سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مهاجرت به کانادا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: مهاجرت به کانادا (/showthread.php?tid=12933)

مهاجرت به کانادا - mamo - 02-27-2015 02:38 PM

سلام دوستان
یه مدتیه که فکر مهاجرت به کانادا به سرم زده.شرایط ایران روز به روز بدتر میشه و هیچکس منکر این نیست.شغل نیست و به فرض مثال من شغل هم دارم ولی نیاز مسکن و... با این شغلم به سختی و در عرض سالیان سال وام و قسط و ... برطرف میشه.اوضاع خیلی متشنجه.یک برنامه ریزی مالی میکنی و میبینی که یک تورم 70 درصدی سرمایه تو هیچش میکنه.خلاصه به نظر من امنیت روانی و اقتصادی اجتماعی در حد بسیارپایینیه.ضمنا من زبان انگلیسیم در حد حرفه ای هستش و شغلم هم توی لیست مشاغل مورد نیاز کانادا موجوده.
خواهشا دوستانی که سابقه مهاجرت دارن و یا تجربه زندگی در کانادا را دارند و حتی دوستانی که مقیم کانادا هستند از مزایا و معایب مهاجرت به کانادا و همچنین تجربیات خودشون برای ما بنویسن.
سپاسگزارم

RE: مهاجرت به کانادا - mamo - 03-02-2015 10:59 PM

درسته که این سایت کار آفرینی و اشتغاله نه مهاجرت. ولی خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.واقعا به کمک نیاز دارم.این فروم اساتید باتجربه ای داره.خواهشا اگه میتونید راهنمایی فرمایید.

RE: مهاجرت به کانادا - مهدی 1 - 03-03-2015 09:08 AM

برو به سایت اپلی بورد ، مطالب خیلی خوبی در این رابطه اونجا هست
applyabroad.org

رفتی کانادا ، التماس دعا دی:

RE: مهاجرت به کانادا - rezaeee - 03-04-2015 12:16 AM

you've many situation to go,by your own condition

RE: مهاجرت به کانادا - mohsenatu92 - 11-24-2015 07:14 PM

(02-27-2015 02:38 PM)mamo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه مدتیه که فکر مهاجرت به کانادا به سرم زده.شرایط ایران روز به روز بدتر میشه و هیچکس منکر این نیست.شغل نیست و به فرض مثال من شغل هم دارم ولی نیاز مسکن و... با این شغلم به سختی و در عرض سالیان سال وام و قسط و ... برطرف میشه.اوضاع خیلی متشنجه.یک برنامه ریزی مالی میکنی و میبینی که یک تورم 70 درصدی سرمایه تو هیچش میکنه.خلاصه به نظر من امنیت روانی و اقتصادی اجتماعی در حد بسیارپایینیه.ضمنا من زبان انگلیسیم در حد حرفه ای هستش و شغلم هم توی لیست مشاغل مورد نیاز کانادا موجوده.
خواهشا دوستانی که سابقه مهاجرت دارن و یا تجربه زندگی در کانادا را دارند و حتی دوستانی که مقیم کانادا هستند از مزایا و معایب مهاجرت به کانادا و همچنین تجربیات خودشون برای ما بنویسن.
سپاسگزارم
برای رفتن نیاز به زبان فرانسه داری نه انگلیسی