سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ali diana - 08-28-2013 05:03 PM

سلام
علی هستم 23 ساله....کارشناسی عمران دارم...چند وقتی هست سربازیم تموم شده..فعلا کمک پدر در حال احداث باغ پسته هستیم...دنبال یه کار سود ده هستم..خیلی عجولم...روابط عمومی معمولی دارم البته قبل از اشنایی ولی بعدش دیگه خوب میشه Smile) ....همین دیگه..کوچیک همه بچه های انجمن هم هستیم...تشکر میکنم از همه کسانی که این انجمن رو راه اندازی کردن...

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Bahareh Ghaderi - 08-29-2013 12:26 PM

سلام دوستان پرانرژی وهدفمند.خوشحالم که اینجام چون همیشه ازبودن درجمع انسانهای باانگیزه وهدفداروپرتلاش لذت میبرم.من ۳۲سالمه.درحال حاضر فارغ التحصیل دکوراسیون داخلی ،دانشجوی روانشناسی،(مشغول به کاشت ناخن،البته به تازگی!)ومهمترازهمه همسریک مردموفق ومادردودختر توانا وکوشاهستم.درکودکی پدرومادرم روازدست دادم وباپذیرش کامل این موضوع که اونهانیستندولی من بایدخوب زندگی کنم،بزرگ شدم.زندگی مشترکمون روباهمسرم ازصفرصفرصفردرسال۷۸وقتی هجده سالم بودشروع کردیم والان زندگی عالی داریم خداروشکر.برای من همیشه مهم این بوده که توی همه جنبه های زندگی ثروتمندباشم وبرای این موردهمیشه تلاش کردم.ولی به قسمت فعالیت شغلی واجتماعی خودم که میرسم میبینم چرخ این قسمت میلنگه!من زیادازاین شاخه به اون شاخه پریدم رشته زیادعوض کردم وزمینه فعالیتم روهی تغییردادم با اینکه تواناییهای زیادی دارم وهرکاری روسعی میکنم به نحواحسن انجام بدم ولی هنوزعلاقه واقعیم رونمیدونم.البته میدونم ولی نمیدونم که چه طوراونهارو به هم مربوط کنم!
علایقم:دوست دارم محیطی روکه دراون قرارمیگیرم بااستفاده ازرنگ ونور وگیاهان و...به شکلی دربیارم که دیگران احساس آرامش وشادی بهشون دست بده مخصوصااماکنی که برای تفریح واستراحت انتخاب میشن مثل هتلها.
من دوست دارم که به آدها انگیزه بدم واونهاروهمراهی کنم وکمک روحی وفکری باشم تا اونهاروتارسیدن به اهدافشون همراهی وهمیاری کنم .البته تاحالا اینکارروبرای تعدادی ازاطرافیانم انجام داده ام.من پانزده ساله که کتابهای روانشناسی وموفقیت مطالعه میکنم،سمینارشرکت میکنم،کارگاه میرم..... وبرای همه اونهایی که بامن درارتباط هستن روحیه بخش وموثربوده ام ولی درموردانتخاب شغل وشروع اون درموردخودم مسئله دارم.میتونیدکمکم کنید انتخاب درستی داشته باشم؟ضمنا آدم خیلی منظمی درقسمت برنامه ریزی روزانه هستم وکلا عاشق پیشرفت وحرکت رو به جلو.وایمان دارم اومدنم به اینجاخواست همون خداییه که همیشه دستم توی دستش بوده وهرگز رهایم نکرده ونخواهدکرد. ببخشیدکه پرحرفی کردم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - هوشمندانه - 09-01-2013 10:49 AM

