سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
محل ثبت شرکت مهمه؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: وام ، مالیات و ثبت شرکت (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- انجمن: قوانین ثبت شرکت در ایران (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: محل ثبت شرکت مهمه؟ (/showthread.php?tid=14958)

محل ثبت شرکت مهمه؟ - rezaeee - 03-14-2016 09:00 PM

سلام
دوستان آدرس اصلی شرکت آیا مهمه کجا نوشته بشه؟ چک میکنن؟ یا همین یک قولنامه سوری هم کافیه؟

RE: محل ثبت شرکت مهمه؟ - davaran - 03-14-2016 11:43 PM

ادرس هر چی بزنی مهم نیست .. اگه نمی خوای فعالیت خاصی کنی .. ادرس خونه بزن و فاکتور رسمی نده مشکل مالیتانی نداری ولی اگه ملک تجاری بزنی حتما مالیات هم داره سر سال برات ..
ضمنا بعضی شهرک های صعنتی دور از مرکز استان تا 5 سال 80 درصد معافیت مالیاتی دارن .. تعاونی روستایی هم از مالیات فعلا معافه ..
ضمنا اگه بتونی تو پارک علم و فناوری هم بری از مالیات معافی ...

RE: محل ثبت شرکت مهمه؟ - rezaeee - 03-15-2016 04:22 PM

سلام و تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
میخوام شرکتی در حوزه فعالیت های نفتی بزنم. مثل پوشش لوله، و یا حفاظت و رنگ لوله و مخزن و ساختمان و ....
همچنین میخوام شرکتی هم در زمینه ی فعالیت های صنعتی حوزه الکترونیک، مثل PLC راه انداری کنم.

با هر دو شرکت میخوام توی پیمانکاری های دولتی شرکت کنم ...

RE: محل ثبت شرکت مهمه؟ - davaran - 03-15-2016 11:06 PM

(03-15-2016 04:22 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  سلام و تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
میخوام شرکتی در حوزه فعالیت های نفتی بزنم. مثل پوشش لوله، و یا حفاظت و رنگ لوله و مخزن و ساختمان و ....
همچنین میخوام شرکتی هم در زمینه ی فعالیت های صنعتی حوزه الکترونیک، مثل PLC راه انداری کنم.

با هر دو شرکت میخوام توی پیمانکاری های دولتی شرکت کنم ...

نمی دونم والا تو پیمانکاری ها دو مورد هست یکی اینکه باید رتبه داشته باشی . اول از کارای کوچیک شروع کنی بعد بری بالا .. ضمنا تمام اینا زد و بند است .. تا رشوه ندی خفن پول خرج نکنی کار بهت نمیدن . ..

RE: محل ثبت شرکت مهمه؟ - rezaeee - 03-16-2016 10:27 AM

برای رتبه باید چکار کرد؟ بالاترین رتبه چند هست؟ فقط نیاز به مدرک لیسانس داره برای رتبه گرفتن؟

RE: محل ثبت شرکت مهمه؟ - bitumen - 04-09-2016 08:31 PM

(03-14-2016 11:43 PM)davaran نوشته شده توسط:  ادرس هر چی بزنی مهم نیست .. اگه نمی خوای فعالیت خاصی کنی .. ادرس خونه بزن و فاکتور رسمی نده مشکل مالیتانی نداری ولی اگه ملک تجاری بزنی حتما مالیات هم داره سر سال برات ..
ضمنا بعضی شهرک های صعنتی دور از مرکز استان تا 5 سال 80 درصد معافیت مالیاتی دارن .. تعاونی روستایی هم از مالیات فعلا معافه ..

سلام دوست عزیز
آیا میشضه از زمین های شهرک صنعتی شهر، برای شرکت تعاونی روستایی استفاده کرد؟
چون امروز به من گفتند زمین رو بدون پرداخت هیچ هزینه ای به شرکت تعاونی روستایی میدهند.

RE: محل ثبت شرکت مهمه؟ - davaran - 04-10-2016 05:28 PM

(04-09-2016 08:31 PM)bitumen نوشته شده توسط:  
(03-14-2016 11:43 PM)davaran نوشته شده توسط:  ادرس هر چی بزنی مهم نیست .. اگه نمی خوای فعالیت خاصی کنی .. ادرس خونه بزن و فاکتور رسمی نده مشکل مالیتانی نداری ولی اگه ملک تجاری بزنی حتما مالیات هم داره سر سال برات ..

سلام دوست عزیز
آیا میشضه از زمین های شهرک صنعتی شهر، برای شرکت تعاونی روستایی استفاده کرد؟
چون امروز به من گفتند زمین رو بدون پرداخت هیچ هزینه ای به شرکت تعاونی روستایی میدهند.
تعاونی روستایی یعنی تو روستا فعالیت داره حتی اگر شده به ظاهر .. با این شرایط بعیده که تو شهرک صنعتی زمین بدن ولی اگخ اینجوری بشه خیلی هم عالیه .