سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز (/showthread.php?tid=88)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - مهرارا - 09-12-2011 11:19 PM

با سلام
مطلب مفیدی بود استفاده کردیم.
متشکرم

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - jahanagahi - 09-12-2011 11:44 PM

قرار بود این آقا مصطفی گل کلاس آموزش بورس را راه بیاندازد.حرکت خوبی است .
آقا مصطفی عزیز منتظر پاسخ شما هستیم.

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - 3ObHaN - 09-12-2011 11:56 PM

اقا هوشنگ ، صندوق پیام هاتون پر شده Big Grin

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - jahanagahi - 09-13-2011 12:32 AM

سبحان جان ممنون. هر کاری کردم خالی نشد؟

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - 3ObHaN - 09-13-2011 12:46 AM

(09-13-2011 12:32 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  سبحان جان ممنون. هر کاری کردم خالی نشد؟

حذف نمیتونید بکنید ؟؟؟؟

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - jahanagahi - 09-13-2011 02:01 AM

حذف کردم .باز برگشت سر جاش.
فکر کنم بامن قصد شوخی داره؟
آقا اجازه : شما جلسه حضوری تشریف می بری.
من : بله صد در صد.
- راهت دوره و رانندگی خسته ات میکند.
من : اینای که فرمودی دیوار ذهنی است . مگر خبر نداری دیوار ذهنی عزیزان انجمن فوت شد.
- نه خبر نداشتم. پس من هم شرکت میکنم.

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - papuon - 10-03-2011 09:23 PM

با سلام
دوستان من این کتاب رو قبلا از اینترنت دانلودش کردم کلا 109ص داره و نوشته خانم مونا افشار هست آپلودش کردم لینکشو اینجا می ذارم دانلودش کنید واز خرید اون بی نیاز بشین .
http://www.mediafire.com/?75oa0hz66mozg6g
موفق باشید

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - jahanagahi - 10-03-2011 09:43 PM

پاپیون عزیز ممنون.
وقتی دانلود کردم و عکسها را دیدم خیلی دلم گرفت. از هزاران نفر یک نفر موفق می شود.وآن شخصی فردی است که پشتکار زیادی دارد.هدف دارد و به امید رسیدن به اهدافش به هر دری می زند.لطفا دوباره بخوانید: به هر دری می زند.و موفق می شود.
حالا اینان را باید دو دسته کرد:
افرادی که از راه سالم پول به دست می آورند و میلیاردر می شوند.
افرادی که به هر دری می زنند و پولدار می شوند و میلیاردر.
با توجه به تجربه ای که دارم (که شاید عرض کنم نهایت تجربه در زندگی و کار و حتی اینترنت)به این نتیجه رسیدم که ایشان از گروه دوم هستند.خواهشا این برنامه های کلیکی و ... کنار بگذارید.همین کتاب مجازی ایشان سرچ کنید ببینید چقدر برایش درآمد کسب کرد.
موفقتر باشید

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - arash1367 - 11-01-2011 12:17 AM