سلام من خانومی31 ساله هستم چند سال دنبال کار اداری بودم اما علی رغم توانایی هایم بدون داشتن معرف معتبر موفق نشدم در چند ازمون ورودی قبول شدم اما برای مصاحبه خبر هم نشدم .تا اینکه تصمیم گرفتم خودم یه طورشخصی اقدام به فعالیت اقتصادی کنم .
توانایی هایم
لیسانس علوم اجتماعی خیاطی گلدوزی نقاشی روی پارچه بافت تابلو فرش سرمه دوزی و... ربان دوزی
اما علاقه مندم وارد کار لوازم التحریر و بازی های فکری شوم از شما خواهشمندم شرایط و حداقل سرمایه لازم را برایم تخمین بزنید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - pooria026 - 09-01-2013 10:00 PM

پوریا محمدی هستم 18 ساله،رشته معماری درس خوندم و امسال هم به امید خدا دیپلمم را می گیرم،فردی هستم بسیار خجالتی با روابط عمومی نسبتا کم،شیطون به مقدار زیاد دیگه هیچی دیگه ندارم بگم بجز آشنا شدن من با این انجمن:که چند وقت پیش داشتم تو اینترنت دنبال شغل خانگی می گشتم که با این انجمن آشنا شدم و تازگی با گروه راهکار و انشاالله شروع همکاری من با راهکار.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Ali 59 - 09-03-2013 02:05 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی10_004
علی هستم 33 ساله و در عسلویه مشغول بکار می باشم (فعلاً). قصدر دارم کار شخصی خود را راه اندازی بکنم (انشاءا... بزودی)
همچنانکه در جمع صمیمی شما بودن برایم سرشار از انرژی و لذت مضاعف هست 12_002، امیدوارم نهایت استفاده را از مطالب و تجربیات ارائه شده شما دوستان و اساتید گرامی داشته باشم .
حدود 6 سال هم در صنف فروش لوازم بهداشتی ساختمانی (لوله و اتصالات، شیرآلات و ...) بودم که اگر در این مورد هم دوستان سوالاتی داشته باشند خوشحال میشم که راهنمایی های در این مورد داشته باشم ، همچنین در رابطه با کار در مناطق جنوب (پروژ های نفت و پتروشیمی).

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - فرهاد اندیمشک - 09-08-2013 02:09 AM

با تقدیم صمیمی ترین سلام ها و دورود ها
من فرهاد هستم ، 23 ساله ، اهل اندیمشک ، جالبه بدونین که این اولین مطلب من توی این انجمن بسیار صمیمی و دوست داشتنی هست ، نمی دونم چرا توی این یکی دو روزی که اینجا عضو شدم انقدر نسبت به این سایت حس خوبی پیدا کردم که البته مطمئنا این حس ناشی از وجود افرادی که اینجا فعالیت می کنن ، آقا از بحث اصلی یعنی معرفی دور نشیم ، ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم ، مجرد Blush ، سرشار از انگیزه برای میلیاردر شدن ، تا الان کار عملی خاصی نکردم ، پر از ایده و فکر و البته کمی ترسو در عمل کردن به آن ها هستم (که این ترس هر لحظه با مطالعه بیشتر مطالب اینجا داره کمتر میشه) ، همیشه دنبال پیشرفت کردن هستم ، تو هر زمینه ای ، یکی از بزرگترین آرزوهام برچیده شدن بیکاری و اعتیاد و به تبع اون فقر تو جامعه هستش ، دیگه این که اومدم اینجا که هم از تجربیات دیگران استفاده کنم و هم اگه تجربه موفق یا ناموفق خاصی بود رو اینجا به همگی دوستان اعلام کنم،
یا علی
آها راستی داشت یادم می رفت ، کلا شیفته مرام و معرفت جناب استاد بزرگ شدم ، واقعا از مطالب و راهنمایی هاشون میشه فهمید که چه انسان بزرگواری هستند ، ایشالله که بتونم یه روزی از نزدیک ایشون رو ملاقات کنم A00 (125)
خدافظ 10_004 A00 (110)

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - jahanagahi - 09-08-2013 07:11 AM

