سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - اشراقی - 06-15-2013 11:59 PM

معرفی صادقانه : کارشناس علوم ازمایشگاهی متاهل زندگی مالی سنگین درامد کم از همه جا نا امید شما رو همین الان یافتم و امیدوارم بتونم اونقدر موفق شم که 1 ازمایشگاه بزنم تشکر

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - delsaa - 06-16-2013 03:52 PM

خوب من ادم عجول و مغروري هستم تا الان به بیش از نیمی از ارزوهام رسیدم امیدوارم به بقیشونم برسم وادم موفقی بشم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - سیران - 06-19-2013 12:57 AM

دختر 27 ساله ای هستم، با میلیاردها ظرفیت برای کار، تلاش و پولدار شدن، ولی مشکل بزرگ من نداشتن هیچ حامی و یا همراهی است، هیچ سرمایه ای هم ندارم، تا الان در زمینه کار شکست خورده ام از نظر بقیه، ولی خودم به قدرت خودم ایمان دارم، اما کوچکترین امکانات و پشتوانه و حمایتی ندارم، بسیار علاقه مند به کار تجارت هستم، امیدوارم اینجا برای حرکت فرصتی برایم پیش بیاید.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دنیا1 - 06-19-2013 12:26 PM

سلام متولد 63 هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی، رشتم رو دوست دارم ولی خیلی دوست دارم بیش از درس خوندن فعالیت اقتصادی حلالی داشته باشم. معمولا کم حرفم و خیلی باهوش، یعنی هرچی رو اراده کنم یاد میگیرم، و من معتقدم کار مرد و زن نداره. خیلی خوشحالم با این انجمن اشنا شدم و خیلی پر انرژی دوست دارم با این انجمن فعالیت داشته باشم و فعالیت اقتصادی خودم رو شروع کنم.
من متولد استان بوشهرم ولی به علت شرایط شغلی پدرم ساکن خوزستانم. ودر هر دو استان میتونم فعالیت داشته باشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - lib2 - 06-19-2013 02:13 PM

با سلام
من 31 سالم هست و کارمندم . متولد آذربایجان شرقی هستم مهربان و خونگرم و کاملاً در کارهایم جدی هستم دوست ندارم حقم ضایع شود و در اینصورت کلاً بهم می ریزم . من خودم مثبت اندیشم و خودم را دوست دارم دوست دارم موفق ترین میلیاردر ایران و جهان باشم . مثل دایی جونم که کارآفرین نمونه شد در صنایع همگن .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mohsenaction - 06-20-2013 01:37 AM

