سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کار بدون سرمایه و هزینه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: دوره دو برابر کردن پول (/forumdisplay.php?fid=156)
+--- موضوع: کار بدون سرمایه و هزینه (/showthread.php?tid=12093)

صفحه ها: 1 2

کار بدون سرمایه و هزینه - majidpashang - 09-15-2014 01:42 AM

سلام با تولید کننده یک شرکت اجاق گاز رومیزی صحبت کردم و نمایندگی گرفتم

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - saeed74 - 09-15-2014 10:00 AM

سلام
یعنی برای دادن نمایندگی دیگه هیچی نخواستن !؟

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - majidpashang - 09-15-2014 03:21 PM

سلام با توجه به آشنایی و رفاقتی که با صاحب کارخانه داشتم بدون یک ریال سرمایه نمایندگی گرفتم البته حالا دیگه بستگی به تلاش من داره با بدون سرمایه و حسن اعتماد که تولیدکننده به من داره با فروش محصول حداکثر پول را بدست آورم

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - majidpashang - 09-15-2014 03:54 PM

سلام دوستان اگه بتوانید بازار شغلی را پیدا کنید سپس شروع به فعالیت کنه ورشکست نمیشید

RE: کار بدون سرمایه و هزینه با درامد بالا - majidpashang - 09-17-2014 03:59 PM

شغل درامد زا اخذ نمایندگی اجاق گاز رومیزی است حالا اول با خریدارها هم صحبت کردم بعد از کارخانه با چک دو ماه خرید میکنیم و تا 20 درصد از هر فروش سود در می آورم

RE: کار بدون سرمایه و هزینه-بشرط فرنده ماهر بودنوش - majidpashang - 09-17-2014 04:06 PM

دوستان اصل تجارت و کسب و کار در فروش خوب است هر تولید کننده و کارخانه داری به یک مدیر فروش ماهر و خوب نیازمند است اگر تولید کننده فروش نداشته باشذ حتما ورشکست می شود لذا از دوستان تقاضا دارم برای هر کاری اول بازار فروش را بدست بیاورند بعد تولید کنند البته همیشه بازاریابی از اصول موفقیت تجارت است

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - majidpashang - 09-18-2014 07:06 PM

من با تولید کننده شریکم یعنی خودم تولید کننده ی اجاق گاز رومیزی و هود آشپزخانه هستم اگر مایل باشید با هم همکاری میکنم

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - bibak@zah - 11-01-2014 10:47 PM

خوب خداروشکر.
اگه بتونی بازاریابی خوبی بکنی میتونی زندگی خودت رو از این رو به ان رو کنی...
اول سعی کن که تحقیق کنی چه کسایی بیشتر این محصول از شما میخرن؟خوب معلوم هست من جای شما بودم اول میرفتم سراغ کسانی که کابینت های مدرن نصب میکنن چون گاز ها صفحه ای اکثرا کسانی میخرن که تازه کمد های اشپزخونه هاشون عوض کرده باشن یا دکور عوض کرده باشن یا خونه جدید ساخته باشن..
خوب اگه به هر سه نوع خریدارم فکر کنی میبینی بازم کارت پیش این افراد گیره:دکوراسیون کار هایاکسانی که توی کار mdfهستن.
سعی کن برای کارت یه فروشگاه اینترنتی بزنی که هم مدل های کارت مردم راحت تر ببینن هم اسون تر سفلرش بگیری اگرم دنبال فروش عمده ای این محصول به مغازه دار ها هستی خوب برو سراغ مغازه داره اما به نظر من با همون دکوراسیون کار ها کارترو رونق بدی بهتره چون مشتری ها دنبال قیمت پایین تر هستن وقتی قیمت شمارو با بیرون مقایسه کنن میبینن که شما بهترین قیمت داری نسبت به بیرون معلومه کارشما انتخاب میکنن کار سعی کن اگه نصب اش سخته خوب یاد بگیری چون بهترین تبلیغ کارت رو مشتری ها انجام میدن کسی که یه محصول بخره راضی باشه معلومه میره تبلیغ میکنه ومشتری بیشتر .....

به امید میلیاردر شدن شما......

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - manoto123456 - 07-11-2015 11:18 AM

اگه دوست داشتی میتونی باهم همکاری کنیم ..
من ساکن ساری هستم میتونم برات بازاریابی کنم و مشتری پیدا کنم
مایل به همکاری بودی پیام بذار ..

RE: کار بدون سرمایه و هزینه - سلطان ایده - 09-26-2015 12:00 PM

سلام دوستان
به نظر من یه فروشگاه اینترنتی درست کن و بنویس پخش عمده اجاق گاز
مهم ترین بخش تبلیغات سایت هست که با 1 میلیون تومن میشه بهترین تبلیغات رو کرد اونم تو سایت های تبلیغاتی که بهترینشون :آنت ورک- صبا ویژن - کلیک یاب این سه تا عالی هستن نیازی نیست که چند تا بنر درست کنی با یکی هم کارت راه میوفته فقط 1 میلیون لازم داری (برا هر سه تا)همین
به این جا هم سری بزنید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=14159