سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد (/showthread.php?tid=16250)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - شاهین توکلی نژاد - 03-31-2017 12:02 AM

سلام..خدمت دوستان عزیز...بنده مهندس مکانیک..فوق لیسانس..چند جا هم کار نرم افزاری کردم..ولی به شدت پشیمون از کارمندی و کارهای این شکلی..تجربه هیچ کاری رو هم ندارم..دنبال یک کار هستم با حداقل ریسکو با سرمایه بین پانصد میلیون تا یک میلیارد تومن..تاکید میکنم ریسک حداقل...کار هم لطفا از کارهای مغازه داری و بستنی فروشی و پیتزا فروشی نباشه..واسه من رضایت از شغل هم مهمه و فقط به در آمد فکر نمیکنم..وگرنه پول رو میذارم تو بانک!...ولی دنبال یک کار با پرستیژ و ریسک کم و جالب هستم..کسی میتونه کمک کنه؟کار هم چه تولیدی..چه خدماتی یا فروش..فرقی نداره...فقط کار چیپ نباشه...ممنون

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - ashena_73 - 03-31-2017 09:34 AM

سلام
این پول رو تقسیم بر 3 بکن
با یه بخشش تو بورس سرمایه گذاری کن
با یه بخشش یه خونه بگیر و اجاره بده
یه بخشش رو هم وارد کار اقتصادی بکن ( بسته به شرایط و موقعیت خودت ) روی تولید یه محصول خاص سرمایه گذاری کن ، الان کم نیستن ایده های پر سودی که هیچ کدوم سرمایه ندارن

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - saeed74 - 03-31-2017 12:22 PM

با سلام
نمی دونم تا چقدر به کسب و کار های اینترنتی علاقه مند هستید و یا مایل به سرمایه گذاری روی استارت اپ ها، به هر حال اگر دوست داشتید در پیام خصوصی اعلام کنید تا بیشتر شما را راهنمایی کنم.
موفق باشید

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - niazpayam - 04-10-2017 02:38 PM

من برای فروش نیاز به سرمایه گذار تبلیغاتی دارم ولی ریسک داره البته ما 6 میلیون هم کافیمونه بابت تبلیغات اگر نشه حداکثر ضررش همینه

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - rassamweb - 04-24-2017 02:31 PM

ممنون

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - کارگن - 05-03-2017 10:06 PM

سلام
ساخت وساز کار خوبی است. ریسک ان نیز زیاد نیست

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - masoud_dtn - 06-24-2017 12:41 AM

(03-31-2017 12:02 AM)شاهین توکلی نژاد نوشته شده توسط:  سلام..خدمت دوستان عزیز...بنده مهندس مکانیک..فوق لیسانس..چند جا هم کار نرم افزاری کردم..ولی به شدت پشیمون از کارمندی و کارهای این شکلی..تجربه هیچ کاری رو هم ندارم..دنبال یک کار هستم با حداقل ریسکو با سرمایه بین پانصد میلیون تا یک میلیارد تومن..تاکید میکنم ریسک حداقل...کار هم لطفا از کارهای مغازه داری و بستنی فروشی و پیتزا فروشی نباشه..واسه من رضایت از شغل هم مهمه و فقط به در آمد فکر نمیکنم..وگرنه پول رو میذارم تو بانک!...ولی دنبال یک کار با پرستیژ و ریسک کم و جالب هستم..کسی میتونه کمک کنه؟کار هم چه تولیدی..چه خدماتی یا فروش..فرقی نداره...فقط کار چیپ نباشه...ممنون

دست مام بگیر

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - irandac - 06-24-2017 02:29 AM

درود بستگی به محل زندگی و موقعیت مکانی شما داره، از خرید ملک غافل نشوید چون ارزش افزوده داره میتونید با قسمتی از پولتون مکان بزرگی رو رهن کنید و بصورت امانی مبل بیارید بفروشید کار خیلی شیک و پرسود و بدون ریسک .

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - arash.alirezaei - 08-31-2017 05:53 PM

(03-31-2017 12:02 AM)شاهین توکلی نژاد نوشته شده توسط:  سلام..خدمت دوستان عزیز...بنده مهندس مکانیک..فوق لیسانس..چند جا هم کار نرم افزاری کردم..ولی به شدت پشیمون از کارمندی و کارهای این شکلی..تجربه هیچ کاری رو هم ندارم..دنبال یک کار هستم با حداقل ریسکو با سرمایه بین پانصد میلیون تا یک میلیارد تومن..تاکید میکنم ریسک حداقل...کار هم لطفا از کارهای مغازه داری و بستنی فروشی و پیتزا فروشی نباشه..واسه من رضایت از شغل هم مهمه و فقط به در آمد فکر نمیکنم..وگرنه پول رو میذارم تو بانک!...ولی دنبال یک کار با پرستیژ و ریسک کم و جالب هستم..کسی میتونه کمک کنه؟کار هم چه تولیدی..چه خدماتی یا فروش..فرقی نداره...فقط کار چیپ نباشه...ممنون
با سلام دورود10_004
با توجه به اینکه مهندس مکانیک هستی و
چند کار نرم افزاری انجام داده اید و با سرمایه 500میلیون الی یک میلیاردی
می خواهی سرمایه گذاری کنید می توانید کارگاه تولید قطعات صنعتی راه بیندازی
ویا اسکلت فلزی.
..10_004

RE: راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد - meysam23 - 12-15-2017 12:46 AM

سلام اگر قصد سرمایه گذاری در استارت اپ دارید باما تماس بگیرید ایده جدید و بکر هست 09199888876 ممنون