سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای راه اندازی گاوداری شیری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه كشاورزي (/forumdisplay.php?fid=117)
+--- موضوع: راهنمایی برای راه اندازی گاوداری شیری (/showthread.php?tid=15021)

راهنمایی برای راه اندازی گاوداری شیری - Reza_Aref - 04-03-2016 09:50 AM

سلام دوستان
سال نو رو به همگی تبریک عرض میکنم.
من به تازگی با این انجمن آشنا شدم و ازاونجا که خیلی مایل به راه اندازی واحد شیری هستم گفتم از راهنمایی استاتید استفاده کنم.
ساکن شرق تهران هستم و حدود 300 میلیون نقد دارم و دو تا آپارتمان که سندشون تا 5 ماه دیگه حاضر میشه.
حالا می خواستم از دوستان بپرسم امکان راه اندازی مجموعه کشت و صنعت با این سرمایه و در محلی نزدیک تهران (ترجیحا شرق) رو دارم یا نه.
من وقتی دنبال زمین بودم دیدم منطقه گرمابسرد دماوند زمین خیلی ارزونه(متری 6 تومن)امکان دریافت مجوز چاه داره اونجا یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
10_00410_004

RE: راهنمایی برای راه اندازی گاوداری شیری - lvlahyar - 04-03-2016 12:57 PM

(04-03-2016 09:50 AM)Reza_Aref نوشته شده توسط:  سلام دوستان
سال نو رو به همگی تبریک عرض میکنم.
من به تازگی با این انجمن آشنا شدم و ازاونجا که خیلی مایل به راه اندازی واحد شیری هستم گفتم از راهنمایی استاتید استفاده کنم.
ساکن شرق تهران هستم و حدود 300 میلیون نقد دارم و دو تا آپارتمان که سندشون تا 5 ماه دیگه حاضر میشه.
حالا می خواستم از دوستان بپرسم امکان راه اندازی مجموعه کشت و صنعت با این سرمایه و در محلی نزدیک تهران (ترجیحا شرق) رو دارم یا نه.
من وقتی دنبال زمین بودم دیدم منطقه گرمابسرد دماوند زمین خیلی ارزونه(متری 6 تومن)امکان دریافت مجوز چاه داره اونجا یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
10_00410_004
سلام.آیا در زمینه کشاورزی یا دامپروری تجربه دارید؟

RE: راهنمایی برای راه اندازی گاوداری شیری - Reza_Aref - 04-03-2016 02:33 PM

(04-03-2016 12:57 PM)lvlahyar نوشته شده توسط:  سلام.آیا در زمینه کشاورزی یا دامپروری تجربه دارید؟
به شخصه فقط علاقه مند هستم ولی یکی از نزدیکانم کارشناس کشاورزی هست که علاوه بر کمک و همراهی ،اگر نیاز به استفاده از مدرک هم باشه ایشون هستند