سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
شغل حسابداری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: شغل حسابداری (/showthread.php?tid=16137)

شغل حسابداری - M-e - 02-10-2017 04:33 AM

با سلام خدمت تمام عزیزان و استاتید

مصطفی هستم یک جوون 22 ساله که بنا به شرایطی در بین تحصیلات فوق دیپلم رشته کامپیوتر مجبور به انصراف از تحصیل شدم

الان نزدیک 7 ماهی هست که از انصراف از تحصیلم میگذره

و شرایط بهتری ایجاد شده و مقداری هم حالم از لحاظ روحی بهتر شده و دوره افسردگی که قبلا گرفته بودم و با ورزش روزانه حل کردم و در حال حاضر تصمیم گرفتم با توجه به اینکه استعداد زیادی در زمینه یادگیری برنامه نویسی ندارم و اینکه استعداد زیادی در زمینه نرم افزارهای گوناگون و اشنایی کامل با سیستم عامل های مختلف خط فرمان و بخش های مختلف مثل ریجستری سیستم و غیره رو دارم

به سراغ شغل حسابداری و اموزش حسابداری مقدماتی و صنعتی در یک اموزشگاه معتبر تو مشهد بپردازم

زمان انتخاب رشته من به دو رشته علاقه داشتم یکی کامپیوتر بود و دیگری حسابداری

ولی خب با توجه به تجربه تلخ گذشته دیگه نمیخوام تجربه تلخ دیگه ای کسب کنم و واقعا پی بردم که حیف میشه اگه ادامه تحصیل ندم و استعدادهام و حروم کنم

برای همین اومدم از شما عزیزان بپرسم که در جهت انتخاب من چه توصیه هایی میتونین بهم بکنین و اینکه ایا واقعا تصمیم درستی گرفتم به نظر شما ( به نظر خودم که تصمیم قابل احترامی هستش و حسم بهم میگه میتونم در این رشته موفق باشم ) ببخشید زیاد صحبت کردم

خیلی ممنونم از همه عزیزان

RE: شغل حسابداری - safiregharn - 01-16-2022 03:01 PM

شغل حسابداری یکی از کسب و کارهای پردرآمد است
خدمات گسترده ای را به کارفرمایان ارائه می دهند.
از جمله آن ها می توان حسابداری بهای تمام شده، نحوه محاسبه حقوق و دستمزد، حسابداری مالیاتی و حسابداری انبار و خرید و فروش را می توان نام برد.