سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز (/showthread.php?tid=88)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - mehdipoor_mon - 08-23-2011 07:23 PM

من باید یکمی اعتراف کنم راستش به تازگی یه وبلاگ راه انذاختم و توشو پرکردم از تبلیغات سایتهایی مثل .. .
یکمیش تقصیر محیط کارمه میدونم دیگه نمیخواستم برای درآمدم سقفی باشه وفشار کارو... باعث شده بود
که دیگه از کارکردن فرار کنم البته هنوز زیاد متنبه نشدم ولی دیگه مطمئنم سایتهایی که میگن با مویایلتون میلیونر میشین چاخان می کنن برای من که هنور پیامک تبلیغاتی نیومده...
کتاب کسب درآمد از اینترنت را هم خوندم ولی باید یکی باشه که بگه من با این روش پول درآوردم و جزئیات بیشتری دراختیارآدم بذاره نمی دونم...خداآخروعاقبت همه جوونا رو بخیر کنه
فکر می کنم بازار معاملات ارزی جهانی باز بهتر باشه ... البته اگه طمع رو بتونم ازش حذف کنم... و به درس خوندن همین طور ادامه بدم...
موفق وسربلند باشید

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کامیار کاظمی - 08-23-2011 08:53 PM

(08-23-2011 07:23 PM)mehdipoor_mon نوشته شده توسط:  من باید یکمی اعتراف کنم راستش به تازگی یه وبلاگ راه انذاختم و توشو پرکردم از تبلیغات سایتهایی مثل .. .
یکمیش تقصیر محیط کارمه میدونم دیگه نمیخواستم برای درآمدم سقفی باشه وفشار کارو... باعث شده بود
که دیگه از کارکردن فرار کنم البته هنوز زیاد متنبه نشدم ولی دیگه مطمئنم سایتهایی که میگن با مویایلتون میلیونر میشین چاخان می کنن برای من که هنور پیامک تبلیغاتی نیومده...
کتاب کسب درآمد از اینترنت را هم خوندم ولی باید یکی باشه که بگه من با این روش پول درآوردم و جزئیات بیشتری دراختیارآدم بذاره نمی دونم...خداآخروعاقبت همه جوونا رو بخیر کنه
فکر می کنم بازار معاملات ارزی جهانی باز بهتر باشه ... البته اگه طمع رو بتونم ازش حذف کنم... و به درس خوندن همین طور ادامه بدم...
موفق وسربلند باشید

هزار بار گفته ام باز میگویم فقط پول درآوردن و امتحان هزار راه شما را سرگردان میکند.شما باید راه خود را برای کسب درآمد داشته باشید و بعد از آن از کار و پول درآوردن لذت ببرید مانند زمان کودکی هایمان که مثلا از بازی روپولی یا عموپولدار لذت میبردیم و برای کسب ثروت و اول شدن در مسابقه این مغز را به کار انداخته و سعی میکردیم بهتر بازی کنیم.

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - 3ObHaN - 08-23-2011 09:29 PM

فضای مجازی ، یه دنیاست ! باید خودمون بشینیم ، همونجور که تو دنیای غیر مجازی واسه کسب در امد ایده میدیم ، مغزمون رو به کار بندازیم و از تک تک میکرو بایت های فضای مجازی استفاده کنیم تا بتونیم ، بشیم ای بای ، امازون و ...

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - mehdipoor_mon - 08-23-2011 09:40 PM

(08-23-2011 09:29 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  فضای مجازی ، یه دنیاست ! باید خودمون بشینیم ، همونجور که تو دنیای غیر مجازی واسه کسب در امد ایده میدیم ، مغزمون رو به کار بندازیم و از تک تک میکرو بایت های فضای مجازی استفاده کنیم تا بتونیم ، بشیم ای بای ، امازون و ...