سلام
سایت شما به نظر جالبه
در مورد خودم بگم بعد از ۸ سال کار در زمینه های مختلف صنعتی و حتی مدیریت در شرکت خودم بازده خیلی کمی داشته ام کتابهای زیادی در زمینه خودشناسی و بازار کار مطالعه کرده ام چند سرمایه گذاری ناموفق هم داشته ام. عاشق هر چی که به فناوری روز مخصوصا الکتریکی مربوط میشه هستم. کارشناسی تکنولوژی طراحی را تازه تمام کردم ۸ سال ‍‍‍قبل با کاردان مکانیک نقشه کشی صنعتی وارد بازار کار شدم
در زمان ۲ سال شرکت تاسیس کردم و کار خدماتی ارایه دادم. خلاصه از کار کردن برای مردم یا زیر نظر یک ارگان خسته شدم. تصمیم به مهاجرت گرفتم من متاهل هستم و در تهران کار میکنم تصمیم دارم به اردبیل مهاجرت کنم و کسب و کار خودم را داشته باشم انرژی خوبی دارم و در زمینه فناوری لذت میبرم با هر چیزی که جدیده و دوست دارم یک برند درست کنم که با اون شناخته بشم. حدود ۵۰ میلیون سرمایه دارم . از همه مهمتر مصمم به کار برای خودم هستم چون به تنهایی در کارم بهترینم. یه جورایی تک رو هستم. در زمینه صنعتی تجربه خوبی دارم. عاشق app های مختلف رو ی گوشی ها و تلوزیون ها هستم. طراحی و آموزش اون رو هم دوست دارم بیشتر برنامه inventor همچنین برنامه های گرافیکی و خلق دنیای تخیلی هم دوست دارم مثل مایا و 3dmax شدیدا شناخت فضا رو دوست دارم. خلاصه عند تخیل هستم.
همسر من آرایشگره و خانواداش اردبیل هستند. قصد داریم با هم در دو زمینه وارد بازار کار شویم کار همسرم مشخصه اما من همچنان در حال تصمیم گیری هستم.
به این امید به این سایت مراجعه کردم تا شاید بتونم ایده ای را با توجه به چیزهایی که از اینجانب گفته شد بشنوم. البته یه کمی هم ترسو شدم چون با کارمندها کار کردم .
خلاصه آدم برون گرایی هستم خوب صحبت میکنم و از هرچی یه زره سر در میآرم.
به آکواریوم و شخصیت های تخیلی و مخصوصا کارتون های با گرافیک بالا و فیلمهای تخیلی با شخصیت های شمشیر زن علاقه خاص دارم. بازی های گرافیکی بالا را هم دوست دارم. کتابهای شاد زیستن هم زیاد مطالعه کردم کلا خنده رو هستم.
عاشق اختراع کردن هم هستم شخصیت جابز و مبتکرهای روز دنیا و زندگی آنها برام خیلی جالبه. خیلی هم بزرگ به میلیادر شدن فکر نمیکنم در حد آسایش خانواده و سفر تفریحی. از سیاست و فوتبال زیاد خوشم نمیاد و پایبند به اصول خانواده هستم.
آندروید هم برام خیلی جالبه. با ویندوز ۸ هم حال کردم کلا دیزاین مجازی هم دوست دارم. ارتباط بین میوه و گل رو با تکنولوژی دوست دارم. اسکرین سرور موبایلم برام خیلی مهمه. راستی فیلم آواتار رو هم خیلی دوست دارم. برنامه ریزی ماهانه هم دارم. خواب فکر کنم تقریبا خودم رو توصیف کردم. آخ یادم رفت هیچ دوست نزدیکی ندارم تقریبا به جز همسرم تا حالا با شخصی که مثل من فکر کنه برخورد نداشتم.
آدمی که در دنیای مجازی زندگی میکنه برای مردم جالب نیست. بابام همیشه میگه من تو توهم زندگی می کنم . اما من معتقدم که میشه به دنیای تخیلات زندگی داد و اونها رو برای بهتر کردن به این دنیا وارد کرد. امیدوارم معرفیم طولانی نشده باشه[/align][/font][/size]
وسلام نامه تمام

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - رویا پورحاج - 06-21-2013 03:43 PM

سلااااام.من رویا،28 ساله کارشناسی علوم تربیتی،3 سال کارمند بودم اصلا دوست نداشتم کارمندیرو،الان ارایشگرم،خیلی زیاد دوست دارم شغل الانمو ولی از این که برایه دیگران کار کنم خسته شدم الان دارم کلاس هایه تخصصی ام رو میگذرونم سرمایه کافی فعلا برایه تاسیس ارایش گاه ندارم ولی همیشه احساس موفق بودن وثروت مند شدن رو دارم خیلی خودم رو دسته بالا میگیرم خنده رو اجتماعی متاهل مهربان ولی اگه مورد اذیت قرار بگیرم بدجنس میشم .خانواده دوست ووابسه همسرم هستم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دنیا1 - 06-21-2013 04:12 PM

29ساله ام، از دید دیگران تو نظر اول فرد خیلی مغرور و کم حرفی هستم به خصوص تو جمعی که اقایون هم باشن. این در مورد اجتماعی هست که منو هنوز نشناخته باشن.
وقتی خود واقعی مناز نظر دوستام و خانواده و ...
خیلی شوخ طبع و مهربون و صادق و دلسوزم یعنی سرنوشت ادمها خیلی برام مهمه و عاشق کمک کردن به ادمهام.
هدف برام مهمه یعنی رو بدست اوردن اهدافم کمی لج بازم، و از نظر بقیه موفقم چون دارم ارشد اقتصاد انرژی میخونم و...
ولی از نظر من موفقیت به کسب مدارج عالی علمی نیست به استفاده از معلوماتمون هست، و اینکه این معلومات باعث کسب خصوصیات روحی بالا بشه.
اخلاق بدم غرور و لج بازیمه،وکمی بی برنامه خرید میکنم و اینکه صادقم گاهی صداقت بیش از حدخوب نیست و باید بجاش سیاست داشت!!!
اهوشم خوبه و هر کاری رو اراده کنم یاد میگیرم، در حد کاردانی از کامپیوتر می دونم. ریاضیم خوبه، ارشد اقتصاد دارم میگیرم ویکم از هر کاری بلدم. بعد اتمام درسم میتونم تو دانشگاه تدریس کنم. ولی تدریس کار کسل کننده ایه، از طرفی من دوست دارم کارم مال خودم باشه.تدریس برای چند ساعت درهفته خوبه به اندازه ای که خسته کننده نشه واسه خودت و دانشجوات.
کار تو زمینه صنایع غذایی رو دوست دارم مثل بسته بندی خشکبارو فست فود و ...
و همیشه تو اشپزی خلاقیت به خرج میدم و کلا اشپزی رو دوست دارم و درست کردن ساندویچ ها و غذاهای فست فودی رو و لذت میبرم وقتی کسی از غذایی که من درست میکنم خوشش بیاد. همیشه دوستام پیشنهاد میدن فست فود بزنم. ولی سرمایه میخواد. الان هم فقط دو میلیون سرمایه دارم و نمیدونم چطور ازش استفاده کنم؟؟؟

