سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی (/showthread.php?tid=12445)

صفحه ها: 1 2

راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - mjpt1 - 11-30-2014 07:40 PM

من خیلی وقته که دارم تحقیق می کنم در مورد فروش عمده محصولات غذایی خارجی . می خواستم ببینم از چه شهری بیارم تهران ارزون تر پام میوفته . از قشم یا کیش یا گناوه یا دیلم و یا همین تهران
چون می خوام ارزون بخرم و با سود اندک بدم به مغازه ها و سوپرمارکتها

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - top-banner - 03-16-2015 03:33 PM

(11-30-2014 07:40 PM)mjpt1 نوشته شده توسط:  من خیلی وقته که دارم تحقیق می کنم در مورد فروش عمده محصولات غذایی خارجی . می خواستم ببینم از چه شهری بیارم تهران ارزون تر پام میوفته . از قشم یا کیش یا گناوه یا دیلم و یا همین تهران
چون می خوام ارزون بخرم و با سود اندک بدم به مغازه ها و سوپرمارکتها

دقیقا چه نوع مواد غذایی مد نظرتونه؟

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - saghi_gh - 03-16-2015 04:26 PM

در رابطه با نوشابه ها انرژی زا خارجی ..انواع ادامس وارداتی من میتونم کمکتون کمک با قیمت خوب ..خواستید بهم پیام بدید Smile

موفق باشید

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - top-banner - 03-16-2015 04:42 PM

(03-16-2015 04:26 PM)saghi_gh نوشته شده توسط:  در رابطه با نوشابه ها انرژی زا خارجی ..انواع ادامس وارداتی من میتونم کمکتون کمک با قیمت خوب ..خواستید بهم پیام بدید Smile

موفق باشید

به نظر منم همین بیگ بیر ، رد بول ، آلو ورا و... و آدامس خیلی سودش خوبه ، به شرطی که بازارش رو داشته باشی
آخه یکی از دوستان تو این کار بود ... سودش بدک نبود

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - سهیل سرابی زاده - 04-13-2015 06:44 PM

سلام در رابطه با تهیه انواع نوشابه های انرزی زا و ادامس و شکلات خارجی جهت پخش در شهرستان لطفا مشاوره بدید ممنون

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - saeed_9_12 - 04-14-2015 08:24 AM

دیلم و بویژه گناوه قیمتش خیلی پایینه (مثل سس گلوریا تک فروشی می افته 2500) اما مشکل رد کردن داری که اگر بگیرن جنست رفته....

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - bahador - 04-16-2015 04:11 PM

اجناس خارجی رد کردنش دردسر داره اول بازاریابیش را بکن بعد بخر و بیار همیشه هم یه جا نفروش هر ماه محله به محله بفروش به قول دوستمون اگر بگیرن هم جریمه داره هم مالت رفته هم تو ی اداره بهداشت پرونده غذایی درست میکنن که اگر خواستی فعالیتی بکنی دیگه بهت اجازه این کار را نمیدن.
ولی اگه بازاریابی بکنی و به قولی یواشکی این کار را انجام بدی سود خوبی داره.

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - mk2012 - 04-22-2015 11:06 AM

سلام
مواد غذایی خارجی یا کلا کالاهای این شکلی جنبه لوکس بودن پیدا میکنه ممکنه هر نوعش از یک مرزی وارد بشه الویت اول شما این هستش که شما بدونید چی می خواید وارد کنید و بفروشید.چون گناوه و بوشهر و بانه و مشهد و آستارا جنس وارد کشور می شه .بعد این را در نظر بگیرید که نوشابه انرژی زا به فرض مثال ردبول در بازار 118 فروخته میشه خریدش 110 هستش در تهران .گناوه شما می تونید 90 بخرید اما هزینه باربری را الان بر اساس ارزش جنستون مشخص می کنند یعنی اگر جنستون کوچیک باشه اما ارزشش زیاد کرایه بیشتری می گیرند ردبول حدود 25 کرایش هستش ریسک اومدنشم در نظر بگیرید می بیند تو تهران ارزون تر در میاد براتون .اما اگر زرنگ باشید در بعضی فصلها یک جنسی کم میشه یا یک جنسی از کارخانه تا دپوی دبی شارژه یا سلیمانیه زمان میبره بیاد و اونام جنس ندارند بخاطر این یکم جنسا گرون میشن میتونی از این فرصت استفاده کنی .بازم اگر ریز قیمتا را خواستی با اطلاعات بیشتر بگو تا راهنماییت کنم من هم تئ بازار هم تو ملاصدرا دفتر پخش دارم خوشحال میشم اگر بتونم کمکت کنم

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - احسان : ) - 10-10-2015 12:09 AM

سلام خسته نباشی
میتونی قیمت ادامس تریدنت و موزی رو بهم بدی
ممنوم

RE: راهنمایی در مورد فروش عمده مواد غذایی خارجی - bikhiyal - 10-24-2015 01:04 AM

درود، اقا احسان قیمتها مدام با بالا و پایین شدن ارز کم و زیاد میشن، ادامس تریدنت رو الان باکسی 30000 تا 29000تومن گیر میاد ، اگه عمده خواستید اجناس خارجی بخرید میتونم بیشتر راهنمایی کنم.ایمیل من andishesabz90@gmail.com