آره باید هرکدوممون توی خلوت خودمون بشینیم ببینیم، چجوری از امکانات فعلیمون میشه پول درآورد
سایتهای کلیکی درسته کار اشتباهییه ولی همشون از ابتکارشون استفاده کردن دیگه

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کامیار کاظمی - 08-23-2011 09:52 PM

(08-23-2011 09:40 PM)mehdipoor_mon نوشته شده توسط:  
(08-23-2011 09:29 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  فضای مجازی ، یه دنیاست ! باید خودمون بشینیم ، همونجور که تو دنیای غیر مجازی واسه کسب در امد ایده میدیم ، مغزمون رو به کار بندازیم و از تک تک میکرو بایت های فضای مجازی استفاده کنیم تا بتونیم ، بشیم ای بای ، امازون و ...

آره باید هرکدوممون توی خلوت خودمون بشینیم ببینیم، چجوری از امکانات فعلیمون میشه پول درآورد
سایتهای کلیکی درسته کار اشتباهییه ولی همشون از ابتکارشون استفاده کردن دیگه

آخر موضوع اینجاست این سایت ها از اول کار اشتباهی نبوده بلکه با لو رفتن ایده و همه گیر شدن و سواستفاده افراد سودجو باعث از بین رفتن اعتمادها شده است.

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - jahanagahi - 08-23-2011 09:58 PM

کسانی که این سایتها را می زنند برنده اصلی هستند و ایده هایشان به پول نزدیک شده. کلیک کنندگان باید دور خود بچرخند.

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - 3ObHaN - 08-23-2011 11:16 PM

به قول اقا هوشنگ ، اینهایی که سایت ها رو زدن برنده اصلی هستن !
پس با اینکه این کار الکیه ، ولی باز هم خدا رو شکر یه برنده داره ! اگه ما یه طرح نو داشته باشیم که ایدش و راهکارش لو نرفته باشه ، میتونیم ازش کسب درامد کنیم ، هرچند برنده اصلی خودمون باشیم .

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - javid - 09-12-2011 08:30 AM

سلام به همه میلیاردرهای فعلی و آینده ایران

من حدود 6 سالی میشه که در بازار بازار معاملات ارزی جهانی مشغول هستم، نه از بی کاری، که از روی علاقه، چون قبل از این در پروژه های عسلویه با حقوق و مسئولیت نسبتا بالایی مشغول بکار بودم و هر لحظه امکان بازگشت را دارم، ولی یک جمله در یکی از کنابهای آنتونی رابینز چراغ راه من بود " تلاش منظم پاداش مضاعف دارد" اگه خوب معنی جمله را برداشت کنید متوجه میشوید که هر کاری (از پفک فروشی گرفته تا ......) اگر تلاش منظم و با هدف مشخص سر لوحه کار قرار گیرد مسلما پاداش مضاعف خواهد داشت .... چون اگر کاری در جایی توسط شخصی به نتیجه رسیده .... حتما توسط اشخاص دیگر هم به همان نتیج خواهد رسید اگر به همان شکل و میزان و در همان راستا " تلاش منظم" چاشنی کار بشود.

در این مدت با چالش هایی روبرو شدم و با "تلاش منظم" از سر گذراندم که شرح هر مشکل و راهی که برای حل آن طی کردم ..... خودش موضوع یک فصل از کتابی خواهد بود که روزی مثل مدیر شرکت دوو " کتاب سنگفرش خیابانها از طلا است" آنرا منتشر خواهم کرد ، آن روز ، روزیست که من یکی از میلیاردر های ایرانی هستم.

شاد زی مهر افزون

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - 3ObHaN - 09-12-2011 10:09 AM

افرین ، واقعا میلیاردر واقعی شما هستید که عشق رو به پول ترجیح دادید .
مطمئنا روزی میرسه که با خوندن کتابتون ، اشک شوق میریزم .

RE: کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز - کامیار کاظمی - 09-12-2011 02:55 PM

مرسی جاوید عزیز که تجربیات زیبایت را این چنین عالی در اختیار ما قرار میدهید.
- رسیدن به هر هدفی با عشق ممکن است.
- و اگر پیوسته کار کنیم به هدف خود خواهیم رسید.