یعنی توی خوابگاه خیلی از غذاها رو تست کردم و بعد دیدم دوستام خوششون میاد و لذت میبرن، غذاهای فست فودی رو خوب تست کردم و جواب داد. نه فقط غذاهای چرب و... بلکه غذاهای گیاهی فست فودی مثل پیتزای سبزی جات و....
این غذاها هم سالمن هم خوشمزه .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - soltan_sal - 06-21-2013 04:19 PM

(06-21-2013 04:12 PM)دنیا1 نوشته شده توسط:  29ساله ام، از دید دیگران تو نظر اول فرد خیلی مغرور و کم حرفی هستم به خصوص تو جمعی که اقایون هم باشن. این در مورد اجتماعی هست که منو هنوز نشناخته باشن.
وقتی خود واقعی مناز نظر دوستام و خانواده و ...
خیلی شوخ طبع و مهربون و صادق و دلسوزم یعنی سرنوشت ادمها خیلی برام مهمه و عاشق کمک کردن به ادمهام.
هدف برام مهمه یعنی رو بدست اوردن اهدافم کمی لج بازم، و از نظر بقیه موفقم چون دارم ارشد اقتصاد انرژی میخونم و...
ولی از نظر من موفقیت به کسب مدارج عالی علمی نیست به استفاده از معلوماتمون هست، و اینکه این معلومات باعث کسب خصوصیات روحی بالا بشه.
اخلاق بدم غرور و لج بازیمه،وکمی بی برنامه خرید میکنم و اینکه صادقم گاهی صداقت بیش از حدخوب نیست و باید بجاش سیاست داشت!!!
اهوشم خوبه و هر کاری رو اراده کنم یاد میگیرم، در حد کاردانی از کامپیوتر می دونم. ریاضیم خوبه، ارشد اقتصاد دارم میگیرم ویکم از هر کاری بلدم. بعد اتمام درسم میتونم تو دانشگاه تدریس کنم. ولی تدریس کار کسل کننده ایه، از طرفی من دوست دارم کارم مال خودم باشه.تدریس برای چند ساعت درهفته خوبه به اندازه ای که خسته کننده نشه واسه خودت و دانشجوات.
کار تو زمینه صنایع غذایی رو دوست دارم مثل بسته بندی خشکبارو فست فود و ...
و همیشه تو اشپزی خلاقیت به خرج میدم و کلا اشپزی رو دوست دارم و درست کردن ساندویچ ها و غذاهای فست فودی رو و لذت میبرم وقتی کسی از غذایی که من درست میکنم خوشش بیاد. همیشه دوستام پیشنهاد میدن فست فود بزنم. ولی سرمایه میخواد. الان هم فقط دو میلیون سرمایه دارم و نمیدونم چطور ازش استفاده کنم؟؟؟
سلام به جمع ما خوش آمدی، در انجمن تاپیکهای مختلفی برای شروع کار از کمترین سرمایه آمده است با مطالعه و راهنمایی از بخشهای مختلف میتوانی سرمایه ات را افزایش دهی. امیدوارم موفق باشی.10_004

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - دنیا1 - 06-21-2013 04:31 PM

سلام مرسی از لطفت، منم خوشحالم وارد جمع شما شدم، دقیقا از چه یخشی رو مطالعه کنم؟