سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: معرفی واقعی اعضای سایت - اقاي ايـــده - 05-04-2012 01:24 PM

ثمين خانوم به انجمن خودتان خوش امديد
ورود شمارو در ابتدا به خودم و اعضاي سايت تبريك ميگم كه يك فرد تلاشگر ديگر به اين خانواده و جامعه كوچكمان اضافه شدت است.
اميدوارم در اينجا لحظات خوبي را سپري كنيد و به موفقيت هاي كه در ذهن داريد در اينده خيلي نزديك برسيد.
اروزي موفقيت شما را خواستار هستم.
موفق باشيد.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ghazal1991 - 05-13-2012 08:13 AM

غزل
20 ساله
دانشجوی ترم 6 مدیریت صنعتی در یکی از بهترین دانشگاه های ایران.
توی همه فامیل و آشنا اولین و البته تا الان آخرین نفری هستم که این دانشگاه درس میخونم. خیلی به مباحث بازاریابی و بیزنس علاقه دارم.با این سایت هم کاملا اتفاقی آشنا شدم. اونقدری سر کلاسها بهمون گفتن که شماها میتونید که واقعا میلیادر شدن برام یه هدفه. حالا نمیدونم چیکار کنم؟از کجا؟

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - اقاي ايـــده - 05-13-2012 08:28 AM

(05-13-2012 08:13 AM)ghazal1991 نوشته شده توسط:  غزل
20 ساله
توی همه فامیل و آشنا اولین و البته تا الان آخرین نفری هستم که این دانشگاه درس میخونم. خیلی به مباحث بازاریابی و بیزنس علاقه دارم.با این سایت هم کاملا اتفاقی آشنا شدم. اونقدری سر کلاسها بهمون گفتن که شماها میتونید که واقعا میلیادر شدن برام یه هدفه. حالا نمیدونم چیکار کنم؟از کجا؟

غزل جان سلام
به انجمن خودتان خوش امديد
ورود شمارو تبريك ميگم.
اميدوارم در انجمن لحظات خوبي را داشته باشيد و به موفقيتي كه در ذهن براي خود اماده ميكيند دست بيابيد.
در مورد سوالي كه فرموديد.از شما درخواست دارم تا چند روزي را در انجمن باشيد به بخش هاي مختلف سر بزنيد و مطالب گوناگون را بخوانيد.
اگر به جواب خودتان نرسيد.بعدش با توجه به قوانين انجمن در قسمت راهنماي انجمن يك تاپيك جديد ايجاد و سوالتان را در انجا مطرح كنيد.
در انجام اينكار هركمكي خواستيد در خدمت هستم.
موفق باشيد.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - goldmen - 05-13-2012 09:29 AM

(05-13-2012 08:13 AM)ghazal1991 نوشته شده توسط:  غزل
20 ساله

سلام وخوش آمدين به انجمن
گام اول همين تايپگ رو از اول بخونيد تا بيشتر متوجه بشوين از گروه ها وقشرهاي مختلف اينجا جمع شدند براي رسيدن به يك هدف اونم موفقيت

بعد تو انجمن قسمت هاي مختلفي هست هركدوم كه علايق وتواناييش رو داشتين پيگري بيشتري بكنيد
كمكي هم در هر مرحله خواستين بچه ها درحد توانشون كمك مي كنند بشما

موفق باشين

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mohsenspring - 05-13-2012 02:29 PM

درود
خیلی وقته عضوی از این انجمنم.
محسن هستم. 23 ساله. اهل کرج. لیسانس نرم افزارمو تازه گرفتم و در انتظار رفتن به خدمت. بی نهایت مثبت اندیشم و دنبال انرژی مثبت. از آدمایی که انرژی منفی دارن دوری می کنم.
عاشق زبان انگلیسیم و دارم زبانم رو قوی می کنم. کم و بیش در زمینه طراحی سایت با زبان php و جوملا فعالیت می کنم. دوس دارم تحصیلاتم رو در رشته MBA ادامه بدم.
عاشق عضو شدن تو ngo های مختلفم. عاشق پول درآوردنم. عاشق طبیعت بکر کوهستان. همیشه در حال مطالعه کتاب های کیوساکی، هارو اکر، برایان تریسی و ... ام.
Heartهمتونو دوس دارم.
بدرود

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کامیار کاظمی - 05-13-2012 09:25 PM

محسن عزیز
ورودت را به انجمن خودتان تبریک عرض میکنیم.
ما در انجمن به وجود اعضای مثبت اندیشی مانند شما افتخار می کنیم.
شاد و سلامت باشید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - صدفی - 05-13-2012 10:01 PM

غزل جان خوش اومدی
باید پشتکار داشته باشی هدف داشته باشی از ریسک نترسی کارافرین باشی

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - zeraatii - 05-14-2012 11:21 AM

من علی زراعتی 14ساله از اردبیل محصل سال اول دبیرستان مدرسه شهید قهرمانی
فردی خوش اخلاق وکمی عجول و زود جوش هستم که می خوام رشته ریاضی رو بخونم ومهندس برق و قدرت شم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - goldmen - 05-14-2012 01:27 PM

(05-14-2012 11:21 AM)zeraatii نوشته شده توسط:  من علی زراعتی 14ساله از اردبیل محصل سال اول دبیرستان مدرسه شهید قهرمانی
فردی خوش اخلاق وکمی عجول و زود جوش هستم که می خوام رشته ریاضی رو بخونم ومهندس برق و قدرت شم

خوش آمدي بزرگ مردم كوچك به انجمن
شما از نسل هاي بعدي اين حركت بزرگ هستين براي آباد سازي ايران زيبا
پيشنهاد من به شما
امسال كه زيادهم نمانده به آخرش همه فكر وذكرت رو بگذار براي درس هاي اخر ترم ونمرات عالي وبعد قبولي
وبا يك برنامه ريزي درست براي آيندت سال ديگه رشته تحصيلي رو انتخاب كن كه علاقه داري وبه اهدافت نزديكتر مي كند........

تو دنيا نت تو اين مدت خبري نيست
وقتي اين سال حساس رو گذروندي خيلي وقت بيكار داري تا بياي تو نت بچرخي

حسابي موفق باشي
دعا ميكنم براي موفقيت روز افزونت

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - nazli - 05-15-2012 01:16 PM

(05-14-2012 11:21 AM)zeraatii نوشته شده توسط:  من علی زراعتی 14ساله از اردبیل محصل سال اول دبیرستان مدرسه شهید قهرمانی
به به..آقای مهندس میلیاردر
موفق باشی