سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی (/showthread.php?tid=12456)

نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی - saeed74 - 12-02-2014 10:06 AM

سلام دوستان عزیز
وقتتون بخیر
ایشالله خوب باشین

خیلی خوبه اینجا روش های کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی رو مورد بحث قرار بدیم.
معمولا اکثرا الان روی می آورند به سمت مشاغل اینترنتی و دوستان سایت های پربازدیدی دارند.
لطفا نظرات خود را اعلام بفرمایید.

باتشکر 10_004

RE: نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی - هورداد - 12-02-2014 07:24 PM

من الان کلی سایت دارم با کاربردهای مختلف.
از سیستم افزایش بازدید بگیر تا همکاری در فروش...
در این مسیر فقط راه اندازی این اسکریپت ها و نحوه ارتقا و پلاکین نوشتن براشون رو یاد گرفتم.
راه اندازی انواع سایت خیلی خیلی ساده است مهم نگهداری و به روز رسانی و تبلیغش هستش.

در ضمن پیشنهاد میدم اصلا سراغ بازاریابی اینترنتی نروید.در این سیستم ها عکس ساعت یک میلیون تومانی نشان میدهند و به خریدار ساعت 20 هزار تومانی چینی رو 75 میفروشند.
هدف این سیستم ها گول زدن عوام و خالی کردن جیبشون هستش.در جایی خوندم بچه ای یتیم عیدی هاش رو در شهری کوچک جمع کرد و بعد از نشون دادن عکس ساعتی زیبا به خواهر بزرگترش اون سایت رو سفارش داد. در یک هفته رنگش ریخت و سر ماه از کار افتاد...
اون کودک بعد از مدت ها هنوز اون ساعت رو به مچش می بست و ساغت ها بهش خیره میشد.حالا به نظر شما پورسانت این فروش ارزش داره؟

در ایران از اینترنت و تلویزیون برای فروش اجناس به درد نخور استفاده میکنند. از کرم حلزون گرفته تا عینک دید در شب و فیلم ضبط شده از روی پرده...

اگر ئاقعا محصولی دارید ساخته شده در کارگاه خودتون و به دنبال روشی مطمئن برای فروشش در اینترنت هستید میتونم براتون یه سایت حرفه ای شرکتی بزنم به رایگان و توش محصولتون رو ثبت کنید به همراه فروشگاه برای محصولات مجازی و یا حقیقی با امکانات کامل و حیرت انگیز

RE: نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی - hamidreza0000 - 12-02-2014 08:26 PM

(12-02-2014 07:24 PM)هورداد نوشته شده توسط:  من الان کلی سایت دارم با کاربردهای مختلف.
از سیستم افزایش بازدید بگیر تا همکاری در فروش...
در این مسیر فقط راه اندازی این اسکریپت ها و نحوه ارتقا و پلاکین نوشتن براشون رو یاد گرفتم.
راه اندازی انواع سایت خیلی خیلی ساده است مهم نگهداری و به روز رسانی و تبلیغش هستش.

در ضمن پیشنهاد میدم اصلا سراغ بازاریابی اینترنتی نروید.در این سیستم ها عکس ساعت یک میلیون تومانی نشان میدهند و به خریدار ساعت 20 هزار تومانی چینی رو 75 میفروشند.
هدف این سیستم ها گول زدن عوام و خالی کردن جیبشون هستش.در جایی خوندم بچه ای یتیم عیدی هاش رو در شهری کوچک جمع کرد و بعد از نشون دادن عکس ساعتی زیبا به خواهر بزرگترش اون سایت رو سفارش داد. در یک هفته رنگش ریخت و سر ماه از کار افتاد...
اون کودک بعد از مدت ها هنوز اون ساعت رو به مچش می بست و ساغت ها بهش خیره میشد.حالا به نظر شما پورسانت این فروش ارزش داره؟

در ایران از اینترنت و تلویزیون برای فروش اجناس به درد نخور استفاده میکنند. از کرم حلزون گرفته تا عینک دید در شب و فیلم ضبط شده از روی پرده...

اگر ئاقعا محصولی دارید ساخته شده در کارگاه خودتون و به دنبال روشی مطمئن برای فروشش در اینترنت هستید میتونم براتون یه سایت حرفه ای شرکتی بزنم به رایگان و توش محصولتون رو ثبت کنید به همراه فروشگاه برای محصولات مجازی و یا حقیقی با امکانات کامل و حیرت انگیز

سلام
من یه سایت حرفه ای با فروش انلاین واسه فروش صنایع دستی کارگاه خودم میخوام
میتونی کمک کنی؟

RE: نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی - هورداد - 12-03-2014 11:00 AM

(12-02-2014 08:26 PM)hamidreza0000 نوشته شده توسط:  سلام
من یه سایت حرفه ای با فروش انلاین واسه فروش صنایع دستی کارگاه خودم میخوام
میتونی کمک کنی؟

در صورت تمایل میتوانید از طریق پیام خصوصی اعلام کنید تا در ارتباط باشیم...

RE: نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی - hasanjoon - 10-12-2016 12:29 AM

سلام بچه ها
من یه فروشگاه اینترنتی میشناسم که انواع پکیج های کسب درآمد ، پکیج سوالات استخدامی ، پکیج پایان نامه های رشته های مختلف و هرچیز دیگه ای که بخوایید رو با قیمت بسیار پایین تر از فروشگاه های دیگه میفروشه و حتی اگه به مدیر اون فروشگاه اینترنتی بگید که توان مالی برای خرید یه فایلی رو ندارید بهتون تا 90 درصد تخفیف میده و حتی بعضی وقتا به اشخاص بی بضاعت رایگان هم میده و این هم سایتشه
http://jahanfile.sellfile.ir