سلام
ممنون
استفاده کردم
Heart
ارش

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کوروش - 02-05-2012 11:17 AM

دوستان چقدر احساسی برخورد میکنید.یکی از دوستان یه انتقادی میکنه بقیه هم داغش میکنند.بیایید احساساتی عمل نکنیم.منم این کتاب رو خوندم.واقعیتش رو بگم میخواید باور کنید میخای نکنید. به ایشون میل زدم که اگه واقعا مطمینی من ازاینراه پول در میارم کتاب رو بهم بده من با اولین چک ادسنسم هزینه کتاب رو میدم.میتونید رو قول من حساب کنید.براشون نوشتم که من در زمانی که همه سی دی های نصرت رو هزار تومن میخریدن 6سال پیش 84هزارتومن دادم تا سی دی اورجینال بخرم و چقدر هم به نفعم شد .چون تنها کسی بودم در دوستان نزدیک که یازده بار این مجموعه رو تمام کردم و واقعا تاثیر خوبی داشت. خلاصه این ماجراها رو گفتم و ایشون هم کتاب رو برام فرستاد.میتونید باور نکنید.این از این مساله که خب آدم یه مقدار به بحث فقط کلاهبردار بودن ایشون شک میکنه .یعنی اینکه بگیم ایشون صرفا کلاهبرداره. ضمنا در مورد گوگل ادسنس بعضی دوستان سریع قضاوت میکنند که نمیشه و این حرفا. دوستان هرکاری راه خودش رو داره.مثلا دوستی نوشتند که من وبلاگی به انگلیسی تهیه کردم و نشد.خب عزیزم اولا وبلاگ کجا سایت حرفه ای کجا.بعد اینکه مبنا در گوگل ادسنس سایتهای متنیه یعنی سایتی که محتوای نو و جالبی داشته باشه که ببننده داشته باشه.فرهنگ خرید اینترنتی در خارج از ایران خیلی بالاست.یعنی واقعا خوب کلیک میکنند بر روی تبلیغات.نکنه میخوایم اعتبار شرکت گوگل رو زیر سوال ببریم وبگیم کارفرمای خوبی نیس؟!!! واقعیت اینه که گوگل حالت کارفرماست و شما با سایتتون میشید پیمانکار.جالب اینجاست که گوگل تا حدود 75درصد از درامداگهی رو به شما اختصاص میده.چرا ؟ چون به نفع خودش هم هست. درواقع گوگل لطفی نمیکنه به شما. شما دارید با اینکارتون به گوگل لطف میکنید.شما نباشید فروش اجناس هم پایین میاد و بازار هم رقابتییه.شرکتهای رقیب گوگل به پیش میرند.پس چشمها رو باید شست جور دیگر باید دید.بنده کارشناس ارشد بازرگانی هستم در هند.تجارت اینترنتی در دنیا در حال غوغاست .نادانسته همه چیز رو زیر سوال نبریم.ضمنا درامد مثلا 6هزار دلار در ماه واقعا هیچ چیزی نیس در این بازار پر درامد.یادمون نره که مثلا یه پلیس در امریکا حدود 80تا 90هزار دلار در سال حقوقشه. اونوقت یه کار بازرگانی اونم از نوع اینترنتی که بهرحال دانش روز هست نباید چنین درامدی داشته باشه؟!!بنده کتاب این خانم روخوندم.کتاب به نسبت بدی نیس.اونم برای اشنایی با کلیات.چون قبول کنید که زیاد در مورد گوگل ادسنس مطلب نداریم در سایتهای ایرانی. بنظر من هر کتابی که در این زمینه حتی یک تکنیک به ادم بده ارزش خریدن داره.چرا ؟ چون دیگه اطلاعاتی موجود نیس.خب اگه هست نشون بدید .منظورم به فارسیه البته.والا شما میتونید توسایتهای انگلیسی عضو شید و اطلاعات انجمنی کسب کنید.مثلا دوتا مطلب ساده ای که حداقل من از کتاب ایشون گرفتم این بود .البته مطالب ساده ایه ولی من بهش فکر نکرده بودم.یک اینکه جای خوب تبلیغ درسایت کجا باشه .یعنی چه قاعده ای در موردش هست. ذو اینکه چه سایتهای دیگه ای هستند که میشه روشون اطمینان کرد.منظورم غیر از گوگل ادسنس هست.ضمنا اینکه داشتن سایت در چه زمینه هایی بازدید کننده بیشتری داره.بنظر من همین مسایل بظاهر ساده خیلی در انتخابات من برای طراحی سایت تاثیر گذار بوده.دوستانی که در طراحی سایت دستی دارند میدونند من چی دارم میگم. اینها یه نگاه دیگه ای از فونداسیون کار به من داده.ضمنا عرض کردم من هنوز پول کتاب رو ندادم. اما واقعا با اولین چک ادسنس اینکار رو خواهم کرد.موفق باشید