سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری (/showthread.php?tid=16877)

راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری - مونا90 - 02-21-2018 09:56 PM

با سلام و احترام

خانمی هستم که کارشناسی معماری دارم.دوسال سابقه کار طراحی در دفاتر مهندسی ساختمان دارم که به عنوان منشی حقوق میدادن ولی کار طراحی انجام میدادم.هنوز عضو نظام مهندسی نشدم چون باید چند سالی از مدرکم بگذره تا اجازه شرکت در آزمون داشته باشم.به نرم افزار اتوکد تقریبا تسلت دارم و تری دی مکس رو در حد بستن پروژهای دانشگاهیم انجام میدادم.علاقه زیادی به معماری دارم و از انجام کار طراحی لذت می برم.در حال حاضر 5 میلیون دارم و می خوام یه کاری رو برای خودم راه اندازی کنم.ممنون میشم ایدهه بدین و راهنماییم کنید.با تشکر

RE: راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری - aligoli - 02-22-2018 12:18 AM

برای شما کار مناسبی موافق با رشته تحصیلی نیست مگر شرکت های ساختمانی که باید از خیلی 0 شروع کنید.
متاسفانه خیلی دانشجوها داریم که با این فکر میرن دانشگاه اما بعدش بیکار هستن.

پیشنهاد من به شما حرفه های دیگری هست، برید و بیاموزید، نمیدونم چند سالتون هست ولی اگر جوان هستید فرصت برای یادگیری کارهای تخصصی هست که بازارش هم همیشه هست.
و دقیقا منظورتون از طراحی، چه طراحی هست ؟

RE: راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری - مونا90 - 02-22-2018 01:32 AM

(02-22-2018 12:18 AM)aligoli نوشته شده توسط:  برای شما کار مناسبی موافق با رشته تحصیلی نیست مگر شرکت های ساختمانی که باید از خیلی 0 شروع کنید.
متاسفانه خیلی دانشجوها داریم که با این فکر میرن دانشگاه اما بعدش بیکار هستن.

پیشنهاد من به شما حرفه های دیگری هست، برید و بیاموزید، نمیدونم چند سالتون هست ولی اگر جوان هستید فرصت برای یادگیری کارهای تخصصی هست که بازارش هم همیشه هست.
و دقیقا منظورتون از طراحی، چه طراحی هست ؟

تشکر از شما برای پاسخگوییتون

منظورم از طراحی طراحی پلان همون کشیدن نقشه های منزل های مسکونی هست.
مثلا چه تخصصی یاد بگیرم؟
راستش خودم چون علاقه زیادی به رشتم دارم پیگیرم که در زمینه معماری شغلی داشته باشم

RE: راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری - مونا90 - 02-25-2018 02:12 AM

خیلی نیاز به کمکتون دارم دوستان10_004