکان دارد به عنوان یک مطلع، ما را از تجربیات عملی خود در این زمینه بی بهره نگذارید تا این ناشناختی از میان رود.
این حرف را به این دلیل زدم که بنظرم این کار می تواند ارزآوری برای کشور داشته باشد و حتی در مقاله آخرم در ماهنامه خلاقیت به عنوان "7 توصیه برای سال جدید" به این موضوع اشاره کرده ام!

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کوروش - 02-05-2012 12:33 PM

جناب کاظمی عزیز.من هنوز کار با ادسنس رو شروع نکردم. جون در حال راه اندازی سایتم هستم.نمیتونم ادعا کنم تجربه عملی انچنانی دارم.نه . ولی بیس و فونداسیون کار رو معمولا محکم میذارم.اصلا با سایت شما در زمان سرچ در مورد گوگل ادسنس اشنا شدم.یعنی پیداتون کردم.اینکه میگم بیس رو جدی میگیرم به این شکله که خیلی جاها مثلا نوشتن بعضی دوستان ایرانی که بله یه سایتی درست کن یه مقدار کپی کن مطالب انگلیسی از اینور اونور قیافه میشه شبیه سایت دیگه . یاحتی وبلاگ انگلیسی. بعد دیگه حله پول پاروکن. خیر چنین چیزی صحت نداره.من الان حدود یکماهه شب و روز دارم مطالبی که در مورد سایتم هست و مدنظرمه به زبان انگلیسی ترجمه میکنم.بله خیلی کارطاقت فرسا و وقت گیریه. ولی ارزشش رو داره.چرا ؟ چون مطلب ومحتوا استخوندار میشه.بعد یه مدت کوتاه شما بطور اتوماتیک به صدر میایید در اون زمینه خاص.نیاز به زمان هم داره تا سایت پخته شه و از اب و گل دربیاد.چون الان سایت فارسی دارم به مدت دوسال اینو اشنا هستم ولی این سایت رو نمیتونم برای ادسنس معرفی کنم.چون بزبان فارسیه.به شکل امتحانی اینکارو کردم جواب دادن که نمیشه.باید پایه کار رو محکم گذاشت که بنظرمن اینها هستند:
-داشتن سایتی به زبان انگلیسی با محتوای بسیار قوی که در نتیجه بیننده بیاد و بتونه مثلا یکربع یا نیم ساعت با سایت درگیر شه و در نتیجه در این بین کلیک کنه بر روی تبلیغاتی که مطمینا گوگل به شکل مرتبط با متن به شما میده
- کارکردن رو رنکینگ سایت
- رعایت درست وهمیشگی قوانین گوگل ادسنس تا به شما بعنوان یه پیمانکار خوش حساب و درست نگاه بشه
- فکر نکردن به هیچ نوعی از کلکهای مرسوم یا زرنگ بازی
-بروز بودن سایت و جمع کردن مداوم اطلاعات (چرا که نباید کاربر رو ناشی و عقب مونده فرض کنیم)
- داشتن حداقل 10سایت برای اینکه در امد به شکل فزاینده ای زیاد شه
-بالا بردن کلاس سایت با مطالب هرچه بهتر وهمینطور طراحی قویتر -چرا که قیمت وکلاس اگهیهای گوگل متفاوتند.پس باید اگهیهای بهتر که ارزش کلیک گرانتری دارند رو از آن خودتون کنید
-دانستن موضوع قوی در سایت که ظاهرا بحث وام و بیمه و پزشکی و...از اهمیت بارزی برخوردارند تا مثلا یه سایت بازی یا جوک ساده تر.خودتون قضاوت کنید در کدوم دسته از سایت حتی باوجود کاربر یکسان اگهی گرانقیمت تر و لوکس تری به شما داده خواهد شد؟!
دوستان با تلاش میشه موفق شد .اندکی هم ازمون و خطا.اما بیشتر تجربه و اطلاعات دیگران و همینطور بیشتر خوش بینی و اندکی بد بینی.
انقدر بد بین شدیم همه دنیا بهمون بد نگاه میکنند .اگه باور کنیم این مساله رو کلی از راه رو رفتیم.
پاینده باشید

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کامیار کاظمی - 02-05-2012 10:08 PM

کوروش جا ممنون از بیان تجربیات خوبت
شخصا به این موضوع علاقه دارم و حداقل میخواهیم این موضوع واقعی معرفی شود بدور از هر غلونمایی و منفی بافی!

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کوروش - 02-07-2012 03:05 PM

سلام
امروز مطلب جالبی در مورد گوگل ادسنس خوندم که تا حدودی جالبه و گفتم شما هم بدونید خوبه.البته من قبل از هرچیزی از مدیریت سایت تقاضادارم که مطالب مثلا مربوط به گوگل ادسنس در یه جا جمع شه تا شبیه به بانک اطلاعاتی ادسنس بشه.البته دیدم یه پیجی تحت این نام هست ولی فکر کنم اگه از این صفحه و صفحات متفرقه دیگه هم مطالب یک جا جمع شه مفیدتر و قابل دسترس تر باشه.چون واقعیتش من هنوز وقت نذاشتم تا دقیقا با قلقهای این انجمن اشنا بشم و باهاش خوب کار کنم.
واما مطلب اینه که دوستانی که در حال حاضر با ادسنس کارمیکنند .یعنی سایت یا وبلاگ دارند و درحال کار هستند و همینطور کسانی که در استانه راه اندازی هستندیادشون باشه بنظرمن تا اونجا که میتونند ادرس چنین سایتی رو به دوستان ایرانی ندند.همونطوری که قبلا عرض کردم مقدار زیاد خوش بینی و مقدار کمی بد بینی معمولا جواب میده. این مربوط به اون قسمت کم بدبینی میشه. چون تجربه یکی از دوستان عزیز که بسیار هم در زمینه ادسنس فعال بوده میگه که یکی ازدوستان ایشون عمدا (حالا یا ازسر خیر خواهی وندانستن یا از سر بدخواهی و دانستن موضوع) روزی حدود 100بار اگهی موجود در وبسایت ایشون رو کلیک کرده. این موضوع باعث شده تا گوگل اکانت ایشون رو مسدود کنه و حتی حدود 600دلاری که از قبل در حساب ایشون بوده غیر قابل استرداد بشه. اینه که بنظر من سری که درد نمیکنه رو دستمال نبندیم. بخاطر مثلا یه چند تا کلیک دوستان و اشنایان و فامیل این ریسک رو نکنیم .چون بهرحال در دنیای واقعی بدخواه پیدا میشه یا حتی خیرخواه نااگاه. متاسفانه خیلی اوقات ما برای کاری که واقعا نیت انجامشو نداشتیم مجازات میشیم. گفتم این تجربه رو با دوستان تقسیم کنم بد نباشه.پیروز باشید

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - miliyarderno1 - 03-17-2012 02:05 AM

آخ که منم 19000تومن ضرر کردماا

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - milad_Mdpr - 07-25-2014 01:17 AM

دوستان من این کتاب رو 2سال پیش رایگان دانلود کردم.شماها چرا پول دادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!تازه حتی دوستم لا ادسنس هم وارده کار شد ولی بخاطره مشکلاته پرداخت هزینه و همچنین وضعیت کلیک کردن که الان که سایته دوستم 100تا بازدیدکننده داره در روز کمتر از 5% کلیک میکنن رو تبلیغاته ادسنس

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - milad_Mdpr - 07-25-2014 01:26 AM

دوستان 1000تا بازدیدکننده ..اشتباه تایپی..