سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نظر دوستان در مورد شغل خشکبار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: نظر دوستان در مورد شغل خشکبار (/showthread.php?tid=11288)

نظر دوستان در مورد شغل خشکبار - ebrahimjan007 - 05-05-2014 10:44 PM

سلام بچه ها

من کارمند هستم و میخواهم با یکی از اقواممون یه شغل دوم بزنیم که با فروش خشکبار توافق کردیم از کسایی که تو این شغل بودند و سررشته دارند مخواستم شرایط این کار رو بدونم و به قول معروف تجربیاتشون رو در اختیارم قرار بدند مکانش یا سودش به چه صورت هست البته گفته باشم فروش خشکبار به صورت بسته بندی شده میخوام باشه یعنی از تولیدی بخریم و در مغازه بفروشیم لطفا نظراتتون رو در اختیارم بگذارید
با سپاس

RE: نظر دوستان در مورد شغل خشکبار - ebrahimjan007 - 05-10-2014 08:45 PM

کسی نبود ما رو راهنمایی کنه؟

RE: نظر دوستان در مورد شغل خشکبار - saeed_9_12 - 05-11-2014 09:21 AM

درود

حقیقتش دوستم در یه جای معمولی شهرمون خشکبار و آجیل فروشی داره، با حدود 15-20 میلیون یک سال و نیم پیش شروع کرد (مغازه از خودش بود) الان هم با توجه به این که در منطقه ما رقابت در بین آجیلی ها زیاده خوب داره در میاره (هفته ای حدود 2 تومن فروش که سودش حدود 400 تومن میشه پس به عبارتی ماهی 1.5 به بالا براش داره).

RE: نظر دوستان در مورد شغل خشکبار - ebrahimjan007 - 05-12-2014 10:39 PM

(05-11-2014 09:21 AM)saeed_9_12 نوشته شده توسط:  درود

حقیقتش دوستم در یه جای معمولی شهرمون خشکبار و آجیل فروشی داره، با حدود 15-20 میلیون یک سال و نیم پیش شروع کرد (مغازه از خودش بود) الان هم با توجه به این که در منطقه ما رقابت در بین آجیلی ها زیاده خوب داره در میاره (هفته ای حدود 2 تومن فروش که سودش حدود 400 تومن میشه پس به عبارتی ماهی 1.5 به بالا براش داره).

راستش من با یکنفر میخوام شریک بشم و همانطور که گفتم برای شغل دوم هست که بیشتر برای بعد ازظهر ها میخوایم باشه البته معازه هم باید اجاره کنیم که تقریبا ماهی 800 برامون میوفته
حالا کسانی که از نزدیک با این شغل سرو کار دارند لطفا راهنماییم کنید

RE: نظر دوستان در مورد شغل خشکبار - نوید طرقبه - 12-02-2016 09:43 AM

سلام دوست عزیز اول ببین منطقه ای که توش زندگی میکنی کشش داره یا نه خشکبار در منطقه ای که توریستی هست خوب جواب میده البته باید شهرتونم خشکبارش یه اسمی در اورده باشه
دوم که برو بعد از ظهرا حداقل تا ۶ ماه شاگردی کن ببین چی به چیه خشکبار خیلی فوتو فن داره توت خشکت کخ میکنه بادام هندی بسیار حساسه و مشکلات زیاد داره هر قلم از خشکبار فوتو فن داره
سوم تنوع جنس تو خشکبار خیلی زیاده که حتما باید بری شاگردی کنی وگرنه ضرر خواهی کرد
خشکبار باید سرمایه داشته باشی و به فصل بخری تا بتونی شود بیشتری کنی چیزایی که من به ذهنم رسید بی گدار به اب نزن