(09-08-2013 02:09 AM)فرهاد اندیمشک نوشته شده توسط:  با تقدیم صمیمی ترین سلام ها و دورود ها
من فرهاد هستم ، 23 ساله ، اهل اندیمشک ، جالبه بدونین که این اولین مطلب من توی این انجمن بسیار صمیمی و دوست داشتنی هست ، نمی دونم چرا توی این یکی دو روزی که اینجا عضو شدم انقدر نسبت به این سایت حس خوبی پیدا کردم که البته مطمئنا این حس ناشی از وجود افرادی که اینجا فعالیت می کنن ، آقا از بحث اصلی یعنی معرفی دور نشیم ، ترم آخر مهندسی نرم افزار هستم ، مجرد Blush ، سرشار از انگیزه برای میلیاردر شدن ، تا الان کار عملی خاصی نکردم ، پر از ایده و فکر و البته کمی ترسو در عمل کردن به آن ها هستم (که این ترس هر لحظه با مطالعه بیشتر مطالب اینجا داره کمتر میشه) ، همیشه دنبال پیشرفت کردن هستم ، تو هر زمینه ای ، یکی از بزرگترین آرزوهام برچیده شدن بیکاری و اعتیاد و به تبع اون فقر تو جامعه هستش ، دیگه این که اومدم اینجا که هم از تجربیات دیگران استفاده کنم و هم اگه تجربه موفق یا ناموفق خاصی بود رو اینجا به همگی دوستان اعلام کنم،
یا علی
آها راستی داشت یادم می رفت ، کلا شیفته مرام و معرفت جناب استاد بزرگ شدم ، واقعا از مطالب و راهنمایی هاشون میشه فهمید که چه انسان بزرگواری هستند ، ایشالله که بتونم یه روزی از نزدیک ایشون رو ملاقات کنم A00 (125)
خدافظ 10_004 A00 (110)

مقدمت گلباران.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - arezoon54 - 09-08-2013 08:21 AM

[quote='modirjavan' pid='176' dateline='1291185373']
سلام کارشناس نرم افزار خانم هستم 35 ساله متاهل مغرور سرد مدیریت عالی روابط عمومی بالا دوست دارم همیشه بهترین باشم

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - صدفی - 09-08-2013 09:23 AM

(09-08-2013 02:09 AM)فرهاد اندیمشک نوشته شده توسط:  با تقدیم صمیمی ترین سلام ها و دورود ها
یا علی
خدافظ 10_004 A00 (110)

آقا فرهاد به جمع خونواده ما خوش اومدی

منتظر خبرهای موفقیت هاتون هستیم
سبز باشید

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - siros1 - 09-11-2013 09:51 PM

سلام.
سیروس حسنی هستم و اگه بگم توی زندگیم چه کارای مختلفی رو تجربه کردم تعجب میکنین.

من 27 سال سنمه.مهندس عمرانم ولی برای ارشد زبان انگلیسی/گرایش آموزش توی دانشگاه ملی یه بار قبول شدم.
مدرک آیلتسم رو توی 19 سالگی با نمره ی 7.5 گرفتم از 9.(البته از اون موقع هم انگلیسیم بهتره).

من حتی علاقه به "هکری" هم داشتم و از سال 2008 تا 2010 توی سایت آشیانه عضو بودم با یوزر M3tal و 150 پست توی ون سایت داشتم که خیلیاش جواب سوالات کاربرانی بود که میخواستن روشهای مختلف "بایپس" کردن سرور و... یاد بگیرن چند تا ویدیوی آموزشی هم خودم اون موقع با فیلمبرداری کردن از محیط دسکتاپ ویندوزم درست کردم که توی اون به عنوان مثال راه های نفوذ به سرور را تدریس میکردم.

من علاقه به گیتار الکتریک هم دارم و گیتار ibanez دارم و سبک "راک" را خیلی دوست دارم و سبک ریتم گیتار الکتریک را میزنم (که بیشتر از 3 سیم بالای گیتار استفاده میشه توش).

آدم فوق العاده کنجکاو و نا آرومی هستم.